Karolina Kowalkiewicz już w najbliższy weekend wróci do klatki UFC. Polka zapowiada, że jest gotowa, aby ponownie próbować wspiąć się na szczyt, z którego kiedyś spadła.

Podczas gali UFC Vegas 73, która odbyła się 20 maja, do Karolina Kowalkiewicz zmierzyła się z Vanessą Demopoulos i wygrała z nią na punkty. Dla Polki było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej Karolina przeżywała trudniejszy czas w karierze, ale po przejściu do klubu American Top Team, nabrała ponownie wiatru w żagle. Polka napisała o tym w mediach społecznościowych.

Droga na szczyt jest trudna, ale droga w dół dwa razy trudniejsza. Prawie doszłam na szczyt, ale upadłam i bardzo się zraniłam. Wstałam jednak, pozbierałam się i ponownie ruszyłam na szczyt. Najpewniej upadnę jeszcze wiele razy, ale mam swoją drużynę. Drużynę American Top Team. To właśnie ta drużyna pomoże mi wstać. Sięgnę tak wysoko, jak tylko dam radę. Dla mnie najważniejszy nie jest sam cel, ale droga do niego.

Karolina zawalczy ponownie 7 października podczas gali w Las Vegas. Jej rywalką będzie Diana Belbita. Obie zawodniczki rywalizowały wcześniej w organizacji KSW.

Karolina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie w oktagonie stoczyła 15 pojedynków, z których 8 wygrała. W swojej karierze ma zwycięstwa nad takimi przeciwniczkami jak Rose Namajunas czy Randa Markos. Walczyła też o pas mistrzowski, ale przegrała wówczas z Joanną Jędrzejczyk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,865 komentarzy 2,858 polubień

Karolina Kowalkiewicz już w najbliższy weekend wróci do klatki UFC. Polka zapowiada, że jest gotowa, aby ponownie próbować wspiąć się na szczyt, z którego kiedyś spadła. Podczas gali UFC Vegas 73, która odbyła się 20 maja, do Karolina Kowalkiewicz zmierzyła się z Vanessą Demopoulos i wygrała z nią na punkty. Dla Polki było to trzecie zwycięstwo […]

Odpowiedz polub

click to expand...