karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz dotarła na Florydę, gdzie rozpoczęła obóz przygotowawczy do kolejnej walki w klatce UFC.

Karolina Kowalkiewicz już w listopadzie zawalczy ponownie z nowojorskiej hali Madison Square Garden, w której zmierzyła się w roku 2016 o pas mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk. Tym razem rywalkę Karoliny będzie Silvana Gomez Juarez.

Do nadchodzącego boju Karolina będzie przygotowywać się w klubie American Top Team, w którym robiła też przygotowania do wcześniejszego boju. Polka dotarła już na miejsce, gdzie rozpoczęła obóz przygotowawczy, o czym poinformowała w relacji na Instagramie:

Witam was z Floryd z Coconut Creek. Jestem już na miejscu. Zaraz idę zrobić poranne kardio. Po południu pierwszy trening. Już nie mogę się doczekać.

Najbliższa walka dla Karoliny będzie drugim pojedynkiem w tym roku. Podczas gali UFC Vegas 56, która odbyła się 4 czerwca, Karolina Kowalkiewicz pokonała Felice Herrig. Zwycięstwem tym przerwała serię pięciu przegranych z rzędu.

Karolina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie w oktagonie stoczyła 13 pojedynków, z których 6 wygrała. W swojej karierze ma zwycięstwa nad takimi przeciwniczkami jak Rose Namajunas czy Randa Markos.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.