Alistair Overeem (MMA 45-17), który w swoim kolejnym boju miał zmierzyć się z Waltem Harrisem (MMA 13-7, 1 NC), ostatecznie zawalczy z Jairzinho Rozenstruikiem (MMA 9-0).  Jairzinho uważa, że jest to dla niego wielka szansa, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu BJPenn.com.

Całość zgrała się perfekcyjnie, bo niedawno miałem walkę i nie doznałem żadnych obrażeń. Dla mnie to była świetna okazja. Gdy pomyślę o przyszłości, to kiedy ponownie mógłbym trafić na taką szansę? Nigdy. Dlatego też chciałem tej walki i ją zaakceptowałem. To starcie jest bardzo ważne, bo zwycięstwo nad Overeemem postawi mnie znacznie bliżej pasa. Nie mogę się już doczekać.

Jairzinho uważa również, że ma szansę na znokautowanie swojego bardziej doświadczonego rywala i gdy tylko pojawi się taka okazja, zrobi to.

Każda walka jest inna. Postaram się być cały czas o krok przed rywalem. Jestem gotów na Overeema i gdy tylko on popełni błąd, będę mógł skończyć tę walkę. Karą za jakikolwiek błąd będzie nokaut.

Walka Overeem vs. Rozenstruik odbędzie się już w ten weekend na gali UFC on ESPN 7.  Pełna rozpiska wydarzenia znajduje się pod linkiem: UFC on ESPN 7

6 KOMENTARZE

  1. Ja tam się bardzo ucieszę ze świeżości w czołówce wagi ciężkiej. Ile można oglądać porozbijanych dziadków, którzy już dawno powinni wnuki wychowywać… :danaillegal:

    Nie mówiąc już o tym, że wielkich murzynów z siłą w łapie nigdy za wiele :fjedzia:

    @teamJairzinhoRozenstruik

  2. Lubię tego Rożenstryjka. Ma papiery na mistrza i ciągle się rozwija.

    Życzę mu powodzenia,niech miesza w ciężkiej.

    :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.