Kamaru Usman: "Najcięższym rywalem w UFC byłby Robbie Lawler"

Kamaru Usman został zapytany przez dziennikarzy MMAJunkie o to, kto byłby dla niego najcięższym wyzwaniem w UFC. Jaka była jego odpowiedź? Mistrz wskazał Robbiego Lawlera. Warto wspomnieć, że zarówno Usman, jak i Lawler trenują w Hard Knocks 365 Gym na Florydzie.

Według mnie najcięższym rywalem mógłby być Robbie, przecież wiem, na co go stać, trenuję z nim. Zna mnie na wylot. To całkiem inna gra w tym wypadku, dochodzą emocje. Oczywiście jestem zawodnikiem i trenuję tak ciężko, jak mogę, żeby najlepiej się pokazać.

Łatwo więc stwierdzić, że wybór „Ruthlessa” na rywala dla Nigeryjczyka nie jest strzałem w dziesiątkę. Całe szczęście dla obecnego mistrza, Robbie zmierzy się z Colbym Covingtonem w walce wieczoru na UFC on ESPN 5.

Będę tam i zadbam o swój interes przy oktagonie, ale z Robbim to inny element, wspólny trening i to wszystko, w grę wchodzą uczucia. Każdy ma swoje jakieś małe triki, ale kiedy się z nimi mierzę to i tak wyglądam, jak profesjonalista.

16 KOMENTARZE

 1. Nudziarz wciśnięty na siłę przez ścieki z nilu. ::clintdis:: dobrze że z kolba nie walczy .. najnudniejsza walka w historii wagi półśredniej.

 2. Santi byłby znacznie bardziej nieprzyjemny, ale ostatecznie i tak Usman rozpierdala całą półśrednią w pył.

 3. Czyli już wiemy że ten rzut o mate askrenem nie wziął się znikąd. Robbie pewnie ładnie usmana obija na sparingach 😉

 4. dobrze że z kolba nie walczy .. najnudniejsza walka w historii wagi półśredniej

  Szkoda. Przynajmniej jeden musiałby przegrać. :beczka:

 5. Santi byłby znacznie bardziej nieprzyjemny, ale ostatecznie i tak Usman rozpierdala całą półśrednią w pył.

  lol, jeszcze niedawno byl nudziarzem ktoremu nikt nie dawal szans z Wodleyem, a teraz widze rosnie nowy goat polsredniej:beczka: przeca Till go kurwa zweryfikuje

 6. Nawet jeśli Robbie ogarnie to na 3 walki, 2 będzie miał w plecy, więc logicznie nie powinien dostać ts'a. Jak jednak wiadomo ostatnimi czasy UFC nie działa według logiki, więc kto wie co będzie.

 7. Usmana kurwa dlugo dlugo nikt nie pokona. Jaki to jest potwor to uswiadomilem sobie jak byl w narozniku Nganou podczas ostatniej walki z JDS. Kurwa jak staneli kolo siebie to byl niewiele mniejszy od Franciszka. Moze przesadzam troche ale roznicy duzej nie bylo. Silniejszego fizycznie typa niz Woodley nie ma w 77 a on go miotal jak kukielke 20 kg. Potwor w chuj dla mnie.

 8. Usmana kurwa dlugo dlugo nikt nie pokona. Jaki to jest potwor to uswiadomilem sobie jak byl w narozniku Nganou podczas ostatniej walki z JDS. Kurwa jak staneli kolo siebie to byl niewiele mniejszy od Franciszka. Moze przesadzam troche ale roznicy duzej nie bylo. Silniejszego fizycznie typa niz Woodley nie ma w 77 a on go miotal jak kukielke 20 kg. Potwor w chuj dla mnie.

  Jednym słowem: GOAT.

 9. Nejcik cie wyjaśni, zobaczysz

  :juanlaugh:

  Póki co, w 77, nie widać godnego przeciwnika, który ma szanse z Usmanem.

 10. Jeżeli to byłby ten Lawler co kiedyś to owszem, ale teraz… Z Askrenem wyglądał dobrze, ale wczesniej.Pytanie ile w nim zostało tego Lawlera

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.