Kamaru Usman, były mistrz UFC wagi półśredniej, jest zdania, że to Leon Edwards wygra z Colbym Covingtonem. Zdaniem Usmana Edwards dysponuje ogromną pewnością siebie, która powinna poprowadzić go do zwycięstwa.

16 grudnia Leon Edwards stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Kamaru Usman, były mistrz wagi półśredniej, w programie DC & RC zdecydował się wytypować zwycięzcę zbliżającej się walki.

Leon Edwards wierzy, że jest najlepszym półśrednim na świecie, ponieważ dwa razy wygrał z Kamaru Usmanem, który był najlepszym półśrednim na świecie. Wierzę, że on ma w sobie tę pewność siebie, bo wie, że skoro pokonał mnie dwa razy, to zdecydowanie może poradzić sobie z Covingtonem. Skoro Usman potrafi walczyć, ma świetne kardio, walcząc z nim jest się w ciągłym napięciu i dodatkowo on dysponuje nokautującą siłą ciosu, a ja go pokonałem dwa razy, to dam radę Covingtonowi. Myślę, że Leon w to wierzy i ze względu na tą głupią pewność siebie stawiam na Edwardsa.

Kamaru Usman walczył trzy razy z Leonem Edwardsem. W pierwszym starciu pokonał na go na punkty. W drugim wygrywał, ale w ostatniej rundzie został znokautowany, a w trzecim pojedynku przegrał na pełnym dystansie. Usman miał też okazję dwa razy walczyć z Colbym Covingtonem i w obu przypadkach wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,953 komentarzy 3,008 polubień

Kamaru Usman, były mistrz UFC wagi półśredniej, jest zdania, że to Leon Edwards wygra z Colbym Covingtonem. Zdaniem Usmana Edwards dysponuje ogromną pewnością siebie, która powinna poprowadzić go do zwycięstwa. 16 grudnia Leon Edwards stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Kamaru Usman, były mistrz wagi półśredniej, w programie DC & RC […]

Odpowiedz polub

click to expand...