Strona główna Aaron Pico Kamaru Usman ...

Kamaru Usman inspiracją dla Aarona Pico przed występem na Bellator 242

0

Aaron Pico czerpie inspirację od mistrza kategorii półśredniej przed zbliżającą się wielkimi krokami galą Bellator 242. Utalentowany zapaśnik w swojej kolejnej walce dla Bellator MMA zmierzy się z Chrisem Hatleyem Jr. Walka odbędzie się już w ten piątek. W rozmowie z mediami Pico opowiedział o tym jak zainspirował go przed powrotem do klatki MMA.

Moim ulubionym zawodnikiem do oglądania jest obecnie Kamaru Usman i naprawdę, naprawdę lubię oglądać jego walki. Jasne, nie zdobywa wiele nokautów, ale wygrywa. Wygrywa i wychodzi z walki zdrowy i o tym często myślę. Oczywiście chcę być ekscytujący dla fanów, ale chcę też wygrywać. To jest najważniejsze. Chcę zdobywać wygrane mimo wszystko i tak właśnie zrobię. Chcę być mądrym zawodnikiem, nie chcę zbierać obrażeń. Chciałbym wracać do domu bez żadnych rozcięć i z pełnym zdrowiem.

Muszę być mądry. Naprawdę chciałbym mieć dobrą, zdrową karierę. To najważniejszy temat moich rozmów z trenerami – używanie moich umiejętności, mądra walka. Jeśli nokaut nadejdzie – super. Nie będę jednak niczego wymuszał. Najważniejsze jest moje zdrowie, bezpieczeństwo i dominacja nad rywalem. Jeśli wygram przez nokaut, jeśli wygram przez ground-and-pound… Zrobię wszystko żeby wygrać.

Dla Pico będzie to 9 walka w klatce Bellator MMA. Jego bilans wynosi 5-3. Po dwóch przegranych przez KO z rzędu, zawodnik wrócił do klatki, aby znokautować Daniela Careya. 23-latek ma na swoim koncie wiele sukcesów w zapasach. Występował również w ringu bokserskim – umiejętności w tym aspekcie szlifował z samym Freddiem Roachem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.