Ogłoszony został pojedynek na szczycie wagi muszej organizacji UFC. 3 czerwca zmierzą się: niepokonany w amerykańskim gigancie Irakijczyk, Amir Albazi oraz numer 3 oficjalnego rankingu Nowozelandczyk, Kai Kara-France.

Albazi (MMA 16-1) to objawienie ubiegłego roku w największej organizacji na świecie. Reprezentant Iraku zwyciężył dotąd 4 starcia w UFC, nie dopisując do swojego konta żadnej porażki. Przed dołączeniem do amerykańskiego giganta występował pod banderą takich organizacji jak Bellator czy Brave CF. W drugiej sile MMA za oceanem zbudował rekord 2 starć bez żadnej porażki. Jedną przegraną odniósł z rąk Jose Torresa na wydarzeniu Brave CF 23. W UFC miał okazję mierzyć się z takimi zawodnikami jak Francisco Figueiredo czy Zhalgas Zhumagulov. W swoim ostatnim występie rozprawił się z Alessandro Costą, nokautując go w trzeciej odsłonie pojedynku. Albazi dotychczas kończył przed czasem aż 14 z 16 wygranych walk (6 KO, 8 Sub).

Kara-France (MMA 24-10) to topowy zawodnik wagi muszej na świecie. Australijczyk wchodził do oktagonu UFC już 10 razy, 7-krotnie opuszczając go jako zwycięzca. W swoim ostatnim pojedynku dostał szansę walki o pas tymczasowy. Wówczas, na gali z numerem 277, musiał uznać wyższość obecnego mistrza regularnego kategorii muszej, Brandona Moreno. Do najcenniejszych skalpów Nowozelandczyka zaliczyć można zwycięstwa nad Askarem Askarovem i Cody’m Garbrandtem. 14 z 24 zwycięstw odniósł przed wybrzmieniem końcowej syreny.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,953 komentarzy 27,492 polubień

Lubie Franca pocieszna morda,niestety wpierdol się zbliża
Szkoda Australopitka

Odpowiedz polub