Michael Bisping, były mistrz UFC, jest za tym, aby doszło do walki Justina Gaethje z Maxem Hollowayem o pas BMF. Zdaniem Anglika Gaethje nie powinien siedzieć z założonymi rękami w oczekiwaniu na walkę o pas wagi lekkiej.

Max Holloway zapowiedział niedawno, że byłby chętny na starcie z Justinem Gaethje, w którym na szali zostałby położony pas BMF, specjalny tytułu dla „Największego skur**syna w MMA”. Gaethje, który zdobył pas w walce z Dustinem Poirierem, nie jest jednak zainteresowany taką walką i chce czekać na swoją szansę mistrzowską. Zdaniem Michaela Bispinga takie podejście nie jest jednak dobre. Anglii w swoim programie powiedział:

Justin Gaethje vs Max Holloway, jestem na „tak”. Zróbmy jakąś dłuższą historię z pasem BMF. To byłaby pierwsza obrona tego tytułu.
Oczywiście pas powstawł ze względów promocyjnych, ale fajnie byłoby coś dalej z tym zrobić. Niech Justin broni pasa przeciwko Maxowi, a w tym czasie Charles Oliveira niech zmierzy się z Islamem. Islam najpewniej upora się z Charlesem, a wówczas do gry wkroczy Justin. Moim zdaniem Gaethje nie powinien siedzieć i czekać, bo historia już pokazała, że można zostać zapomnianym.

Justin Gaethje stoczył w klatce UFC dwanaście pojedynków i osiem z nich wygrał. Amerykanin w ostatnim pojedynku pokonał Dustina Poiriera, w przedostatnim boju pobił Rafaela Fizieva. Wcześniej Gaethje zawalczył o pas wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą, ale został przez niego poddany w pierwszej rundzie pojedynku. Przed tą walką Justin pokonał na punkty Michaela Chandlera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,885 komentarzy 2,895 polubień

Michael Bisping, były mistrz UFC, jest za tym, aby doszło do walki Justina Gaethje z Maxem Hollowayem o pas BMF. Zdaniem Anglika Gaethje nie powinien siedzieć z założonymi rękami w oczekiwaniu na walkę o pas wagi lekkiej. Max Holloway zapowiedział niedawno, że byłby chętny na starcie z Justinem Gaethje, w którym na szali zostałby położony […]

Odpowiedz polub

click to expand...