Justin Gaethje w następnej walce zmierzy się z Maxem Hollowayem na UFC 300 w kwietniu tego roku. The Highlight wierzy, że Blessed jest jednym z najlepszych zawodników w organizacji.

Justin Gaethje to aktualny posiadacz pasa BMF. Na UFC 300 w kwietniu tego roku w T-Mobile arena stanie do obrony tego wyjątkowego tytułu przeciwko byłemu mistrzowi kategorii piórkowej UFC, Maxowi Hollowayowi. Gaethje w rozmowie z Kevinem Iole z Yahoo! Sports wypowiedział się na temat swojego następnego rywala oraz dał znać, że uważa go za jednego z najlepszych zawodników w największej organizacji MMA na świecie.

Max Holloway jest maszyną, ma niezwykłe cardio. Jedną z dróg do jego wygranej jest wytrzymanie obrażeń i wywieranie presji z pomocą jego kondycji przez trzy, cztery, pięć rund, szczególnie w mistrzowskich rundach. Pracuję nad swoimi nogami, pracuję nad tym, żeby być w formie, chcę móc kontrolować go w stójce, wtedy bardzo ciężko jest rywalom mnie trafić.

Max to jeden z najlepszych zawodników w UFC, jest bardzo dziwny, to nic złego, bycie dziwnym może ci się przydać w walce. Sean Strickland jest dobrym tego przykładem, osiągnął wielkie sukcesy ze swoim dziwnym stylem. Oni ruszają się inaczej niż wszyscy, nie tak jak powinni. Tworzy tym samym inne kąty, długo występuje już w kategorii piórkowej, ma bardzo dobry zasięg. Ma niezwykłą umiejętność kontrowania rywali, wywiera presję zadając dużo ciosów. Ma też ogromne doświadczenie.

35-letni Gaethje (25-4 MMA) w ostatnim pojedynku w oktagonie największej organizacji MMA na świecie wygrał przez widowiskowy i brutalny nokaut wysokim kopnięciem na UFC 291 w lipcu tamtego roku z Dustinem Poirierem. Była to jego druga wygrana z rzędu. Do walki z Poirierem wchodził po świetnym zwycięstwie przez decyzję sędziowską z niebezpiecznym Rafaelem Fizievem na marcowej gali UFC 286 w Londynie. Aż 20 z 25 wygranych w karierze zdobywał przez KO/TKO. 12 razy nagradzany był w przeszłości bonusami za swoje występy przez UFC.

Obecnie zajmuje on 2. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC. Gaethje szczerze wyznał, że był zaskoczony, że nie dostał teraz walki z mistrzem dywizji, Islamem Makhachevem, ale potencjalną wygraną z Hollowayem prawdopodobnie zapewni sobie starcie z mistrzem.

Tak obecnie wygląda rozpiska gali UFC 300:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,999 komentarzy 3,075 polubień

Justin Gaethje w następnej walce zmierzy się z Maxem Hollowayem na UFC 300 w kwietniu tego roku. The Highlight wierzy, że Blessed jest jednym z najlepszych zawodników w organizacji. Justin Gaethje to aktualny posiadacz pasa BMF. Na UFC 300 w kwietniu tego roku w T-Mobile arena stanie do obrony tego wyjątkowego tytułu przeciwko byłemu mistrzowi kategorii piórkowej UFC, Maxowi […]

Odpowiedz polub

click to expand...