Junior dos Santos pokaże swoje umiejętności taneczne w brazylijskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Transmisja odcinków z udziałem Brazylijczyka rozpocznie się 25 sierpnia. „Cigano” będzie drugim zawodnikiem z Brazylii, który wystąpi w programie rozrywkowym. Pierwszym był Antonio Rodrigo Nogueira.

W amerykańskiej edycji wystąpili Paige VanZant oraz Chuck Lidell.

Jeśli chodzi o karierę JDS’a w MMA, w ostatniej walce przegrał on z mocno bijącym Francisem Ngannou w walce wieczoru gali UFC Minneapolis. Były mistrz może pochwalić się rekordem 21-6, a w samym UFC wygrał 15 walk. Brazylijczyk wygrywał z m.in. Stipe Miociciem, Cainem Velasquezem czy Derrickiem Lewisem.

27 KOMENTARZE

 1. Ngannou niszczy ludzi i ich psychiki. Po wpierdolu od niego JDS poszedł tańczyć z gwiazdami, Velasquez zaczął nosić maski sado-maso i jakieś dziwne rogi. Who's next?

 2. "Cigano" będzie drugim zawodnikiem z Brazylii, który wystąpi w programie rozrywkowym. Pierwszym był Antonio Rodrigo Nogueira.

  W amerykańskiej edycji wystąpili Paige VanZant oraz Chuck Lidell.

  A w Polskiej …

  Pudzian, Najman, Popek, Akop … także … jaki kraj takie tańce :suchykarol:

 3. Ngannou niszczy ludzi i ich psychiki. Po wpierdolu od niego JDS poszedł tańczyć z gwiazdami, Velasquez zaczął nosić maski sado-maso i jakieś dziwne rogi. Who's next?

  :beczka: Frank to przecież morderca, mógł zabić tylko nokautuje, nic dziwnego ze ludzie po walkach z nim wybierają lżejsze zajęcia.

  Jaki kraj taki kapok.

 4. Walker to nie bo on nie umie w tanczenie, bo sobie krzywde sam robi

  To strażak po ostatnim pojedynku krakowiaka tańczył czy innego breakdance xd

 5. Tylko na tyle go już stać, Mumbatazafrica nie do przejścia z jego stylem walki, zawsze wpierdol. Na pas nie ma aktualnie żadnych szans. Pozostało tańczyć.

 6. Kapok wskazał drogę zawodnikom MMA. Nasz Polski Prekursor!!! :antonio:

  Czak lidel chyba był w tzg dobre parę lat temu

 7. Tylko ignorant nie potrafi sobie wyobrazić długowłosego Karola Bedorfa w smokingu, który wygrywa każdy odcinek, popisując się nieprzeciętnymi umiejętnościami walca wiedeńskiego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.