aldo_facebook

Jose Aldo nie ma już ochoty na dalsze występy w UFC, a nawet w MMA.

Aldo, który pokonał Frankiego Edgara na UFC 200 w lipcu, miał dzięki temu dostać okazję do rewanżu z Conorem McGregorem. Jednakże, zamiast drugiej walki zawodników, UFC postanowiło zestawić Irlandczyka z mistrzem kategorii lekkiej. W rozmowie z Combate, Aldo wyznał, że dostał ofertę walki na UFC 205, ale nie z Conorem. Po tym incydencie, Jose nie ufa Danie White, dlatego też chce rozwiązania swojego kontraktu z organizacją.

O wszystkim usłyszałem od mojego trenera, Andre Pederneirasa, który rozmawiał z Seanem Shelbym w sobotę. Spytali nas czy będziemy gotowi na walkę na UFC 205. Andre odpowiedział, że jeżeli ma być to walka z Conorem to tak, jednak Shelby chciał abym zmierzył się z Maxem Hollowayem albo Anthony Pettisem. „Dede” odpowiedział, że na tych rywali chcielibyśmy dłuższy okres przygotowań. W pewnym momencie Dana powiedział, że pracują nad moją walką z McGregorem więc oczekiwaliśmy, że tak też się stanie. Chciałem otrzymać rewanż, zunifikować pasy mistrzowskie kategorii piórkowej. Ale tak się jednak nie stało – ogłoszono walkę McGregora z Alvarezem. Co jest w tym najgorsze, to to, że Conor może zatrzymać pas kategorii piórkowej z możliwością zdobycia drugiego tytułu.

Dana przecież powiedział, że jak Irlandczyk będzie chciał walki o drugi pas to będzie zmuszony oddać tytuł kategorii piórkowej. Conor jak widać się nie zgodził. Po tym wszystkim nie mogę ufać Danie. To Conor McGregor rządzi tą organizacją. Nie chcę być jego pracownikiem więc proszę o rozwiązanie mojego kontraktu z UFC. Kiedy zaoferowali mi walkę z Frankiem, powiedzieli, że zwycięzca zawalczy z McGregorem, a jeśli ten nie będzie chciał wrócić do kategorii to po prostu stanę się mistrzem. Zrobili ze mnie głupka tyle razy, że nie mam motywacji na występy w organizacji.

Nie wierzę, że Conor odda jeden z pasów po UFC 205 ponieważ to nie jest już decyzja Dany White’a, tak to przynajmniej wygląda. To McGregor mówi im, co mają robić. Największym dowodem na to jest to, że kiedy ja chciałem zawalczyć z Pettisem to mówili mi, że muszę oddać pas kategorii piórkowej. Teraz, kiedy Conor postanowił to zrobić, wszystko się zmieniło. Dają mu takie pojedynki, jakie on sobie wymarzy. Rozumiem, że jego gale świetnie się sprzedają, ale to wszystko ma jakieś granice. To nie jest sport, to cyrk. Nie chcę już walczyć dla UFC. Jedyne czego chcę to rozpocząć nowy etap w moim życiu. Oni niech sobie robią co chcą.

Jose poszedł nawet krok dalej – Brazylijczyk nie ma ochoty na dalsze występy w MMA.

Wszystko ma swoje granice. Rozmawiałem z „Dede” od długiego czasu na temat mojej kariery. To on przekonał mnie, abym kontynuował występy w UFC. Pokonałem Frankiego właśnie dla Andre. Nie jestem zły czy smutny. Nigdy nie walczyłem dla pieniędzy. Miałem dobrą karierę jako mistrz kategorii piórkowej.

Jeśli White mnie lubi to po prostu rozwiąże mój kontrakt. Nie chcę walczyć. Chcę odejść z tego sportu. UFC i WEC mi nic nie dało. Wszystko osiągnąłem sam. Dałem im więcej, niż oni dali mi w zamian. Chcę żeby zerwali mój kontrakt. Nie jestem kur*ą żeby sprzedawać się za pieniądze.

185 KOMENTARZE

 1. A wczoraj niby jeszcze twittował, że prędzej czy później i tak spotka się z Conorem, nawet niezależnie od kategorii wagowej.

  #Favelalogic na 100pro

 2. Jose Aldo

  Nie jestem kur*ą żeby sprzedawać się za pieniądze.

  :pray: dobrze powiedziane, Mistrzu! Bem dito, Mestre!
  (wiem, że czytasz :mamed:)

 3. O_O

  Mnichu

  A wczoraj niby jeszcze twittował, że prędzej czy później i tak spotka się z Conorem, nawet niezależnie od kategorii wagowej.

  #Favelalogic na 100pro

  Podobno to jakaś osoba z jego PR'u, dlatego tweet został usunięty, ale ile w tym prawdy – nie wiem.

 4. Aldo ma te swoje hamburgery w Faveli, to może odchodzić. Głód mu nie grozi :mamed:
  A tak serio, to szkoda, że tak kończy gość, który był niepokonany przez tyle lat.

 5. Z jednej strony szkoda, że Jose już nie zawalczy, z drugiej strony nie dziwie się że Alvarez dostał walke z irlandczykiem bo jest obecnie najłatwiejszy dla Conora do pokonania, ale patrząc z szerszej perspektywy to Aldo zasłużył już tak dawno na tą walkę, że powinien ją dostać bez żadnego gadania i na prawde nie dziwie się jego decyzji.

 6. pietrrokov

  z drugiej strony nie dziwie się że Alvarez dostał walke z irlandczykiem bo jest obecnie najłatwiejszy dla Conora do pokonania

  :joe:
  jak Ty dziwnie literujesz słowo niemożliwy

 7. Spokojnie Józiu, za walkę z Conorem na pewno zarobisz swoje, nie musisz szantażem od razu.Kocham tych wszystkich gości, którzy nie walczą dla pieniędzy. Szczęściarze, z dobrych domów muszą być.

 8. baju
  Rozumiem, że jego gale świetnie się sprzedają, ale to wszystko ma jakieś granice… to cyrk.​

  KSW zamieszało na światowej scenie MMA, cyrk, cyrk everywhere…

 9. A z trzeciej strony wystarczyłoby zatrudnić jakiegoś dobrego PR-owca np Franka co by doradził parę rzeczy i Aldo wpadłby na konfę przed galą razem z dzieciakami z faveli uzbrojonymi w prawdziwe pistolety. Dzieciaki by sterroryzowały ochronę i przytrzymały Conora a Aldo nasikał by mu na twarz przy kamerach. Stałby się popularny a ich walki wszyscy by się nie mogli doczekać. Z kolei Habib zamiast sie prosić o walkę mógłby ogłosić że jest dagestańskim transem i zakładać damskie kapelusze oraz pisać felietony do wysokich obcasów. Popularny i kontrowersyjny i od razu by dostał waleczkę z kim tam by chciał.

 10. A z trzeciej strony wystarczyłoby zatrudnić jakiegoś dobrego PR-owca np Franka co by doradził parę rzeczy i Aldo wpadłby na konfę przed galą razem z dzieciakami z faveli uzbrojonymi w prawdziwe pistolety. Dzieciaki by sterroryzowały ochronę i przytrzymały Conora a Aldo nasikał by mu na twarz przy kamerach. Stałby się popularny a ich walki wszyscy by się nie mogli doczekać. Z kolei Habib zamiast sie prosić o walkę mógłby ogłosić że jest dagestańskim transem i zakładać damskie kapelusze oraz pisać felietony do wysokich obcasów. Popularny i kontrowersyjny i od razu by dostał waleczkę z kim tam by chciał.

 11. I tak nie odejdzie. Dadzą mu walkę z Hollowayem, dostanie większe wynagrodzenie i zostanie w UFC. A przynajmniej taką mam nadzieję, bo pomimo, że moim ulubieńcem nie jest, to byłoby szkoda gdyby odszedł.

 12. I tak nie odejdzie. Dadzą mu walkę z Hollowayem, dostanie większe wynagrodzenie i zostanie w UFC. A przynajmniej taką mam nadzieję, bo pomimo, że moim ulubieńcem nie jest, to byłoby szkoda gdyby odszedł.

 13. Ja pierdolę ale ból pizdy…

  Szacunek za umiejętności ale chłop jest na tyle leniwy ze nawet nie nauczył się angielskiego.
  Ale wymagać to i owszem…
  Primadonna za pięć centavos.

 14. Ja pierdolę ale ból pizdy…

  Szacunek za umiejętności ale chłop jest na tyle leniwy ze nawet nie nauczył się angielskiego.
  Ale wymagać to i owszem…
  Primadonna za pięć centavos.

 15. W sumie mu się nie dziwię, nieźle musi się czuć pomiatany przez UFC. Aldo przypomina nieco człowieka, który nie mógł się odnaleźć po "przemianie systemowej". Typ rządził przez długi czas, napierdalał każdego, a potem miał dość długie przerwy, w czasie gdy zaczęła się era zapoczątkowana przez Conora – czyli byleby mówili i byleby było głośno. Aldo wraca, dostaje nokaut od Conora i orientuje się, że wszystkie zasady, które kiedyś obowiązywały, można wyjebać prosto kurwa w śmietnik. Nie dziwię się jego frustracji..

 16. W sumie mu się nie dziwię, nieźle musi się czuć pomiatany przez UFC. Aldo przypomina nieco człowieka, który nie mógł się odnaleźć po "przemianie systemowej". Typ rządził przez długi czas, napierdalał każdego, a potem miał dość długie przerwy, w czasie gdy zaczęła się era zapoczątkowana przez Conora – czyli byleby mówili i byleby było głośno. Aldo wraca, dostaje nokaut od Conora i orientuje się, że wszystkie zasady, które kiedyś obowiązywały, można wyjebać prosto kurwa w śmietnik. Nie dziwię się jego frustracji..

 17. I dobrze. Jeszcze co najmniej kilku powinno tak zrobic i konsekwentnie odejść, może wtedy UFC by się ogarnęło.

 18. I dobrze. Jeszcze co najmniej kilku powinno tak zrobic i konsekwentnie odejść, może wtedy UFC by się ogarnęło.

 19. -Dana,wychujałeś mnie…
  -Jose…o czym Ty do mnie mówisz??
  – Miałem dostać rewanż z automatu i nie dostałem. Conor miał oddać pas po pierwszej walce z Diazem,po drugiej miał bronić i znowu kupa.
  -Jose,nic o tym nie wiedzialem.
  Zawalcz z Maxem i później NA PEWNO będziesz miał rewanż z Conorem. MOJE SŁOWO TO GWARANCJA.

 20. -Dana,wychujałeś mnie…
  -Jose…o czym Ty do mnie mówisz??
  – Miałem dostać rewanż z automatu i nie dostałem. Conor miał oddać pas po pierwszej walce z Diazem,po drugiej miał bronić i znowu kupa.
  -Jose,nic o tym nie wiedzialem.
  Zawalcz z Maxem i później NA PEWNO będziesz miał rewanż z Conorem. MOJE SŁOWO TO GWARANCJA.

 21. Aldo to jakis zart. On uwaza ze wszystko mu sie nalezy, ale w przeciwienstwie do mcgregora nie potrafi promowac ani siebie ani swoich walk. Jak mozna traktowac go jak wojownika, skoro potrafi tylko plakac. Wez jeszcze jedna walke chlopie i dostaniesz title shota, chyba sie troche zapomnial i nie kuma ze to on przegral swoja walke w kilkanascie sekund. W walce z Edgarem gdyby byl nokaut to moze co innego, a tak to nie widze dlaczego ufc mialoby spelniac zyczenia kogos takiego. Pewnie wyplacze sobie tymi zagraniami ten rewanz teraz, i dostanie nastepna walke.

 22. A na poważnie to Aldo ugra więcej grosza i dostanie Maxa w 206 pewnie i tyle.
  Conor jak wygra,to spokojnie Mu dają walkę z Thomsonem.

  Będzie pierwszym zawodnikiem w historii,który był tak prowadzony,że dostał dwa pasy,nie miał ani jednej obrony pasa/pasów i zginął próbując zdobyć trzeci 😆

 23. A na poważnie to Aldo ugra więcej grosza i dostanie Maxa w 206 pewnie i tyle.
  Conor jak wygra,to spokojnie Mu dają walkę z Thomsonem.

  Będzie pierwszym zawodnikiem w historii,który był tak prowadzony,że dostał dwa pasy,nie miał ani jednej obrony pasa/pasów i zginął próbując zdobyć trzeci 😆

 24. Aldo zaoral wszystkich tym oswiadczeniem. Wszystko powiedzial w punkt. Jednak mentalnosc faveli go nie dotyczy. Jose krol.

 25. no i dokladnie tu nie chodzi o rudego buca tylko o wiarygodnosc pasow ufc i procesu wylaniania najlepszego zawodnika. To ze rozbisurmanionym gowniarzom na mentalnym poziomie conora sie wydaje ze conor jest krolem tej dewizji to jest ich sprawa ale pozwolcie innym zawodnikom konkurowac ze soba o pas jesli na to zasluguja bo mma straci swoje piekno i wiarygodnosc i  bedzie niewiele lepsze od wwe , patos narodowy bicie huja pod swoich osobowosciowych bohaterow biznes a sport tylko jako dodatek

 26. baju

  Dają mu takie pojedynki, jakie on sobie wymarzy. Rozumiem, że jego gale świetnie się sprzedają, ale to wszystko ma jakieś granice. To nie jest sport, to cyrk. Nie chcę już walczyć dla UFC. Jedyne czego chcę to rozpocząć nowy etap w moim życiu. Oni niech sobie robią co chcą.

  Ok, raz już było, ale warto napisać jeszcze raz.
  Co wy amatorzy w tym UFC wiecie o robieniu cyrku z MMA :mamed:

 27. baju

  Dają mu takie pojedynki, jakie on sobie wymarzy. Rozumiem, że jego gale świetnie się sprzedają, ale to wszystko ma jakieś granice. To nie jest sport, to cyrk. Nie chcę już walczyć dla UFC. Jedyne czego chcę to rozpocząć nowy etap w moim życiu. Oni niech sobie robią co chcą.

  Ok, raz już było, ale warto napisać jeszcze raz.
  Co wy amatorzy w tym UFC wiecie o robieniu cyrku z MMA :mamed:

 28. No… Jose… medialnie to całkiem sprawna zagrywka – trzeba to docenić;)Mam nadzieję, że jeszcze będziesz miał okazję obić tego rudego pajaca

 29. Mnichu

  A wczoraj niby jeszcze twittował, że prędzej czy później i tak spotka się z Conorem, nawet niezależnie od kategorii wagowej.

  #Favelalogic na 100pro

  Apropo logiki to ty na serio uważasz że wszystkie posty i tweety popularnych zawodników wszystkie pisane są przez nich samych ?

  Niestety kasa rządzi tym businessem i widać że za sprawą nowego zarządu będzie jeszcze bardziej. Aspekty sportowe idą na drugi plan, szkoda Aldo…

 30. Mnichu

  A wczoraj niby jeszcze twittował, że prędzej czy później i tak spotka się z Conorem, nawet niezależnie od kategorii wagowej.

  #Favelalogic na 100pro

  Apropo logiki to ty na serio uważasz że wszystkie posty i tweety popularnych zawodników wszystkie pisane są przez nich samych ?

  Niestety kasa rządzi tym businessem i widać że za sprawą nowego zarządu będzie jeszcze bardziej. Aspekty sportowe idą na drugi plan, szkoda Aldo…

 31. A pomyśleć, że były czasy, gdy ludzi zniesmaczały TSy po porażce. Teraz natomiast śmieszkuje się z jednego z najwybitniejszych zawodników w historii, który czuje się sfrustrowany z całkiem uzasadnionych przyczyn i przyklaskuje obrażającej logikę walce o pas w lekkiej. Liczę, że Dana będzie konsekwentny chociaż na tyle, że doprowadzi do walki Conora z CM Punkiem o pas P4P.

 32. A pomyśleć, że były czasy, gdy ludzi zniesmaczały TSy po porażce. Teraz natomiast śmieszkuje się z jednego z najwybitniejszych zawodników w historii, który czuje się sfrustrowany z całkiem uzasadnionych przyczyn i przyklaskuje obrażającej logikę walce o pas w lekkiej. Liczę, że Dana będzie konsekwentny chociaż na tyle, że doprowadzi do walki Conora z CM Punkiem o pas P4P.

 33. Bolt

  A pomyśleć, że były czasy, gdy ludzi zniesmaczały TSy po porażce. Teraz natomiast śmieszkuje się z jednego z najwybitniejszych zawodników w historii, który czuje się sfrustrowany z całkiem uzasadnionych przyczyn i przyklaskuje obrażającej logikę walce o pas w lekkiej. Liczę, że Dana będzie konsekwentny chociaż na tyle, że doprowadzi do walki Conora z CM Punkiem o pas P4P.

  Mam podobne zdanie. Ruchnęli Jose i Khabiba, porządnie. Zamiast do tego odpowiednio się nimi "zająć", pełna olewka. W chuj słaby ruch.

 34. Bolt

  A pomyśleć, że były czasy, gdy ludzi zniesmaczały TSy po porażce. Teraz natomiast śmieszkuje się z jednego z najwybitniejszych zawodników w historii, który czuje się sfrustrowany z całkiem uzasadnionych przyczyn i przyklaskuje obrażającej logikę walce o pas w lekkiej. Liczę, że Dana będzie konsekwentny chociaż na tyle, że doprowadzi do walki Conora z CM Punkiem o pas P4P.

  Mam podobne zdanie. Ruchnęli Jose i Khabiba, porządnie. Zamiast do tego odpowiednio się nimi "zająć", pełna olewka. W chuj słaby ruch.

 35. Bolt

  A pomyśleć, że były czasy, gdy ludzi zniesmaczały TSy po porażce. Teraz natomiast śmieszkuje się z jednego z najwybitniejszych zawodników w historii, który czuje się sfrustrowany z całkiem uzasadnionych przyczyn i przyklaskuje obrażającej logikę walce o pas w lekkiej. Liczę, że Dana będzie konsekwentny chociaż na tyle, że doprowadzi do walki Conora z CM Punkiem o pas P4P.

  Co Ty gadasz…. Przecież Conor wyczyścił całą dywizję piórkową i zdeklasował czołowego gościa z WW który był od niego o 30 funtów cięższy. Walka o pas lekkiej to tylko formalność.

  Tak przynajmniej twierdzą jego fani….

 36. Bolt

  A pomyśleć, że były czasy, gdy ludzi zniesmaczały TSy po porażce. Teraz natomiast śmieszkuje się z jednego z najwybitniejszych zawodników w historii, który czuje się sfrustrowany z całkiem uzasadnionych przyczyn i przyklaskuje obrażającej logikę walce o pas w lekkiej. Liczę, że Dana będzie konsekwentny chociaż na tyle, że doprowadzi do walki Conora z CM Punkiem o pas P4P.

  Co Ty gadasz…. Przecież Conor wyczyścił całą dywizję piórkową i zdeklasował czołowego gościa z WW który był od niego o 30 funtów cięższy. Walka o pas lekkiej to tylko formalność.

  Tak przynajmniej twierdzą jego fani….

 37. baju

  . To Conor McGregor rządzi tą organizacją.

  Jaką organizacja ? przeciez to zaledwie dwie kategorie wagowe : półkarzełkowa i karzełkowa. (155cm, waga worek ziemniaków i 157 cm, waga worek ziemniaków i 2 mleka)

 38. baju

  . To Conor McGregor rządzi tą organizacją.

  Jaką organizacja ? przeciez to zaledwie dwie kategorie wagowe : półkarzełkowa i karzełkowa. (155cm, waga worek ziemniaków i 157 cm, waga worek ziemniaków i 2 mleka)

 39. @baju ale bym się przed chwilą wj@bał

  baju

  To Conor McGregor rządzi tą organizacją

  Jaką organizacją? Przecież to zaledwie dwie kategorie wagowe: półkarzełkowa i karzełkowa ( 155cm ,waga worek ziemniaków i 157 worek ziemniaków i dwa mleka)

 40. @baju ale bym się przed chwilą wj@bał

  baju

  To Conor McGregor rządzi tą organizacją

  Jaką organizacją? Przecież to zaledwie dwie kategorie wagowe: półkarzełkowa i karzełkowa ( 155cm ,waga worek ziemniaków i 157 worek ziemniaków i dwa mleka)

 41. W dużej mierze nie sposób nie zgodzić się z Aldo, choć jestem wielkim fanem McGregora. Już nie o to chodzi, że mu się ten rewanż należy, czy nie. I nie chodzi nawet o to, że Aldo miał być gotowy anytime, anywhere. Słabe jest po prostu to, że Dana coś obiecuje, mami go (i innych zawodników) wizją jakiejś walki, a pózniej robi, co chce. Najpierw wielu narzekało na umowę z Reebokiem, teraz kłopoty ze słownością Dany, a konkurencja płaci coraz lepiej. UFC otworzyło się teraz na extrafighty, co też przyciąga emerytowane gwiazdy do myśli o powrocie. I ta fala też mnie martwi, bo zastój w wagach będzie jeszcze większy.

  A co do starcia Conora z Alvarezem to jaram się bardzo. Bardziej, niż rewanżem z Aldo. Jakiś czas temu Eddie mówił, że nie rozumie dlaczego przeciwnicy Conora nie sprowadzają go do parteru, tylko podejmują go w stójce. I w zasadzie za chwilę będzie miał okazję się przekonać, że Conor ma naprawdę dobry TD i trzeba go naruszyć, by go sprowadzić. To będzie na pewno łatwiejsze starcie, niż z Diazem.

 42. W dużej mierze nie sposób nie zgodzić się z Aldo, choć jestem wielkim fanem McGregora. Już nie o to chodzi, że mu się ten rewanż należy, czy nie. I nie chodzi nawet o to, że Aldo miał być gotowy anytime, anywhere. Słabe jest po prostu to, że Dana coś obiecuje, mami go (i innych zawodników) wizją jakiejś walki, a pózniej robi, co chce. Najpierw wielu narzekało na umowę z Reebokiem, teraz kłopoty ze słownością Dany, a konkurencja płaci coraz lepiej. UFC otworzyło się teraz na extrafighty, co też przyciąga emerytowane gwiazdy do myśli o powrocie. I ta fala też mnie martwi, bo zastój w wagach będzie jeszcze większy.

  A co do starcia Conora z Alvarezem to jaram się bardzo. Bardziej, niż rewanżem z Aldo. Jakiś czas temu Eddie mówił, że nie rozumie dlaczego przeciwnicy Conora nie sprowadzają go do parteru, tylko podejmują go w stójce. I w zasadzie za chwilę będzie miał okazję się przekonać, że Conor ma naprawdę dobry TD i trzeba go naruszyć, by go sprowadzić. To będzie na pewno łatwiejsze starcie, niż z Diazem.

 43. W większości przypadków Jose mnie wkurwiał, ale w obecnej chwili ma absolutną rację. Skoro UFC go tak zwodzi to niech mu pozwolą odejść.

 44. W większości przypadków Jose mnie wkurwiał, ale w obecnej chwili ma absolutną rację. Skoro UFC go tak zwodzi to niech mu pozwolą odejść.

 45. Wbiłem w temat, myślę: No! W końcu poprę Jose, bo w tej sprawie ma chłopina rację i dobrze, że sobie nie daje w kaszę dmuchać. Może nawet nauczył się twardo negocjować i będzie okazja wrzucić kota-kapitalistę.

  No i wchodzę w temat, czytam to pieprzenie, że nie jest kurwą i że nie walczy dla pieniędzy (niedawno chciał związek zakładać) i czar prysnął. Nawet to potrafiłeś zjebać, Jose.

 46. duubertowa

  Jose ale Prima Aprilis jest w kwietniu :jon:

  Napisz mi kiedy mam zacząć się śmiać… Jose zdominował WEC i UFC przez kilka lat i traktują go jak gówno. Ma racje, niech odchodzi z tego cyrku. Viacom czy Rizin dobrze się nim zaopiekują tam przynajmniej szanują zawodników.

 47. Jakub Bijan

  Wbiłem w temat, myślę: No! W końcu poprę Jose, bo w tej sprawie ma chłopina rację i dobrze, że sobie nie daje w kaszę dmuchać. Może nawet nauczył się twardo negocjować i będzie okazja wrzucić kota-kapitalistę.

  No i wchodzę w temat, czytam to pieprzenie, że nie jest kurwą i że nie walczy dla pieniędzy (niedawno chciał związek zakładać) i czar prysnął. Nawet to potrafiłeś zjebać, Jose.

  Ogólnie niektóre posty w tym temacie brzydko pachną naiwnym rozczarowaniem że świat nie jest idealny.

  Dorastajcie panowie trochę szybciej.

 48. mrtwig

  Napisz mi kiedy mam zacząć się śmiać… Jose zdominował WEC i UFC przez kilka lat i traktują go jak gówno. Ma racje, niech odchodzi z tego cyrku. Viacom czy Rizin dobrze się nim zaopiekują tam przynajmniej szanują zawodników.

  Z tym, że to nie miało być śmieszne.

 49. zagrał all in i liczy na to że coś ugra. niestety (niestety bo Aldo do świetny zawodnik) raczej nic nie zdziała bo jest za mało medialny i jego walki nie przynoszą takich pieniędzy jakich Dana by oczekiwał.

 50. Dobra, dobra, wiadomo Żose walczy dla brazylijskich lasów tropikalnych. Max czeka żeby sprać czyjeś płaczkowate dupsko!

 51. 100% racji Aldo. UFC samo sobie kopie dół. Conora to jeszcze rozumiem, chce wycisnąć ile się da, a że ma taką możliwość to kto z nas by nie skorzystał? Mam szczerą nadzieję, że to jest początek końca UFC.

 52. W ten sposób Dana jedną decyzją o tym żeby dać Conorowi TSa z nikogo nie interesującym Alvarezem może stracić w UFC jednego z najlepszych zawodników w historii MMA. Nic tylko pogratulować łysemu. :penn:

 53. Tak tylko tutaj napiszę, że ostatnie Rizin miało podobno oglądalność 10 mln ludzi przed telewizorami. :confused:

 54. Pyrrus89

  Tak tylko tutaj napiszę, że ostatnie Rizin miało podobno oglądalność 10 mln ludzi przed telewizorami. :confused:

  Azjaci kochają takie jasełki.

 55. Z jednej strony walka z Conorem albo pas jeśli Irlandczyk nie wraca do piórkowej mu się należy z drugiej mimo wszystko jest tam "tylko pracownikiem" i powinien np zawalczyć z Maxem. Zresztą ta cała sytuacja jest chora.

 56. Masta

  Azjaci kochają takie jasełki.

  Owszem(i nie tylko Azjaci zresztą :wink:), ale musi być to przecież niezła pokusa dla sponsorów. Azja wraca z przytupem do gry, z czego się wypada tylko cieszyć, bo zyskają na tym przede wszystkim zawodnicy. Silny Bellator, Rizin, ONE oraz ACB= powolne łamanie monopolu UFC.

 57. Masta

  Azjaci kochają takie jasełki.

  Owszem(i nie tylko Azjaci zresztą :wink:), ale musi być to przecież niezła pokusa dla sponsorów. Azja wraca z przytupem do gry, z czego się wypada tylko cieszyć, bo zyskają na tym przede wszystkim zawodnicy. Silny Bellator, Rizin, ONE oraz ACB= powolne łamanie monopolu UFC.

 58. Zgodzę się z Aldo. Kurde szkoda jakby odszedł, bo to jeden z najlepszych fighterów. Rozpierdalacz. Wyczyścił dywizję, doznał jednej porażki i wszystko się sypie. Powinien od razu dostać rewanż. Bez irola było lepiej. Wszystko było normalne.

 59. Pyrrus89

  Owszem(i nie tylko Azjaci zresztą :wink:), ale musi być to przecież niezła pokusa dla sponsorów. Azja wraca z przytupem do gry, z czego się wypada tylko cieszyć, bo zyskają na tym przede wszystkim zawodnicy. Silny Bellator, Rizin, ONE oraz ACB= powolne łamanie monopolu UFC.

  Dla wszystkich powinno to być na plus, w końcu im większa konkurencja to więcej też atrakcji dla nas:)

 60. mrtwig

  Napisz mi kiedy mam zacząć się śmiać… Jose zdominował WEC i UFC przez kilka lat i traktują go jak gówno. Ma racje, niech odchodzi z tego cyrku. Viacom czy Rizin dobrze się nim zaopiekują tam przynajmniej szanują zawodników.

  No dostanie naleśników do obicia i słaby hajs w bellatorze, bo jeśli chodzi o Rizin to jak wiemy wiele japońskich organizacji było niewypłacalnych 🙂

 61. oj tak mi przykro hose:jon: szkoda że nie rozumiesz, że[​IMG]
  życzę spokojnej emerytury w faveli, ciekawe co będziesz robił, sprzedawał się za pieniądze?

 62. Kraver

  co będziesz robił, sprzedawał się za pieniądze?

  Conor robi to z powodzeniem, niech inni też próbują 🙂

 63. Shoocker

  No dostanie naleśników do obicia i słaby hajs w bellatorze, bo jeśli chodzi o Rizin to jak wiemy wiele japońskich organizacji było niewypłacalnych 🙂

  Moze jakoś fajnie mu zaaranżują walki w Bellatorze tak jak Shamrockowi huehue Na pewno nie bedzie musiał walczyć tam z czołówka, na emeryturę dobre miejsce jak jest juz zmęczony, bedzie mógł odprawiać nołnejmów pomiędzy smażeniem hamburgerów w faveli.

 64. Shoocker

  No dostanie naleśników do obicia i słaby hajs w bellatorze, bo jeśli chodzi o Rizin to jak wiemy wiele japońskich organizacji było niewypłacalnych 🙂

  Slaby hajs w Bellatorze ? Sprawdz co to Viacom a Rizin również ma porządne zaplecze finansowe.

  Kurwa no nie moge taki brak szacunku do zawodników tej klasy, jak czytam te wypociny to mnie chuj strzela.

 65. mrtwig

  Slaby hajs w Bellatorze ? Sprawdz co to Viacom a Rizin również ma porządne zaplecze finansowe.

  Zobacz sobię wypłatę Hendersona. W ogóle już gdzieś komuś to pokazywałem.
  Dobre zapleczę finansowe jak K1 pewnie 😆

 66. Shoocker

  Zobacz sobię wypłatę Hendersona. W ogóle już gdzieś komuś to pokazywałem.
  Dobre zapleczę finansowe jak K1 pewnie 😆

  Żeby zatrudniać emerytów i odpadów muszą trochę kasy sypnąć. Dada 325553, Kimbo, aktor Shamrock, pradziadek Gracie, Tito, Bonner teraz wydgadany Krul Czil.

 67. Shoocker

  Zobacz sobię wypłatę Hendersona. W ogóle już gdzieś komuś to pokazywałem.
  Dobre zapleczę finansowe jak K1 pewnie 😆

  Chuja wiesz a się wypowiadasz…
  Co do K-1 to sie doinformuj.

 68. mrtwig

  Chuja wiesz a się wypowiadasz…
  Co do K-1 to sie doinformuj.

  Wydaje mi się, że nawet twarde argumenty Cie nie przekonają, bo żyjesz w swojej mydlanej bańce ;D
  Dlatego nie się będę dla Ciebie produkował nawet, ale e-koledzy też mają z Ciebie niezłą frajdę 🙂

 69. Masta

  Żeby zatrudniać emerytów i odpadów muszą trochę kasy sypnąć. Dada 325553, Kimbo, aktor Shamrock, pradziadek Gracie, Tito, Bonner teraz wydgadany Krul Czil.

  Oglądasz w ogóle gale Bellatora ? Myślisz za są tam sami emeryci ? Zejdź już z kutasa rudzielca bo zaczyna się to robić żenujące.

 70. Shoocker

  Wydaje mi się, że nawet twarde argumenty Cie nie przekonają, bo żyjesz w swojej mydlanej bańce ;D

  Jakie argumenty ? Rzuc jakims sensownym to bede mogl odpowiedziec.

  Co do slabych pieniedzy w k-1, to Aerts powiedział ze to własnie za duze gaże w k-1 zniszczyły piękno tego sportu.

  [​IMG]

 71. Robią sobie jaja z chłopa co ma rekord 26-2, 8 lat dominator, 16 walk skończonych przed czasem … pie*dol ich Józek chodź do KSW

 72. Robią sobie jaja z chłopa co ma rekord 26-2, 8 lat dominator, 16 walk skończonych przed czasem … pie*dol ich Józek chodź do KSW

 73. mrtwig

  Oglądasz w ogóle gale Bellatora ? Myślisz za są tam sami emeryci ? Zejdź już z kutasa rudzielca bo zaczyna się to robić żenujące.

  Tobie tylko kutasy w głowie widzę. No ale cóż w końcu fan Gabi i małych Azjatów poprzebieranych w sukienki.

 74. mrtwig

  Oglądasz w ogóle gale Bellatora ? Myślisz za są tam sami emeryci ? Zejdź już z kutasa rudzielca bo zaczyna się to robić żenujące.

  Tobie tylko kutasy w głowie widzę. No ale cóż w końcu fan Gabi i małych Azjatów poprzebieranych w sukienki.

 75. Masta

  Tobie tylko kutasy w głowie widzę. No ale cóż w końcu fan Gabi i małych Azjatów poprzebieranych w sukienki.

  Takie pociski to sobie możesz kolegom w gimnazjum zarzucac…

 76. Masta

  Tobie tylko kutasy w głowie widzę. No ale cóż w końcu fan Gabi i małych Azjatów poprzebieranych w sukienki.

  Takie pociski to sobie możesz kolegom w gimnazjum zarzucac…

 77. mrtwig

  Jakie argumenty ? Rzuc jakims sensownym to bede mogl odpowiedziec.

  Co do slabych pieniedzy w k-1, to Aerts powiedział ze to własnie za duze gaże w k-1 zniszczyły piękno tego sportu.

  [​IMG]

  Oveerem jak i Goodridge, mówili, że K1 stało się niewypłacalne. Co do samego Rizin to skończy ono jak Sengoku, czy Dream. Boom na MMA w Japonii się skończył i takie walki jak Crocop vs Wanderlei tego nie zmienią. Nie ma mowy o długoterminowym biznesie, zbankrutują prędzej, czy później.
  http://www.cagepotato.com/alistair-overeem-still-hasnt-been-paid-for-k-1-grand-prix-win/
  http://www.cagepotato.com/gary-goodridge-finally-gets-mostly-paid-k-1-dynamite-2009/
  Co do Bellatora, na pewno zawodnik podpisując kontrakt nie będzie zasypiał z myślą kiedy organizacja upadnie. Jednak co do samych pieniędzy, to są one mniejsze niż w UFC. Do tego UFC ma większą oglądalność, a co za tym idzie większa szansa dla zawodnika na przyciągnięcie sponsorów. Powiesz, że reebok zabrania? Jednak tylko podczas walki.
  Jeszcze słowo na temat PRIDE i ustawiania walk. Wiem, że to dla Ciebie będzie szok jak wtedy gdy dowiedziałeś się, że święty mikołaj nie istnieje. Jednak niektóre walki były ustawiane, a organizacja w pewnym stopniu kontrolowana przez japońską mafię, co spowodowało, że po 10 latach upadła.
  http://bleacherreport.com/articles/…e-90-percent-of-early-pride-fights-were-fixed
  http://www.sportsonearth.com/article/151579110/fedor-emelianenko-return-mma-japan-yazuka

  Pierwsza gala UFC miała miejsce w 93' roku i po tylu latach jest najlepiej prosperującą organizacją MMA na świecie.
  Niestety tak strasznie zniewala swoich pracowników(jakby bellator tego nie robił

  Spoiler: Problemy Alvareza z kontraktem.

  i robi takie cyrki(jak walka CM Punka), że niektórzy nie zauważają jak przyczyniła się dla rozwoju i ucywilizowania tego sportu 🙂
  Może przypomnimy sobie cyrki z PRIDE? 🙂

  I dużo więcej. No, ale myślę, że te walki miały wielki sens sportowy i bardzo przyczyniły się do rozwoju sportu 😆

 78. mrtwig

  Jakie argumenty ? Rzuc jakims sensownym to bede mogl odpowiedziec.

  Co do slabych pieniedzy w k-1, to Aerts powiedział ze to własnie za duze gaże w k-1 zniszczyły piękno tego sportu.

  [​IMG]

  Oveerem jak i Goodridge, mówili, że K1 stało się niewypłacalne. Co do samego Rizin to skończy ono jak Sengoku, czy Dream. Boom na MMA w Japonii się skończył i takie walki jak Crocop vs Wanderlei tego nie zmienią. Nie ma mowy o długoterminowym biznesie, zbankrutują prędzej, czy później.
  http://www.cagepotato.com/alistair-overeem-still-hasnt-been-paid-for-k-1-grand-prix-win/
  http://www.cagepotato.com/gary-goodridge-finally-gets-mostly-paid-k-1-dynamite-2009/
  Co do Bellatora, na pewno zawodnik podpisując kontrakt nie będzie zasypiał z myślą kiedy organizacja upadnie. Jednak co do samych pieniędzy, to są one mniejsze niż w UFC. Do tego UFC ma większą oglądalność, a co za tym idzie większa szansa dla zawodnika na przyciągnięcie sponsorów. Powiesz, że reebok zabrania? Jednak tylko podczas walki.
  Jeszcze słowo na temat PRIDE i ustawiania walk. Wiem, że to dla Ciebie będzie szok jak wtedy gdy dowiedziałeś się, że święty mikołaj nie istnieje. Jednak niektóre walki były ustawiane, a organizacja w pewnym stopniu kontrolowana przez japońską mafię, co spowodowało, że po 10 latach upadła.
  http://bleacherreport.com/articles/…e-90-percent-of-early-pride-fights-were-fixed
  http://www.sportsonearth.com/article/151579110/fedor-emelianenko-return-mma-japan-yazuka

  Pierwsza gala UFC miała miejsce w 93' roku i po tylu latach jest najlepiej prosperującą organizacją MMA na świecie.
  Niestety tak strasznie zniewala swoich pracowników(jakby bellator tego nie robił

  Spoiler: Problemy Alvareza z kontraktem.

  i robi takie cyrki(jak walka CM Punka), że niektórzy nie zauważają jak przyczyniła się dla rozwoju i ucywilizowania tego sportu 🙂
  Może przypomnimy sobie cyrki z PRIDE? 🙂

  I dużo więcej. No, ale myślę, że te walki miały wielki sens sportowy i bardzo przyczyniły się do rozwoju sportu 😆

 79. Shoocker

  Oveerem jak i Goodridge, mówili, że K1 stało się niewypłacalne. Co do samego Rizin to skończy ono jak Sengoku, czy Dream. Boom na MMA w Japonii się skończył i takie walki jak Crocop vs Wanderlei tego nie zmienią. Nie ma mowy o długoterminowym biznesie, zbankrutują prędzej, czy później.
  http://www.cagepotato.com/alistair-overeem-still-hasnt-been-paid-for-k-1-grand-prix-win/
  http://www.cagepotato.com/gary-goodridge-finally-gets-mostly-paid-k-1-dynamite-2009/
  Co do Bellatora, na pewno zawodnik podpisując kontrakt nie będzie zasypiał z myślą kiedy organizacja upadnie. Jednak co do samych pieniędzy, to są one mniejsze niż w UFC. Do tego UFC ma większą oglądalność, a co za tym idzie większa szansa dla zawodnika na przyciągnięcie sponsorów. Powiesz, że reebok zabrania? Jednak tylko podczas walki.
  Jeszcze słowo na temat PRIDE i ustawiania walk. Wiem, że to dla Ciebie będzie szok jak wtedy gdy dowiedziałeś się, że święty mikołaj nie istnieje. Jednak niektóre walki były ustawiane, a organizacja w pewnym stopniu kontrolowana przez japońską mafię, co spowodowało, że po 10 latach upadła.
  http://bleacherreport.com/articles/…e-90-percent-of-early-pride-fights-were-fixed
  http://www.sportsonearth.com/article/151579110/fedor-emelianenko-return-mma-japan-yazuka

  Pierwsza gala UFC miała miejsce w 93' roku i po tylu latach jest najlepiej prosperującą organizacją MMA na świecie.
  Niestety tak strasznie zniewala swoich pracowników(jakby bellator tego nie robił

  Spoiler: Problemy Alvareza z kontraktem.

  i robi takie cyrki(jak walka CM Punka), że niektórzy nie zauważają jak przyczyniła się dla rozwoju i ucywilizowania tego sportu 🙂
  Może przypomnimy sobie cyrki z PRIDE? 🙂

  I dużo więcej. No, ale myślę, że te walki miały wielki sens sportowy i bardzo przyczyniły się do rozwoju sportu 😆

  tylko pride skurwielu! chuja sie znasz, jebac cyrk ufc i ksw

 80. Shoocker

  Oveerem jak i Goodridge, mówili, że K1 stało się niewypłacalne. Co do samego Rizin to skończy ono jak Sengoku, czy Dream. Boom na MMA w Japonii się skończył i takie walki jak Crocop vs Wanderlei tego nie zmienią. Nie ma mowy o długoterminowym biznesie, zbankrutują prędzej, czy później.
  http://www.cagepotato.com/alistair-overeem-still-hasnt-been-paid-for-k-1-grand-prix-win/
  http://www.cagepotato.com/gary-goodridge-finally-gets-mostly-paid-k-1-dynamite-2009/
  Co do Bellatora, na pewno zawodnik podpisując kontrakt nie będzie zasypiał z myślą kiedy organizacja upadnie. Jednak co do samych pieniędzy, to są one mniejsze niż w UFC. Do tego UFC ma większą oglądalność, a co za tym idzie większa szansa dla zawodnika na przyciągnięcie sponsorów. Powiesz, że reebok zabrania? Jednak tylko podczas walki.
  Jeszcze słowo na temat PRIDE i ustawiania walk. Wiem, że to dla Ciebie będzie szok jak wtedy gdy dowiedziałeś się, że święty mikołaj nie istnieje. Jednak niektóre walki były ustawiane, a organizacja w pewnym stopniu kontrolowana przez japońską mafię, co spowodowało, że po 10 latach upadła.
  http://bleacherreport.com/articles/…e-90-percent-of-early-pride-fights-were-fixed
  http://www.sportsonearth.com/article/151579110/fedor-emelianenko-return-mma-japan-yazuka

  Pierwsza gala UFC miała miejsce w 93' roku i po tylu latach jest najlepiej prosperującą organizacją MMA na świecie.
  Niestety tak strasznie zniewala swoich pracowników(jakby bellator tego nie robił

  Spoiler: Problemy Alvareza z kontraktem.

  i robi takie cyrki(jak walka CM Punka), że niektórzy nie zauważają jak przyczyniła się dla rozwoju i ucywilizowania tego sportu 🙂
  Może przypomnimy sobie cyrki z PRIDE? 🙂

  I dużo więcej. No, ale myślę, że te walki miały wielki sens sportowy i bardzo przyczyniły się do rozwoju sportu 😆

  tylko pride skurwielu! chuja sie znasz, jebac cyrk ufc i ksw

 81. mrtwig

  Takie pociski to sobie możesz kolegom w gimnazjum zarzucac…

  Wybacz, ze nic o kutasach. Takie pociski to juz chyba w liceum.

 82. mrtwig

  Takie pociski to sobie możesz kolegom w gimnazjum zarzucac…

  Wybacz, ze nic o kutasach. Takie pociski to juz chyba w liceum.

 83. Gaara

  tylko pride skurwielu! chuja sie znasz, jebac cyrk ufc i ksw

  PRIDE zajebiste. Oglądałem z odtworzenia dużo ich gal, a ten turniej gdzie Shogun nokautuję Aronę i zdobywa pas piękna 🙂

 84. Gaara

  tylko pride skurwielu! chuja sie znasz, jebac cyrk ufc i ksw

  PRIDE zajebiste. Oglądałem z odtworzenia dużo ich gal, a ten turniej gdzie Shogun nokautuję Aronę i zdobywa pas piękna 🙂

 85. Shoocker

  PRIDE zajebiste. Oglądałem z odtworzenia dużo ich gal, a ten turniej gdzie Shogun nokautuję Aronę i zdobywa pas piękna 🙂

  Mam większość gal jeszcze na plytach cd. Ja lubialem Wanderleia przed operacja plastyczna z czasow pride gdy jeszcze sie walka nie zaczela a jego przeciwnikom juz cieklo po nogawkach i zbroja byla obsrana … to byl dzikus 🙂

 86. Shoocker

  PRIDE zajebiste. Oglądałem z odtworzenia dużo ich gal, a ten turniej gdzie Shogun nokautuję Aronę i zdobywa pas piękna 🙂

  Mam większość gal jeszcze na plytach cd. Ja lubialem Wanderleia przed operacja plastyczna z czasow pride gdy jeszcze sie walka nie zaczela a jego przeciwnikom juz cieklo po nogawkach i zbroja byla obsrana … to byl dzikus 🙂

 87. ScoTT

  Mam większość gal jeszcze na plytach cd. Ja lubialem Wanderleia przed operacja plastyczna z czasow pride gdy jeszcze sie walka nie zaczela a jego przeciwnikom juz cieklo po nogawkach i zbroja byla obsrana … to byl dzikus 🙂

  Gdyby wtedy pojawił się taki Conor i robił takie szopki przed walką z Wandem to … byłby trupem zanim weszliby do klatki

 88. ScoTT

  Mam większość gal jeszcze na plytach cd. Ja lubialem Wanderleia przed operacja plastyczna z czasow pride gdy jeszcze sie walka nie zaczela a jego przeciwnikom juz cieklo po nogawkach i zbroja byla obsrana … to byl dzikus 🙂

  Gdyby wtedy pojawił się taki Conor i robił takie szopki przed walką z Wandem to … byłby trupem zanim weszliby do klatki

 89. @Shoocker Jeszcze słowo na temat PRIDE i ustawiania walk. Wiem, że to dla Ciebie będzie szok jak wtedy gdy dowiedziałeś się, że święty mikołaj nie istnieje. Jednak niektóre walki były ustawiane, a organizacja w pewnym stopniu kontrolowana przez japońską mafię, co spowodowało, że po 10 latach upadła.

  No i znowu to samo ile razy mam się powtarzać na tym forum ? Sprawdź moje poprzednie odpowiedzi bo mi się już nie chce odpisywać. Gowno wiesz a się wypowiadasz. Myslisz ze MMA oglądam od wczoraj ? WOW, Pride upadło bo miało powiązania z Yakuza ?! Pokaz mi te ustawiane walki oprócz tej Takady, śmiało. W UFC również były ustawiane walki wiesz o tym ? Wiesz jak Fertitta przejął UFC ?

 90. @Shoocker Jeszcze słowo na temat PRIDE i ustawiania walk. Wiem, że to dla Ciebie będzie szok jak wtedy gdy dowiedziałeś się, że święty mikołaj nie istnieje. Jednak niektóre walki były ustawiane, a organizacja w pewnym stopniu kontrolowana przez japońską mafię, co spowodowało, że po 10 latach upadła.

  No i znowu to samo ile razy mam się powtarzać na tym forum ? Sprawdź moje poprzednie odpowiedzi bo mi się już nie chce odpisywać. Gowno wiesz a się wypowiadasz. Myslisz ze MMA oglądam od wczoraj ? WOW, Pride upadło bo miało powiązania z Yakuza ?! Pokaz mi te ustawiane walki oprócz tej Takady, śmiało. W UFC również były ustawiane walki wiesz o tym ? Wiesz jak Fertitta przejął UFC ?

 91. TYTUS

  Gdyby wtedy pojawił się taki Conor i robił takie szopki przed walką z Wandem to … byłby trupem zanim weszliby do klatki

  No wybobraź sobie …
  [​IMG]
  … czujesz temat? K*RWA MAC :bleed:

  Sakuraba juz chyba wiedzial, juz chyba wiedzial ze bedzie F.

 92. TYTUS

  Gdyby wtedy pojawił się taki Conor i robił takie szopki przed walką z Wandem to … byłby trupem zanim weszliby do klatki

  No wybobraź sobie …
  [​IMG]
  … czujesz temat? K*RWA MAC :bleed:

  Sakuraba juz chyba wiedzial, juz chyba wiedzial ze bedzie F.

 93. Myslę, że Dana ma wyjebane na Aldo, bo z nim się nie da gadać bo nie zna angielskiego to tak jakbyś podszedł do małpy i negocjował walkę

 94. Myslę, że Dana ma wyjebane na Aldo, bo z nim się nie da gadać bo nie zna angielskiego to tak jakbyś podszedł do małpy i negocjował walkę

 95. mrtwig

  @Shoocker Jeszcze słowo na temat PRIDE i ustawiania walk. Wiem, że to dla Ciebie będzie szok jak wtedy gdy dowiedziałeś się, że święty mikołaj nie istnieje. Jednak niektóre walki były ustawiane, a organizacja w pewnym stopniu kontrolowana przez japońską mafię, co spowodowało, że po 10 latach upadła.

  No i znowu to samo ile razy mam się powtarzać na tym forum ? Sprawdź moje poprzednie odpowiedzi bo mi się już nie chce odpisywać. Gowno wiesz a się wypowiadasz. Myslisz ze MMA oglądam od wczoraj ? WOW, Pride upadło bo miało powiązania z Yakuza ?! Pokaz mi te ustawiane walki oprócz tej Takady, śmiało. W UFC również były ustawiane walki wiesz o tym ? Wiesz jak Fertitta przejął UFC ?

  To jest Twoja odpowiedz? Kurde, a ja się tyle męczyłem. Wiedziałem, że będzie jak grochem o ścianę.
  Pokaż mi ustawiane walki w UFC. Nie napisałem, że upadło bo miało powiązania z Yakuzą, tylko było nierentowne. Normalna sprawa.
  Już się tak nie piekl dziadziusiu, oglądasz MMA nie od dziś, jesteś zajebisty 😀

 96. mrtwig

  @Shoocker Jeszcze słowo na temat PRIDE i ustawiania walk. Wiem, że to dla Ciebie będzie szok jak wtedy gdy dowiedziałeś się, że święty mikołaj nie istnieje. Jednak niektóre walki były ustawiane, a organizacja w pewnym stopniu kontrolowana przez japońską mafię, co spowodowało, że po 10 latach upadła.

  No i znowu to samo ile razy mam się powtarzać na tym forum ? Sprawdź moje poprzednie odpowiedzi bo mi się już nie chce odpisywać. Gowno wiesz a się wypowiadasz. Myslisz ze MMA oglądam od wczoraj ? WOW, Pride upadło bo miało powiązania z Yakuza ?! Pokaz mi te ustawiane walki oprócz tej Takady, śmiało. W UFC również były ustawiane walki wiesz o tym ? Wiesz jak Fertitta przejął UFC ?

  To jest Twoja odpowiedz? Kurde, a ja się tyle męczyłem. Wiedziałem, że będzie jak grochem o ścianę.
  Pokaż mi ustawiane walki w UFC. Nie napisałem, że upadło bo miało powiązania z Yakuzą, tylko było nierentowne. Normalna sprawa.
  Już się tak nie piekl dziadziusiu, oglądasz MMA nie od dziś, jesteś zajebisty 😀

 97. Shoocker

  To jest Twoja odpowiedz? Kurde, a ja się tyle męczyłem. Wiedziałem, że będzie jak grochem o ścianę.
  Pokaż mi ustawiane walki w UFC. Nie napisałem, że upadło bo miało powiązania z Yakuzą, tylko było nierentowne. Normalna sprawa.
  Już się tak nie piekl dziadziusiu, oglądasz MMA nie od dziś, jesteś zajebisty 😀

  Taktarov vs Macias
  Belfort vs Charles
  Frye vs Hall

 98. Shoocker

  To jest Twoja odpowiedz? Kurde, a ja się tyle męczyłem. Wiedziałem, że będzie jak grochem o ścianę.
  Pokaż mi ustawiane walki w UFC. Nie napisałem, że upadło bo miało powiązania z Yakuzą, tylko było nierentowne. Normalna sprawa.
  Już się tak nie piekl dziadziusiu, oglądasz MMA nie od dziś, jesteś zajebisty 😀

  Taktarov vs Macias
  Belfort vs Charles
  Frye vs Hall

 99. I bardzo kurwa dobrze. Za pol roku podpisze z bellatorem. Jak tak dalej pojdzie to w ufc bedzie rudy i same mapety. Ufc sie zamo zakopuje – szanuje. Bravo dla Jose.

 100. 1. Sprzedać UFC na 4mld
  2. W okresie przejściowym wywalić najlepszych zawodników, których przejmie Bellator
  3. Odkupić Bellatora za 500mln
  4. 3, 5mld zysku na czysto plus odejście od USADA 😉

 101. 1. Sprzedać UFC na 4mld
  2. W okresie przejściowym wywalić najlepszych zawodników, których przejmie Bellator
  3. Odkupić Bellatora za 500mln
  4. 3, 5mld zysku na czysto plus odejście od USADA 😉

 102. mrtwig

  Taktarov vs Macias
  Belfort vs Charles
  Frye vs Hall

  Taktarov vs Macias
  Nie była ustawione przez samo UFC.
  Big John described it pretty well, "During the semifinal match between Oleg Taktarov and Anthony Macias, I believe I saw my first fixed fight in the UFC. Both fighters had the same manager, Buddy Albin, so I think it was decided backstage that Macias would throw the match so Oleg could advance to the finals and face Tank [Abbott] as fresh as possible. The fight went a little too smoothly for my tastes when Macias shot in and nearly fell into the guillotine choke, which he tapped out to in twelve seconds.”
  Belfort vs Charles
  Źródło.
  Frye vs Hall
  "Unfortunately, this night was the second time I felt I was refereeing a fixed bout. In the semifinals, Don Frye and Mark Hall met in a rematch of their UFC 10 bout. In their first encounter Frye had beaten the piss out of Hall, who'd refused to give up. Here, though, Frye ankle-locked Hall to advance to the finals without breaking a sweat.
  The fight struck me as odd. Frye, a bread-and-butter wrestler and swing-for-the-fences puncher, had never won a fight by leg lock, and Hall practically fell into the submission. I also knew both fighters were managed by the same guy."[

  Czyli znowu za całą sprawą stał wspólny menadżer. Jakie jeszcze walki były ustawiane w PRIDE? Przecież wysłałem Ci link do wypowiedzi Gary Goodriga.
  Tutaj kolejny dowód na korupcję w PRIDE.
  http://mmafrenzy.com/560/pride-officials-attempted-to-pay-rampage-to-lose-pride-debut/

 103. mrtwig

  Taktarov vs Macias
  Belfort vs Charles
  Frye vs Hall

  Taktarov vs Macias
  Nie była ustawione przez samo UFC.
  Big John described it pretty well, "During the semifinal match between Oleg Taktarov and Anthony Macias, I believe I saw my first fixed fight in the UFC. Both fighters had the same manager, Buddy Albin, so I think it was decided backstage that Macias would throw the match so Oleg could advance to the finals and face Tank [Abbott] as fresh as possible. The fight went a little too smoothly for my tastes when Macias shot in and nearly fell into the guillotine choke, which he tapped out to in twelve seconds.”
  Belfort vs Charles
  Źródło.
  Frye vs Hall
  "Unfortunately, this night was the second time I felt I was refereeing a fixed bout. In the semifinals, Don Frye and Mark Hall met in a rematch of their UFC 10 bout. In their first encounter Frye had beaten the piss out of Hall, who'd refused to give up. Here, though, Frye ankle-locked Hall to advance to the finals without breaking a sweat.
  The fight struck me as odd. Frye, a bread-and-butter wrestler and swing-for-the-fences puncher, had never won a fight by leg lock, and Hall practically fell into the submission. I also knew both fighters were managed by the same guy."[

  Czyli znowu za całą sprawą stał wspólny menadżer. Jakie jeszcze walki były ustawiane w PRIDE? Przecież wysłałem Ci link do wypowiedzi Gary Goodriga.
  Tutaj kolejny dowód na korupcję w PRIDE.
  http://mmafrenzy.com/560/pride-officials-attempted-to-pay-rampage-to-lose-pride-debut/

 104. @Shoocker Pisalem juz o tym, na serio nie chce mi sie powtarzac. Rampage powiedział ze jacys panowie przyszli do niego i nie byli oni z Pride.
  Masz dowód ze to Yakuza kazała ustawić walkę Takady ? Moze obaj sie dogadali ? Goodbridge to koleś który dzisiaj ledwo co funkcjonuje i nic nie wspominał o Yakuzie…
  We wczesnym UFC było to samo wiec produkujesz się na darmo.

 105. @Shoocker Pisalem juz o tym, na serio nie chce mi sie powtarzac. Rampage powiedział ze jacys panowie przyszli do niego i nie byli oni z Pride.
  Masz dowód ze to Yakuza kazała ustawić walkę Takady ? Moze obaj sie dogadali ? Goodbridge to koleś który dzisiaj ledwo co funkcjonuje i nic nie wspominał o Yakuzie…
  We wczesnym UFC było to samo wiec produkujesz się na darmo.

 106. mrtwig

  @Shoocker Pisalem juz o tym, na serio nie chce mi sie powtarzac. Rampage powiedział ze jacys panowie przyszli do niego i nie byli oni z Pride.
  Masz dowód ze to Yakuza kazała ustawić walkę Takady ? Moze obaj sie dogadali ? Goodbridge to koleś który dzisiaj ledwo co funkcjonuje i nic nie wspominał o Yakuzie…
  We wczesnym UFC było to samo wiec produkujesz się na darmo.

  Mam takie same dowody na to, że Yakuza kontrolowała PRIDE i ustawiała walki, jak Ty, że walki w UFC były ustawiane.

 107. mrtwig

  @Shoocker Pisalem juz o tym, na serio nie chce mi sie powtarzac. Rampage powiedział ze jacys panowie przyszli do niego i nie byli oni z Pride.
  Masz dowód ze to Yakuza kazała ustawić walkę Takady ? Moze obaj sie dogadali ? Goodbridge to koleś który dzisiaj ledwo co funkcjonuje i nic nie wspominał o Yakuzie…
  We wczesnym UFC było to samo wiec produkujesz się na darmo.

  Mam takie same dowody na to, że Yakuza kontrolowała PRIDE i ustawiała walki, jak Ty, że walki w UFC były ustawiane.

 108. Proponuję stworzyć oddzielną dywizję dla pajaców, którym nie zależy na trofeach, a głównie gadaniu na konferencji i kasowych walkach, tzw. "cashweight". Całkiem sporo zawodników mogłoby już się tam znaleźć, znacznie więcej niż przeciwników dla Cyborg:
  Michael Bisping, Conor McGregor, Tyron Woodley, bracia Diaz, Eddie Alvarez.
  Niech walczą sobie między sobą, a reszta bije się o trofea. Wszyscy będą zadowoleni.

 109. Proponuję stworzyć oddzielną dywizję dla pajaców, którym nie zależy na trofeach, a głównie gadaniu na konferencji i kasowych walkach, tzw. "cashweight". Całkiem sporo zawodników mogłoby już się tam znaleźć, znacznie więcej niż przeciwników dla Cyborg:
  Michael Bisping, Conor McGregor, Tyron Woodley, bracia Diaz, Eddie Alvarez.
  Niech walczą sobie między sobą, a reszta bije się o trofea. Wszyscy będą zadowoleni.

 110. Pontus

  Proponuję stworzyć oddzielną dywizję dla pajaców, którym nie zależy na trofeach, a głównie gadaniu na konferencji i kasowych walkach, tzw. "cashweight". Całkiem sporo zawodników mogłoby już się tam znaleźć, znacznie więcej niż przeciwników dla Cyborg:
  Michael Bisping, Conor McGregor, Tyron Woodley, bracia Diaz, Eddie Alvarez.
  Niech walczą sobie między sobą, a reszta bije się o trofea. Wszyscy będą zadowoleni.

  Cudowny pomysł! Wszyscy będą zadowoleni. I nawet nie ma obawy, że jak za dotknięciem magicznego dolara wielu innych zawodników dołączy do tej specjalnej kategorii, bo przecież nie będzie tam trofeów. To po prostu genialne!

 111. Pontus

  Proponuję stworzyć oddzielną dywizję dla pajaców, którym nie zależy na trofeach, a głównie gadaniu na konferencji i kasowych walkach, tzw. "cashweight". Całkiem sporo zawodników mogłoby już się tam znaleźć, znacznie więcej niż przeciwników dla Cyborg:
  Michael Bisping, Conor McGregor, Tyron Woodley, bracia Diaz, Eddie Alvarez.
  Niech walczą sobie między sobą, a reszta bije się o trofea. Wszyscy będą zadowoleni.

  Cudowny pomysł! Wszyscy będą zadowoleni. I nawet nie ma obawy, że jak za dotknięciem magicznego dolara wielu innych zawodników dołączy do tej specjalnej kategorii, bo przecież nie będzie tam trofeów. To po prostu genialne!

 112. Shoocker

  . Do tego UFC ma większą oglądalność, a co za tym idzie większa szansa dla zawodnika na przyciągnięcie sponsorów.

  Ke?

 113. Shoocker

  . Do tego UFC ma większą oglądalność, a co za tym idzie większa szansa dla zawodnika na przyciągnięcie sponsorów.

  Ke?

 114. Shoocker

  A nie ma?

  Nie wiem czy o to wam akurat chodzi, ale ostatnia gala Rizin to 10 mln zgromadzonych przy odbiornikach.

 115. Shoocker

  A nie ma?

  Nie wiem czy o to wam akurat chodzi, ale ostatnia gala Rizin to 10 mln zgromadzonych przy odbiornikach.

 116. Shoocker

  A nie ma?

  Oglądalność oczywiście tak,ale mi chodziło o tych sponsorów.
  Co Ci po oglądalności,skoro nikt nie zobaczy Twojego sponsora.

 117. Shoocker

  A nie ma?

  Oglądalność oczywiście tak,ale mi chodziło o tych sponsorów.
  Co Ci po oglądalności,skoro nikt nie zobaczy Twojego sponsora.

 118. torpedo

  Oglądalność oczywiście tak,ale mi chodziło o tych sponsorów.
  Co Ci po oglądalności,skoro nikt nie zobaczy Twojego sponsora.

  W mediach społecznościowych, wywiadach, filmach promocyjnych UFC do walk. Oglądalność i rozgłos, żeby to sponsor zobaczył Ciebie.

  Pyrrus89

  Nie wiem czy o to wam akurat chodzi, ale ostatnia gala Rizin to 10 mln zgromadzonych przy odbiornikach.

  Jak znasz jakiegoś zawodnika Rizin, który podpisał nową umowę sponsorską to napisz.
  Chociaż nie wiem, czy traktować serio tę organizację 😀

 119. torpedo

  Oglądalność oczywiście tak,ale mi chodziło o tych sponsorów.
  Co Ci po oglądalności,skoro nikt nie zobaczy Twojego sponsora.

  W mediach społecznościowych, wywiadach, filmach promocyjnych UFC do walk. Oglądalność i rozgłos, żeby to sponsor zobaczył Ciebie.

  Pyrrus89

  Nie wiem czy o to wam akurat chodzi, ale ostatnia gala Rizin to 10 mln zgromadzonych przy odbiornikach.

  Jak znasz jakiegoś zawodnika Rizin, który podpisał nową umowę sponsorską to napisz.
  Chociaż nie wiem, czy traktować serio tę organizację 😀

 120. Shoocker

  W mediach społecznościowych, wywiadach, filmach promocyjnych UFC do walk. Oglądalność i rozgłos, żeby to sponsor zobaczył Ciebie.

  Nie siedzę w temacie jakoś specjalnie,ale będąc sponsorem wolał byś,żeby Twoje logo było w necie na fb/filmikach promocyjnych,czy w tv na żywo?

 121. Shoocker

  W mediach społecznościowych, wywiadach, filmach promocyjnych UFC do walk. Oglądalność i rozgłos, żeby to sponsor zobaczył Ciebie.

  Nie siedzę w temacie jakoś specjalnie,ale będąc sponsorem wolał byś,żeby Twoje logo było w necie na fb/filmikach promocyjnych,czy w tv na żywo?

 122. torpedo

  Nie siedzę w temacie jakoś specjalnie,ale będąc sponsorem wolał byś,żeby Twoje logo było w necie na fb/filmikach promocyjnych,czy w tv na żywo?

  Zależy od tego ile miałby fanów na fb powiedzmy.
  Bo bardziej zadziała reklama na fb moim zdaniem, niż logo firmy na tym plakacie, który kiedyś był wystawiany na klatkę, bo i tak tam chuja było widać 😀

 123. torpedo

  Nie siedzę w temacie jakoś specjalnie,ale będąc sponsorem wolał byś,żeby Twoje logo było w necie na fb/filmikach promocyjnych,czy w tv na żywo?

  Zależy od tego ile miałby fanów na fb powiedzmy.
  Bo bardziej zadziała reklama na fb moim zdaniem, niż logo firmy na tym plakacie, który kiedyś był wystawiany na klatkę, bo i tak tam chuja było widać 😀

 124. Shoocker

  Zależy od tego ile miałby fanów na fb powiedzmy.
  Bo bardziej zadziała reklama na fb moim zdaniem, niż logo firmy na tym plakacie, który kiedyś był wystawiany na klatkę, bo i tak tam chuja było widać 😀

  Kurcze,nie wiem. Może nie mam racji,ale zawsze myślałem że tv to jednak tv.
  Na fejsie sam siedzisz i też jest tego już od chuja.
  Przed tv siedzą całe rodziny.
  Jednak tak jak pisałem- nie siedzę w tym za bardzo i jest to moje subiektywne odczucie.

  Edit.
  Tak sobie teraz zaskoczyłem,że ten zawodnik z Bellatora też pewno siedzi na fb 😉

 125. Shoocker

  Zależy od tego ile miałby fanów na fb powiedzmy.
  Bo bardziej zadziała reklama na fb moim zdaniem, niż logo firmy na tym plakacie, który kiedyś był wystawiany na klatkę, bo i tak tam chuja było widać 😀

  Kurcze,nie wiem. Może nie mam racji,ale zawsze myślałem że tv to jednak tv.
  Na fejsie sam siedzisz i też jest tego już od chuja.
  Przed tv siedzą całe rodziny.
  Jednak tak jak pisałem- nie siedzę w tym za bardzo i jest to moje subiektywne odczucie.

  Edit.
  Tak sobie teraz zaskoczyłem,że ten zawodnik z Bellatora też pewno siedzi na fb 😉

 126. Shoocker

  W mediach społecznościowych, wywiadach, filmach promocyjnych UFC do walk. Oglądalność i rozgłos, żeby to sponsor zobaczył Ciebie.

  Sugerujesz, że zawodnicy są w stanie złapać dobrego sponsora dając w zamian reklamę na facebooku albo konfie 😀 ? Może zrobią naszywki na garniaki 😀 Porównujesz logo na facebooku i plakacie ? To może spodenki i koszulki teraz ? 90% zawodników głośno mówi o tym że o sponsorów ciężko więc drugiego dna raczej nie ma 🙂

 127. Shoocker

  W mediach społecznościowych, wywiadach, filmach promocyjnych UFC do walk. Oglądalność i rozgłos, żeby to sponsor zobaczył Ciebie.

  Sugerujesz, że zawodnicy są w stanie złapać dobrego sponsora dając w zamian reklamę na facebooku albo konfie 😀 ? Może zrobią naszywki na garniaki 😀 Porównujesz logo na facebooku i plakacie ? To może spodenki i koszulki teraz ? 90% zawodników głośno mówi o tym że o sponsorów ciężko więc drugiego dna raczej nie ma 🙂

 128. Chłopcy z doświadczeniem życiowym zdobywanym za klawiaturą, mogą nie rozumieć że Aldo jest po prostu zmęczony. Rozumiem, że większość z Was biznesmeni na garnuszku starych, dałoby sobą dalej pomiatać, ale ten człowiek był swego czasu wielki i po prostu chciał to odbudować. Zamiast tego spotkał się z zupełnym brakiem szacunku i deprecjonowaniem osiągnięć. I tyle.

 129. Chłopcy z doświadczeniem życiowym zdobywanym za klawiaturą, mogą nie rozumieć że Aldo jest po prostu zmęczony. Rozumiem, że większość z Was biznesmeni na garnuszku starych, dałoby sobą dalej pomiatać, ale ten człowiek był swego czasu wielki i po prostu chciał to odbudować. Zamiast tego spotkał się z zupełnym brakiem szacunku i deprecjonowaniem osiągnięć. I tyle.

 130. Perfumiarz

  Chłopcy z doświadczeniem życiowym zdobywanym za klawiaturą, mogą nie rozumieć że Aldo jest po prostu zmęczony. Rozumiem, że większość z Was biznesmeni na garnuszku starych, dałoby sobą dalej pomiatać, ale ten człowiek był swego czasu wielki i po prostu chciał to odbudować. Zamiast tego spotkał się z zupełnym brakiem szacunku i deprecjonowaniem osiągnięć. I tyle.

  muni muni muni

 131. Perfumiarz

  Chłopcy z doświadczeniem życiowym zdobywanym za klawiaturą, mogą nie rozumieć że Aldo jest po prostu zmęczony. Rozumiem, że większość z Was biznesmeni na garnuszku starych, dałoby sobą dalej pomiatać, ale ten człowiek był swego czasu wielki i po prostu chciał to odbudować. Zamiast tego spotkał się z zupełnym brakiem szacunku i deprecjonowaniem osiągnięć. I tyle.

  muni muni muni

 132. RoryRGC

  Sugerujesz, że zawodnicy są w stanie złapać dobrego sponsora dając w zamian reklamę na facebooku albo konfie 😀 ? Może zrobią naszywki na garniaki 😀 Porównujesz logo na facebooku i plakacie ? To może spodenki i koszulki teraz ? 90% zawodników głośno mówi o tym że o sponsorów ciężko więc drugiego dna raczej nie ma 🙂

  Jednak teraz wszystko szybciej roznosi się w mediach społecznościowych niż w tv 🙂

 133. RoryRGC

  Sugerujesz, że zawodnicy są w stanie złapać dobrego sponsora dając w zamian reklamę na facebooku albo konfie 😀 ? Może zrobią naszywki na garniaki 😀 Porównujesz logo na facebooku i plakacie ? To może spodenki i koszulki teraz ? 90% zawodników głośno mówi o tym że o sponsorów ciężko więc drugiego dna raczej nie ma 🙂

  Jednak teraz wszystko szybciej roznosi się w mediach społecznościowych niż w tv 🙂

 134. Shoocker

  Jednak teraz wszystko szybciej roznosi się w mediach społecznościowych niż w tv 🙂

  Inaczej, kiedyś (reklamujesz wszędzie, gdzie, kiedy i jak się chcesz) vs dziś (na dobrą sprawę tylko facebook). Rozbija się o to, że jest po prostu gorzej. Dla sponsorów opłacalnych jest tylko kilku fighterów za co i tak nie dostaną takiego siana jak kiedyś 🙂 A gdzie reszta i przede wszystkim młodzież ? Koks delikatnie bo złapią, sponsorów nie ma, zostaje drzeć się na konfach. Jak dla mnie mała szansa na to,że wniosą coś extra do MMA. Następne pokolenie zawodników na wyższy poziom nie wniesie MMA tylko show i biznes. Troszkę zszedłem z tematu, sory.

 135. Shoocker

  Jednak teraz wszystko szybciej roznosi się w mediach społecznościowych niż w tv 🙂

  Inaczej, kiedyś (reklamujesz wszędzie, gdzie, kiedy i jak się chcesz) vs dziś (na dobrą sprawę tylko facebook). Rozbija się o to, że jest po prostu gorzej. Dla sponsorów opłacalnych jest tylko kilku fighterów za co i tak nie dostaną takiego siana jak kiedyś 🙂 A gdzie reszta i przede wszystkim młodzież ? Koks delikatnie bo złapią, sponsorów nie ma, zostaje drzeć się na konfach. Jak dla mnie mała szansa na to,że wniosą coś extra do MMA. Następne pokolenie zawodników na wyższy poziom nie wniesie MMA tylko show i biznes. Troszkę zszedłem z tematu, sory.

 136. Hmmm ciężko mu przynajmniej w jakimś stopniu nie przyznać racji. Fakt jest taki, że sprawiedliwość powinna wziąć górę i Aldo powinien dostać rewanż po walce z Edgarem – jak miał przez Łysego obiecane. Oczywiście walką conorka z Alvarezem się jaram, liczę…chciałbym aby Eddie spuścił rudemu łomot ale Aldo rzeczywiście został tu chujowo potraktowany.

 137. Hmmm ciężko mu przynajmniej w jakimś stopniu nie przyznać racji. Fakt jest taki, że sprawiedliwość powinna wziąć górę i Aldo powinien dostać rewanż po walce z Edgarem – jak miał przez Łysego obiecane. Oczywiście walką conorka z Alvarezem się jaram, liczę…chciałbym aby Eddie spuścił rudemu łomot ale Aldo rzeczywiście został tu chujowo potraktowany.

 138. Perfumiarz

  Chłopcy z doświadczeniem życiowym zdobywanym za klawiaturą, mogą nie rozumieć że Aldo jest po prostu zmęczony. Rozumiem, że większość z Was biznesmeni na garnuszku starych, dałoby sobą dalej pomiatać, ale ten człowiek był swego czasu wielki i po prostu chciał to odbudować. Zamiast tego spotkał się z zupełnym brakiem szacunku i deprecjonowaniem osiągnięć. I tyle.

  Dalej jest wielki, ten przypadkowy nokaut nic w tym nie zmienił.

 139. Perfumiarz

  Chłopcy z doświadczeniem życiowym zdobywanym za klawiaturą, mogą nie rozumieć że Aldo jest po prostu zmęczony. Rozumiem, że większość z Was biznesmeni na garnuszku starych, dałoby sobą dalej pomiatać, ale ten człowiek był swego czasu wielki i po prostu chciał to odbudować. Zamiast tego spotkał się z zupełnym brakiem szacunku i deprecjonowaniem osiągnięć. I tyle.

  Dalej jest wielki, ten przypadkowy nokaut nic w tym nie zmienił.

 140. maras

  W sumie mu się nie dziwię, nieźle musi się czuć pomiatany przez UFC. Aldo przypomina nieco człowieka, który nie mógł się odnaleźć po "przemianie systemowej". Typ rządził przez długi czas, napierdalał każdego, a potem miał dość długie przerwy, w czasie gdy zaczęła się era zapoczątkowana przez Conora – czyli byleby mówili i byleby było głośno. Aldo wraca, dostaje nokaut od Conora i orientuje się, że wszystkie zasady, które kiedyś obowiązywały, można wyjebać prosto kurwa w śmietnik. Nie dziwię się jego frustracji..

  w 100% popieram, skurwysyńskie zachowanie ze strony UFC, a conur, no cóż… dolce, dolce, dolce i ciągnie ile się da!!!! UFC chce zarobić, zrozumiałe, ale to jak rozpierdalają teraz rankingi, to już nie wróci. Już co drugi chce mieć 2 pasy, kpina!!! pierdolone WWE się robi, kto szczeka i robi z siebie bądź innych błazna ten ma hajs, ja pierdole, co za syf…..

 141. maras

  W sumie mu się nie dziwię, nieźle musi się czuć pomiatany przez UFC. Aldo przypomina nieco człowieka, który nie mógł się odnaleźć po "przemianie systemowej". Typ rządził przez długi czas, napierdalał każdego, a potem miał dość długie przerwy, w czasie gdy zaczęła się era zapoczątkowana przez Conora – czyli byleby mówili i byleby było głośno. Aldo wraca, dostaje nokaut od Conora i orientuje się, że wszystkie zasady, które kiedyś obowiązywały, można wyjebać prosto kurwa w śmietnik. Nie dziwię się jego frustracji..

  w 100% popieram, skurwysyńskie zachowanie ze strony UFC, a conur, no cóż… dolce, dolce, dolce i ciągnie ile się da!!!! UFC chce zarobić, zrozumiałe, ale to jak rozpierdalają teraz rankingi, to już nie wróci. Już co drugi chce mieć 2 pasy, kpina!!! pierdolone WWE się robi, kto szczeka i robi z siebie bądź innych błazna ten ma hajs, ja pierdole, co za syf…..

 142. Niezłe jaja widzę się porobiły, gość ile czasu był mistrzem ? 10 lat ? Niszczył wszystkich, był numerem 1 rankingów P4P i koniec końców nie chce walczyć w tej organizacji. Wystarczyło, że przyszedł Conor, który nie tylko go zniszczył przed walką i odebrał mu pas, on go po prostu wypieprzył z organizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.