Jorge Masvidal (MMA 34-13) po najszybszym zwycięstwie w historii UFC nad Benem Askrenem (MMA 19-1, 1NC), skierował w kierunku Dany White’a komunikat w którym krótko przedstawił swoje żądania związane z kolejnym starciem. Walka o pas albo starcie z Conorem McGregorem (MMA 21-4). Prezydent UFC już na wstępie wykluczył starcie Masvidala z Irlandczykiem, mówiąc iż ten jest ‚zbyt duży’ dla McGregora.

Jorge na swoim instagramie w żartobliwy sposób odpowiedział na słowa White’a.

Dana White, lepiej daj mi walkę o tytuł mistrzowski, bo w innym przypadku wyślę do Ciebie Yoela Romero, żeby pomógł Ci zmienić decyzję.

Yoel Romero (MMA 13-3) to klubowy kolega Masvidala. Zawodnicy razem trenują w American Top Team. Styl w jakim Jorge Masvidal odprawił swoich ostatnich rywali, powinien zagwarantować mu starcie o tytuł z aktualnie panującym Kamaru Usmanem (MMA 15-1). Czy jednak tak się stanie? Wiele osób w kolejnej walce widziałoby Masvidala z Tyronem Woodleyem (MMA 19-4-1), który w ostatniej walce stracił tytuł właśnie na rzecz Usmana.

16 KOMENTARZE

  1. Ja pierdole, wam dogodzic ….  jak takie kurła baby. Bo za duzo, bo za malo, bo nie w te manke…. Po cholere wlazisz w temat jak cie nie interesuje?

  2. Ja pierdole, wam dogodzic ….  jak takie kurła baby. Bo za duzo, bo za malo, bo nie w te manke…. Po cholere wlazisz w temat jak cie nie interesuje?

    Przed walką było za dużo Askrena, po walce jest za dużo Masvidala.

  3. Horhe czyżbyś dostał kolanem w głowę? Lepiej strzel liścia łysemu w hotelu albo wyślij swojego ziomeczka colbę z megafonem i w czapce "let's make America Great Again" to wygada ci walkę z rudym.

  4. Swoją drogą, wyrasta na największego hipokrytę UFC. Pierdoli o tych, co gadają na twitterach i pyskują w internecie, a koleguje się z Colbym, to jakby tego było mało, to teraz sam zaczął pierdolić w internecie i wymyślać hucpy. Do tego to skamlanie o walkę z Rudym "bo mi się należy big money fight" to jak skamlanie o zasiłek. Jak ci się big money fight należy, to bez pomocy rudego zarobisz, a jak nie zarobisz, to chuj ci się należy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.