Jorge Masvidal (MMA 34-13) podczas UFC 239 w pięć sekund zakończył walkę z Benem Askrenem (MMA 19-1,1 NC) nokautując Amerykanina „latającym kolanem”. Była to pierwsza porażka Funky’ego w karierze. Fakt, że zawodnicy za sobą nie przepadają nie jest już nikomu obcy. Mimo, iż Ben Askren będąc gościem w programie Ariela Helwaniego MMA Show pochwalił Masvidala, to nie zmienia on swojego podejścia. Sam Masvidal również  długo komentował w prześmiewczy sposób to w jaki sposób dopisał do rekordu Askrena pierwszą porażkę.

Jorge Masvidal w ostatnim odcinku radia BJPenn.com zaproponował ciekawą opcję 'rewanżu’.

Uwielbiam walczyć i chętnie zmierzę się z nim w walce grapplingowej. Tam też go pokonam i udowodnię, że ten gość po prostu nie jest w stanie ze mną wygrać. Kiedy będę potrzebował szybkiej gotówki to zadzwonię do niego i powiem: Hej, chodź – pokonam Cię po jeszcze raz i pokażę Ci kto jest prawdziwym osobnikiem alfa.

Dopytywany przez dziennikarza o realną możliwość zorganizowania takiej walki powiedział:

Jestem pewien, że pewnego dnia to się stanie. Jakaś organizacja do nas zadzwoni, zaproponuje odpowiednie pieniądze i udowodnię światu, że w tej formule również ze mną nie wygra. Ja to wiem, on też to wie, ale trzeba to udowodnić reszcie niedowiarków.

2 KOMENTARZE

  1. Kurwa, miałem już nie czytać jego wypowiedzi bo Jorge nie ma litości i jeszcze długo będzie gnębił Bena 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.