Ben Askren po tym jak wygrał z Robbiem Lawlerem swój debiut w UFC, chciałby zmierzyć się z wygranym pojedynku pomiędzy Jorge Masvidalem a Darrenem Tillem, który odbędzie się już 16 marca w Londynie. Masvidal uważa jednak, iż Askren powinien najpierw po raz drugi zawalczyć z Lawlerem, bowiem zatrzymanie ich walki w trakcie duszenia było kontrowersyjne.

Człowieku, ten koleś to taki mały groupi. On mówi o walce ze mną? Kim on jest? Herb Dean dał mu prezent w pojedynku z Robbiem, a on wyzywa ludzi? Okaż Lawlerowi szacunek, na który zasługuje.

Masvidal dodał równie, że sam w sytuacji Askrena podjąłby się drugiej walki z Lawlerem.

Jako człowiek i zawodnik, który ma swoją dumę, jeśli wygrałbym przez duszenie, a potem na powtórkach zobaczyłbym, że rywal pokazuje w trakcie tego duszenia, iż wszystko z nim jest ok. powiedziałbym sobie – kurcze, jednak go nie udusiłem. Jako człowiek honoru dałbym mu rewanż, szczególnie po tym jak on na początku starcia walnąłby mną o ziemię i rozwalił mi twarz. Zachowanie Askrena pokazuje jak przebiegłym i tchórzliwym człowiekiem on jest. To pokazuje jego charakter.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.