Ben Askren po tym jak wygrał z Robbiem Lawlerem swój debiut w UFC, chciałby zmierzyć się z wygranym pojedynku pomiędzy Jorge Masvidalem a Darrenem Tillem, który odbędzie się już 16 marca w Londynie. Masvidal uważa jednak, iż Askren powinien najpierw po raz drugi zawalczyć z Lawlerem, bowiem zatrzymanie ich walki w trakcie duszenia było kontrowersyjne.

Człowieku, ten koleś to taki mały groupi. On mówi o walce ze mną? Kim on jest? Herb Dean dał mu prezent w pojedynku z Robbiem, a on wyzywa ludzi? Okaż Lawlerowi szacunek, na który zasługuje.

Masvidal dodał równie, że sam w sytuacji Askrena podjąłby się drugiej walki z Lawlerem.

Jako człowiek i zawodnik, który ma swoją dumę, jeśli wygrałbym przez duszenie, a potem na powtórkach zobaczyłbym, że rywal pokazuje w trakcie tego duszenia, iż wszystko z nim jest ok. powiedziałbym sobie – kurcze, jednak go nie udusiłem. Jako człowiek honoru dałbym mu rewanż, szczególnie po tym jak on na początku starcia walnąłby mną o ziemię i rozwalił mi twarz. Zachowanie Askrena pokazuje jak przebiegłym i tchórzliwym człowiekiem on jest. To pokazuje jego charakter.

28 KOMENTARZE

 1. Tchorzliwy? Pierwsza walka w UFC i od razu Robbie, weź ty Masvidal skończ pierdolić. Chcesz być następny w kolejce?

  Askrena można nie lubić, umniejszać mu dokonań ale na pewno gość nie jest z tych tchorzliwych. Przed Marty'm też nie wymiekł jak wszyscy, tylko na olewce

 2. Askren pierwsza walka w UFC no contest i jeszcze szczeka. Sam pierwszy zaczął piłować japę do każdego po kolei, dobrze mu Mas powiedział.

 3. Panie, bedziesz Pan klepał.:razz:enn:

  Może zostać stłamszony zapasniczo, ale myślę że ciężej go poddać niż Lawlera.Ma rację, że rewanż Robbiemu się po prostu należy i sportowiec z krwi i kości powinien ten rewanż dacz bo to średnio można nazwać zwycięstwem skoro Robbie nie klepał i nie odplynal, najzwyczajniej w świecie druga walka powinna się odbyć, a to że Masvidala pewnie by wyleżał nie ma nic do rzeczy.

 4. Może zostać stłamszony zapasniczo, ale myślę że ciężej go poddać niż Lawlera.Ma rację, że rewanż Robbiemu się po prostu należy i sportowiec z krwi i kości powinien ten rewanż dacz bo to średnio można nazwać zwycięstwem skoro Robbie nie klepał i nie odplynal, najzwyczajniej w świecie druga walka powinna się odbyć, a to że Masvidala pewnie by wyleżał nie ma nic do rzeczy.

  ta odpłynął w pierwszej rundzie i rewanż mu się należy XDDDDDD

  szacunek to się należy Askrenowi, że przetrwał takie bomby i jeszcze zadusił Robbiego

 5. ta odpłynął w pierwszej rundzie i rewanż mu się należy XDDDDDD

  szacunek to się należy Askrenowi, że przetrwał takie bomby i jeszcze zadusił Robbiego

  Nie odpłynął a nawet jeśli to zanim Dean przerwał to wrócił i pokazał kciuk, jezeli Robbie "odplynal" to czemu nie przerwał jak Askren dostawał luty gdzie możliwe że go odłączyło i prąd wrócił.Czy napisałem gdzieś, że nie szanuje Askrena?

  Ja sam odplynalem kiedyś to w przypadku Robbiegi wyglądało zdecydowanie inaczej.

  Lawlera po duszeniu od razu wstał jak gdyby nigdy nic, Dean sam chyba wie że popełnił błąd, skoro on tak uważa to coś w tym jest.

  Ty jak zwykle patrzysz tylko na jeden punkt widzenia, cieszysz ryja i ignorancja :no no:

 6. Nie odpłynął a nawet jeśli to zanim Dean przerwał to wrócił i pokazał kciuk, jezeli Robbie "odplynal" to czemu nie przerwał jak Askren dostawał luty gdzie możliwe że go odłączyło i prąd wrócił.Czy napisałem gdzieś, że nie szanuje Askrena?

  Ja sam odplynalem kiedyś to w przypadku Robbiegi wyglądało zdecydowanie inaczej.

  Lawlera po duszeniu od razu wstał jak gdyby nigdy nic, Dean sam chyba wie że popełnił błąd, skoro on tak uważa to coś w tym jest.

  Ty jak zwykle patrzysz tylko na jeden punkt widzenia, cieszysz ryja i ignorancja :no no:

  bo jak odpłynął i sędzia szybko przerwał to szybko wróciła mu świadomość, normalne

  ręka mu spadła jak trupowi i tyle w temacie, do tego mówił, że nic nie słyszał, a ucho miał całe wolne, czyli nie słyszał, bo był uduszony

 7. bo jak odpłynął i sędzia szybko przerwał to szybko wróciła mu świadomość, normalne

  ręka mu spadła jak trupowi i tyle w temacie, do tego mówił, że nic nie słyszał, a ucho miał całe wolne, czyli nie słyszał, bo był uduszony

  Nie usłyszał człowieku, jeżeli byłeś kiedyś w duszeniu to nawet jak ktoś lekko poddusza i nacisk robi to inne dźwięki gorzej słychać do tego przy wrzawie na hali i adrenalinie na pewno zmysł słuchu jest niezawodny nawet przy 100% świadomości

 8. Nie usłyszał człowieku, jeżeli byłeś kiedyś w duszeniu to nawet jak ktoś lekko poddusza i nacisk robi to inne dźwięki gorzej słychać do tego przy wrzawie na hali i adrenalinie na pewno zmysł słuchu jest niezawodny nawet przy 100% świadomości

  a mowil, ze mial zaslaniete ucho, choc nie mial?

  reka mu padla jak trupowi, czy nie?

  tyle w temacie, odplynal, brawo dla Herba

 9. a mowil, ze mial zaslaniete ucho, choc nie mial?

  reka mu padla jak trupowi, czy nie?

  tyle w temacie, odplynal, brawo dla Herba

  :no no::no no::no no:

 10. :no no::no no::no no:

  zawodnicy czesto udaja, ze nic im nie bylo, choc dostawali lanie jak skurwysyn, patrz TJ Dillashaw

 11. zawodnicy czesto udaja, ze nic im nie bylo, choc dostawali lanie jak skurwysyn, patrz TJ Dillashaw

  Lawler to zawodnik z klasą, czyli pojęciem tobie obcym, na pewno by udawał :no no:

 12. Lawler to zawodnik z klasą, czyli pojęciem tobie obcym, na pewno by udawał :no no:

  no z klasa, przyznal, ze przegral walke i bil brawa Askrenowi

 13. no z klasa, przyznal, ze przegral walke i bil brawa Askrenowi

  :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

 14. Odkąd Michał powiedział, że udusił Rockholda, to można.

  Chyba odkąd Damian powiedział, że poddał Caina 😉

  P.s.

  War Jorge :robbie:

 15. A czy to całe kontrowersyjne przerwanie jest winą Askrena, że ma teraz ponosić konsekwencje rzekomego błędu deana? Kurwa dali debiutantowi zabijakę, który pierdolną nim o glebę i skapiszonował japę, ten to przetrwał, zapiął duszenie, ręka lawlera opadła, sędzia przerwał. Co miał jeszcze askren zrobić? Dopatrzyć się kciuka w górze, który wszyscy widzieli po 5 powtórkach, czy powiedzieć sędziemu "Herb wiesz co on cie nie słyszy ale jest przytomny, wszystko jest ok." Rozumiem sympatie i antypatie ale niektórzy powinni się trochę zastanowić co pierdolą. A gadanie o jakimś tchórzostwie to totalna głupota.

 16. P.S. Jorge ty prawilny dzbanie mam nadzieję, że drugi dzban till ci wpierdoli i dadzą cię robbiemu na odbudowanie skoro tak łatwo oceniasz odwagę innych.

 17. Askren ma jeden unikalny dar, którym wszechświat nie obdarza byle kogo. Dzieli go z takimi osobnikami jak Josh Koscheck (oprócz fryzury) i…. Marcin Najman. Jest to umiejętność generowania nienawiści do swojej osoby i bólu dupy u każdego, każdy chce mu coś zakomunikować, coś pocisnąć, wdać się z nim w beef.

 18. Kurwa szkoda, że ta walka Askrena z Lawlerem się tak skończyła. Straszne niejasności są teraz. W chuj lepiej by było jakby to ktoś definitywnie wygrał już nieważne kto.

 19. Kurwa szkoda, że ta walka Askrena z Lawlerem się tak skończyła. Straszne niejasności są teraz. W chuj lepiej by było jakby to ktoś definitywnie wygrał już nieważne kto.

  :deniro::deniro::deniro:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.