Jon Jones, który miał już okazję walczyć i pokonać Daniela Cormiera w wadze półciężkiej, uważa iż jego były rywal byłby dla niego większym wyzwaniem w królewskiej kategorii wagowej.

Myślę, że walka z Danielem w wadze ciężkiej byłaby większym wyzwaniem. On tam czuje się bardziej komfortowo. Swoją budową ciała pasuje do wagi ciężkiej. Myślę, że w tej wadze to byłaby trudna walka, ale nadal jestem przekonany, żebym wygrał. Wierzę, że mam go rozpracowanego i wiem jak go pokonać.

Jones powiedział o tym w rozmowie z rosyjskim serwisem Stavka.tv, a zapytany o potencjalny pojedynek Cormiera z Lesnarem wskazał swojego faworyta na to starcie.

Jestem podekscytowany możliwością zobaczenia starcia Cormiera z Brockiem Lesnarem. Uważam, że Daniel wygra tę walkę. On zwyczajnie jest zbyt szybki. Gdy walczyliśmy z sobą, czułem że przy niektórych kombinacjach jest szybszy niż ja. Mogę sobie tylko wyobrazić o ile szybszy będzie od Brocka.

15 KOMENTARZE

 1. Takie słowa z ust Bonsa to największy komplement.

  A sam JBJ pewnie robi sobie już podbudowę pod trzecią walkę.

 2. Hehe ale to jest ancymon:DC:razz:rzecież propsowanie typów którym się wpierdoliło to propsowanie siebie samego:jjsmile:chcialbym zobaczyc jak ten stary alkonarkus rozkurwia ich obydwu o ile jeden nie spierdoli na emeryturę:razz:łacz:adrugiego nie dojedzie usada:wtf2:

 3. Już go pokonał w ciężkiej bo na pewno nie ważyli wtedy w klatce po 93 kg :boystop:

  Serio!? Nie ważył w klatce tyle ile wynosi limit LHW tylko więcej??? No nie może być! :wow:

 4. Oby Daniel rozpierdolił najpierw Brocka(gdyby jeszcze  wpierdol od Stipe'a wyłapał za te słowa o nim byłoby idealnie) a potem Jonesa.Wierze że w ciężkiej dałby radę odprawić bąsa.

 5. Do dzisiaj miałem wrażenie że wyżsi zawodnicy mają lepiej w wadze wyżej (podczas walki z dużo niższym).

  DC scina wiecej niz Jones

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.