jon jones

Jon Jones nie chce tylko pokonać Ciryla Gane w walce o pas wagi ciężkiej, ale chce dominować w nadchodzącym pojedynku.

Podczas gali UFC 285, która odbędzie się 4 marca w T-Mobile Arenie w Las Vegas, dojdzie do pojedynku o pas wagi ciężkiej pomiędzy Cirylem Gane a Jonem Jonesem. Dla Jonesa będzie to debiut w królewskiej kategorii wagowej i pojawiają się głosy mówiące o tym, że będzie to również największe wyzwanie pod względem walki w stójce, z której słynie Ciryl Gane. Jones nie przejmuje się jednak takimi opiniami i zamierza udowodnić w klatce, że nie tylko pokona Francuza, ale również go zdominuje. W rozmowie dla UFC Jones powiedział:

Robię wszystko to, co kiedyś, tylko z większą pewnością siebie i większą mocą. Czekałem na ten moment bardzo długo. Nie wyjdę tam po to, żeby przegrać. Nie wyjdę też po to, żeby wygrać. Wyjdę, aby dominować. To właśnie zrobię.

Jon Jones to były mistrz i dominator wagi półciężkiej. Ma na swoim koncie 28 pojedynków, z których 26 zakończyło się jego wygranymi. Pas mistrzowski zdobył w roku 2011. Tytuł obronił 13 razy. Do debiutu w wadze ciężkiej Jones szykuje się od ponad dwóch lat.

Ciryl Gane, to były tymczasowy mistrz wagi ciężkiej. Walczy dla UFC od 2019 roku. Na swoim koncie ma jedenaście wygranych i tylko jedną porażkę. Gane karierę w MMA rozpoczął w roku 2018. Po przegranej z Francisem Ngannou, Gane zmierzył się z Taiem Tuivasą podczas gali we Francji i pokonał go przez nokaut w trzeciej rundzie pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

chaoz

WSOF
Heavyweight

3,512 komentarzy 7,662 polubień

ale będzie bolało jak go Gane napierdoli :waldeklaugh:

Odpowiedz 8 polubień

k
kamil.kolkowski

BAMMA
Heavyweight

1,040 komentarzy 2,938 polubień

JA PRZYSZEDŁEM ŻEBY WYGRAĆ
BÓG MI ŚWIADKIEM JA PRZYSZEDŁEM ŻEBY WYGRAĆ

Odpowiedz 3 polubień

BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,705 komentarzy 35,691 polubień

Jeśli obali to zetrze Gane’a w pył. Gorzej jak nie da rady obalić bo w stójce może być różnie ale ogólnie 70/30 na Bonesa.

Odpowiedz 2 polubień

Mmayhem

PRIDE FC
Heavyweight

7,012 komentarzy 26,024 polubień

Forma Bonesa to wielki znak zapytania ale gdy będzie miał motywacje i nie rozjedzie przed walką zakonnicy w ciąży na pasach to stawiam na niego.

:bleed:

Odpowiedz 6 polubień

Graf Ramolo

Maximum FC
Heavyweight

1,719 komentarzy 2,687 polubień

Obawiam sie ze po tak dlugiej przerwie to bedzie slabo . Plus silowo wg mnie slabszy . Tylko technika moze wygrac .

Odpowiedz 1 Like

Navio2.0

Maximum FC
Lightweight

1,505 komentarzy 1,967 polubień

Jednak wierzę w to że Jones odrodził się i zobaczymy to w tej walce.

Odpowiedz 1 Like

d
deeil

Oplot Challenge
Light Heavyweight

152 komentarzy 274 polubień

Nie zapominajmy ze mówimy o najwybitniejszym zawodniku mma.

Odpowiedz 2 polubień

Kukul24

M-1 Global
Middleweight

3,776 komentarzy 2,322 polubień

JA PRZYSZEDŁEM ŻEBY WYGRAĆ
BÓG MI ŚWIADKIEM JA PRZYSZEDŁEM ŻEBY WYGRAĆ

Kurwa na początkowych etapach kariery wręcz nienawidziłem Jonesa właściwie nie wiedziałem dlaczego jakoś szedł mi na jaja.
Po pierwszych inbach kiedy przepraszał I pierdolił coś o Bogu i że się nie powtórzy w tedy zrozumiałem.
Od kiedy stał się sobą w pełnej okazałości stałem się wielkim fanem.
Edir. Na 100% nic o Bogu nie wspomni;)

Odpowiedz 1 Like

Lorenzo Lamas

BAMMA
Lightweight

860 komentarzy 1,527 polubień

Z całym brakiem szacunku do Dżonsa uważam, że po tak długiej przerwie jego forma może być podobna do formy Nicka Diaza po jego powrocie, czyli żadna :matt:

Odpowiedz 2 polubień

Lorenzo Lamas

BAMMA
Lightweight

860 komentarzy 1,527 polubień

Obawiam sie ze po tak dlugiej przerwie to bedzie slabo . Plus silowo wg mnie slabszy . Tylko technika moze wygrac .

Po pierwsze długa przerwa, po drugie inna kategoria wagowa, po trzecie Gejn to dobry skurwiel i będzie mocno zmotywowany... Dżons letko miał nie będzie!

Odpowiedz 1 Like

R
Ragnar L

Jungle Fight
Heavyweight

422 komentarzy 1,008 polubień

Ciekawe czy on te ostatnie 3lata przetrenował na 100% czy trenował od święta a co weekend impreza. Żeby się nie okazało że wyjdzie jakiś wrak po wypłatę życia. W swoich ostatnich walkach nie był jakiś wyjątkowy teraz myślę że też nie będzie.

Odpowiedz polub

dawid91

Shark Fights
Featherweight

1,103 komentarzy 3,344 polubień

Ciekawe czy on te ostatnie 3lata przetrenował na 100% czy trenował od święta a co weekend impreza. Żeby się nie okazało że wyjdzie jakiś wrak po wypłatę życia. W swoich ostatnich walkach nie był jakiś wyjątkowy teraz myślę że też nie będzie.

Jones do wielu walk, w tym kilku ważnych mało co trenował. Ile to było akcji ze przed walka ktoś gdzieś go widział najebanego, albo najebany i naćpany spowodował jakiś wypadek lub inna akcje. Ciężko uwierzyć ze sumienie ćwiczył ostatnie 3 lata gdy nie miał zaplanowanej żadnej walki poza ta ze swoją żona

Odpowiedz 4 polubień

Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Przekonamy się co wyjdzie z jego zapowiedzi. Reyesa i Santosa nie potrafił zdominować i przez to dość sceptycznie podchodzę do jego słów, ale nie można go skreślać bo nie raz pokazał, że jest świetnym zawodnikiem. Ja liczę na Gane'a i jego technikę oraz ogólny atletyzm w stójce.

Odpowiedz 2 polubień

Remzo

Shark Fights
Heavyweight

1,385 komentarzy 1,209 polubień

ale będzie bolało jak go Gane napierdoli :waldeklaugh:

A kartonowego „GOATA" napierdoli. Róbcie screeny kondomy z forum :tysonhappy:

Odpowiedz polub