Alexander Gustafsson, który liczy, że za jakiś czas będzie mógł ponownie stanąć do walki o tytuł mistrzowski organizacji UFC, stwierdził niedawno, że prawdziwym mistrzem nie jest Daniel Cormier, a Jon Jones.

Cormier ma pas i chcę ponownie z nim zawalczyć. Pragnę tego pasa. Ale prawdziwym mistrzem jest Jon Jones, bo właśnie on demolował każdego w tej dywizji. Nikt wcześniej nie dokonał tego, co on. Więc dla mnie on jest prawdziwym mistrzem, ale akceptuję DC jako mistrza. On jest dobrym człowiekiem, dobrym zawodnikiem, a jedynym zawodnikiem, z którym przegrał, był Jon Jones. On jest materiałem na mistrza.

Podczas spotkania z mediami, o te słowa został zapytany Glover Teixeria, który również liczy na walkę mistrzowską w przyszłości. Brazylijczyk jednak nie zgodził się ze Szwedem.

Jon Jones to świetny zawodnik i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Był też wielkim mistrzem. Stracił jedna tytuł i nie odbyło się to bez powodu. Prawda jest taka, że oszukiwał, więc moim zdaniem nie jest mistrzem. Mistrzowie nie robią czegoś takiego.

 

3 KOMENTARZE

  1. Tak pierdola że Jon wpadł na koksie A ciekawe czy sami zawsze czyści byli… hipokryci jebani. Dobrze że Jon ich wszystkich katował w klatce.

  2. hehehe swiete slowa dobrze ze Jon ich tak katowal hehehe mistrz jest tylko jeden JONY COCO BONES

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.