jon jones

Derrick Lewis, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników wagi ciężkiej w organizacji UFC, uważa że Jon Jones przed debiutem w królewskiej kategorii wagowej nie powinien przesadzać z budowaniem masy mięśniowej.

Przygotowując się do swojego debiutu w wadze ciężkiej, Jon Jones prezentuje fanom w mediach społecznościowych jak buduje większą masę mięśniową.

Derrick Lewis, były pretendent do pasa wagi ciężkiej, uważa jednak, że Jones nie powinien przesadzać w tym zakresie.

Myślę, że on nie powinien nabierać więcej wagi. Myślę, że jego naturalna waga jest wystarczająca, bo pewnie ma koło 240, 235 funtów. Uważam, że on nie powinien zwiększać swojej masy tak bardzo jak chce.

W rozmowie z Joe Roganem Lewis powiedział też, że jest gotów na walkę z Jonesem w przyszłości i wie nawet jaki Jon miałby na niego plan.

Wyobrażając sobie walkę z nim wiem jaki miałby plan na to starcie. Atakowałby często moje nogi. Myślę, że nie chciałby mnie obalać. Trzymałby dystans.

Jon Jones to  były mistrz wagi półciężkiej organizacji UFC. Jakiś czas temu zdecydował się zwakować pas i przejść do królewskiej kategorii wagowej. Na razie Jon nie miał okazji sprawdzić się w walce z ciężkimi zawodnikami, ale cały czas szykuje się do debiutu.

Organizacja UFC jeszcze nie wie kiedy Jon Jones zawalczy w oktagonie. Dana White, szef marki, mówi już jednak otwarcie o tym, że Jones dostanie szansę walki o pas wagi ciężkiej ze zwycięzcą starcia pomiędzy Stipe Miocicem i Francisem Ngannou.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.