Dana White po gali UFC 148 delikatnie zasugerował że może doprowadzić do super walki pomiędzy mistrzem wagi średniej Andersonem Silvą a mistrzem półciężkiej Jonem Jonesem mimo wcześniejszych oporów tego pierwszego by do takiej walki doszło. Teraz również Jon Jones w rozmowie z ESPN zdradził że ma zbyt dużo do stracenia w walce z Silvą i również nie pali się by spotkać się z nim w klatce:

Mój człowiek Anderson Silva pokazał klasę, jak zawsze był niesamowity. Anderson powiedział na konferencji że nie ma zamiaru walczyć ze mną i ja to samo czuje wobec niego. Pełen szacunek.

To nie jest tak że nie mógłby walczyć ze mną lub ja z nim. Jeśli mam być naprawdę szczery  to obaj mamy dużo do stracenia w tej walce, obaj bardzo się szanujemy i obaj dążymy do czegoś wielkiego. Nie chcę mu zaszkodzić w tym planie i również nie chcę żeby on zaszkodził mi.

Walczymy w zupełnie różnych wagach. Obaj mamy umowy sponsorskie i bardzo ważną częścią tych umów jest  to że musimy być mistrzami którzy wygrywają. Walka pomiędzy nami oznacza że jeden z nas traci taką umowę.

Bardzo szanuje Andersona Silvę i nie chcę być tym który go pokona. Jednocześnie nie chce z nim również przegrać. To jest dla mnie sytuacja w której niezależnie od rezultatu walki przegram.

 

O jakich sponsorach mówił Jones ? Łatwo to zobaczyć na zdjęciu w środku posta

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.