Tuż po zwycięstwie nad Danielem Cormierem podczas gali UFC 214, Jon Jones wyzwał do walki Brocka Lesnara. Wiadomo jednak, że jeśli dojdzie kiedyś do tego pojedynku, to zapewne nie w najbliższej przyszłości. Tymczasem Alexander Gustasson, który miał okazję już walczyć niegdyś z Jonesem chciałby ponownie zmierzyć się z mistrzem i napisał o tym na Twitterze.

Obaj zawodnicy spotkali się w oktagonie UFC w roku 2013 i mimo porażki Szweda, okazało się, że Gustafsson był dla Jonesa jednym z najtrudniejszych, jeśli nie najtrudniejszym przeciwnikiem.

W roku 2014 miało dojść do rewanżu obu zawodników, ale Gustafsson musiał wycofać się z tego pojedynku z powodu kontuzji.

Dziś sam Jones jest otwarty na kolejne spotkanie ze Szwedem w klatce i powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAJunkie.

Każda walka przyspiesza u mnie krążenie krwi. Wiem jak ważne jest, aby nigdy nie lekceważyć przeciwnika.  Myślę, że walka z Gustafssonem jest dla nas teraz jakąś opcją. Musimy poczekać i zobaczymy co się stanie. Rozważamy różne możliwości.

2 KOMENTARZE

  1. Jones w takiej formie, go skończy zanim zaczną się mistrzowskie rundy 🙁

  2. Guss moim zdaniem nie ma jaj i charakterudwukrotnie "przełamany" przez niższych zawodników Warunki i umiejętności posiada natomiast musiał by mieć determinację DC Mecz do jednej bramki ale cóż raka dywizja ze kogoś mu trzeba dać wiec daje się kolejna szanse Gussowi z której i tak chuj będzie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.