Powracający do organizacji UFC Jon Jones już dawno temu mówił, że kiedyś chętnie zmierzyłby się w wadze ciężkiej z Brockiem Lesnarem i wygląda na to, że nie zmienił zdanie w tej sprawie.

Oczywiście, że chciałbym zawalczyć z Brockiem Lesnarem. Brock jest jedną z najbardziej emocjonujących postaci i ludzie chcą go zobaczyć w UFC przeciwko innym ciekawym zawodnikom. Zdecydowanie jestem zainteresowany takim starciem. Chciałbym się zmierzyć z Brockiem.

Jones powiedział o tym podczas niedawnego spotkania z mediami. Na razie jednak będzie walczył z Alexandrem Gustafssonem, a Brock Lesnar najpewniej zmierzy się z Danielem Cormierem. Jon Jones nie zamierza jednak na siłę toczyć bojów, które będą dużymi walkami z biznesowego punktu widzenia, bo chce skupić się na swoich osiągnięciach sportowych.

Nie mam zamiaru za każdym razem wychodzić do walk, które będą największe w mojej karierze. Moje walki mają sprawić, że będę najlepszym zawodnikiem wszech czasów.

11 KOMENTARZE

  1. Kogo by obchodziło starcie jednego dziada co ma kondycji na rundę przepraszam na 2 min i drugiego co chce łatwe siano zgarnąć bo wie że jego kariera się kończy i już po jego szczytowej formie niech go już ten Szwed wyjaśni i zakończymy ten temat bonsa na zawsze bo szkoda strzelić słów.A Lesner DO KSW gdzie cala banda frekow czeka (Wiem że to się nigdy nie stanie ) .

  2. Ale by Jon dojebal Daniwlkowi na koniec gdyby mu jeszcze odebral walke z Lesnarem. Ciekawe czy tym gadaniem nie ma na celu podkurwic DC:lol:

  3. Ogladalbym jak GOAT walczy z Brockiem. Niech tylko wyjasni Maulera.

    A to Janek kogo w końcu ma wyjaśnić żeby być najlepszym, bo już się pogubiłem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.