Jones

Jon Jones po wpadce z wykryciem metabolitów kokainy w organizmie podczas przygotowań do walki na UFC 182 zdecydował udać się na odwyk. Mistrz UFC zamieścił takie oto oświadczenie:

Dzięki wsparciu mojej rodziny, udam się się do ośrodka odwykowego dla osób uzależnionych od narkotyków. Chcę przeprosić moją narzeczoną, dzieci, mamę, ojca i braci za błędy, które popełniłem. Przepraszam również UFC, moich trenerów, sponsorów i równie ważnych dla mnie fanów. Traktuje ten odwyk bardzo poważnie i w tym momencie razem z rodziną prosiłbym o uszanowanie mojej prywatności.

Trener zawodnika, Greg Jackson, w rozmowie z Sherdogiem wsparł go słowami:

Jestem zadowolony z jego decyzji, cieszę się, że zdecydował się zrobić coś, żeby nie popełnić tego błędu więcej.

To samo zrobił Dana White:

Jestem dumny z decyzji Jona Jonesa o udaniu się na odwyk. Jestem pewien, że uda mu się pokonać ten problem i przejść przez program leczący uzależnienia jak mistrz, którym naprawdę jest.

oraz UFC:

Wspieramy mistrza wagi półciężkiej UFC Jona Jonesa w decyzji rozpoczęcia terapii. Mimo że jesteśmy zawiedzeni wynikiem testu, to z zadowoleniem przyjmujemy fakt o rozpoczęciu leczenia. Jon w oktagonie UFC jest silnym i odważnym fighterem i spodziewamy się, że w taki sam sposób poradzi sobie z tym problemem. Wspieramy go w tej decyzji i czekamy na jego powrót, wiedząc, iż wróci silniejszy.

24 KOMENTARZE

 1. Te jego oswiadczenie to taka czysta formalnosc,tak juz musi byc w tym Jueseju 😉

 2. R.I.P Tyson, wpisujcie miasta [*]

  Ot hipokryzja po raz kolejny z Bonsa wyszła, nic specjalnego.

 3. Po starciu z Rumble skończyłby gorzej, niż na odwyku, także mądra decyzja 🙂

 4. Hahahaha odwyk. No tak bo JJ jest ćpunem. To mogą go teraz pokazywać dzieciakom i mówić nie bierz koki synku bo będziesz wyglądał i walczył i zarabiał jak ten pan.

 5. A za to ćpanie, to nie powinien mieć czasem problemów z prawem? Co to qrw… za przyzwolenie? Przecież nie wciągał kwasku cytrynowego?

  Się q… przygotował na terapię aby użyć tego jako furtki.

 6. A jakie konsekwencje za przygotowania do walki na koksie?
  Za karę nie będzie mógł bronic pasa, bo będzie kosił mistrzowskie gaże za reklamy.

 7. Nestoor

  A za to ćpanie, to nie powinien mieć czasem problemów z prawem? Co to qrw… za przyzwolenie? Przecież nie wciągał kwasku cytrynowego? Się q… przygotował na terapię aby użyć tego jako furtki.

  gdyby za cpanie,karano wiezieniem to 3/4 Amerykanow siedzialoby w pudle;)

 8. Performance of the night normalnie mu dać! Iście chrześcijańska postawa.

 9. No właśnie, przecież żeby iść na odwyk to trzeba chyba ostro już ćpać? Więc to jakieś bzdury, ciekawe czy on sam z siebie czy UFC mu kazało, albo "doradziło".

 10. A w USA przypadkiem nie ma obowiązku odbycia takiego „niby” odwyku w wypadku wykrycia?

  To wygląda raczej tak, że Jonesowi zdarzyło się wciągnąć węgorza bądź dwa, a w związku z tym testem i wykryciem po prostu musi taki odwyk odbyć i UFC bardzo ładnie to ubrało w słowa.

  A dla hejterów i malkontentów wyzywających od ćpuna, odpowiedzcie sobie sami na pytanie czy ktoś kto notorycznie ćpa koks jest w stanie osiągnąć taką formę? Typowy osobnik spożywający koke to wrak który nie przebiegnie 2 kilometrów, tymczasem Jones zajechał kondycyjnie medalistę olimpijskiego.

 11. No właśnie dlatego pytałem, jak jest z tym odwykiem. Bo odwyk kojarzy się z tym, że już ostro walisz gaz, czy to dragi czy wóda, czy internet czy masturbacja.

 12. no ten jego"odwyk" to taki mus w Stanach,taka "przyswirowka" dla gawiedzi.

 13. Taran

  Ciekawe czy ćpał sam przed TV czy może z ziomkami z klubu?

  A jakie to ma znaczenie:D?

 14. większy hejt powinien pójść w stronę ufc, które wiedziało o tym już od grudnia a dalej hypowało jonnego. dodatkowo śmieszne jest to że koka nie jest zakazana a zielsko tak ;D

 15. Wszystkim rządzą pieniądze, gdyby to był „jakiś tam zawodnik UFC” to by był wylot, kara i potępienie. Żenujący pokaz hipokryzji.

 16. zapomniał dodać, że czuje oparcie w wierze, kocha flagę, modli się za marines i wspiera lokalną społeczność – wtedy na pewno zostałby kolejnym bohaterem hamburgerów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.