Rywalizacja pomiędzy Danielem CormieremJonem Jonesem przybiera na sile. Najlepsi zawodnicy wagi półciężkiej na świecie, za pomocą Twittera umówili się na niesankcjonowaną walkę do jakiej miało by dojść dziś na sali treningowej w Nowym Meksyku.

Jones który pokonał Daniela Cormiera na gali UFC 182, i stracił pas z powodu problemów z prawem, zapowiedział że jest głodny walk i chce odzyskać to co należy do niego. Żeby to zrobić jest gotowy nawet do stoczenia darmowej walki z “DC” na sali treningowej:

Na odpowiedź Cormiera nie trzeba było czekać. Mistrz UFC powiedział że w tym celu, może podjechać do Jonesa i spotkać się z nim na jego terenie

Jones szybko zaakceptował wyzwanie i ustalił datę na dzień otwarcia nowej sali treningowej Jackson’s MMA

Wygląda więc na to, że gala KSW nie będzie dziś jedynym ciekawym wydarzeniem wieczoru

Znany z poczucia humoru Cormier zażartował na koniec mówiąć, że pojawi się w Nowym Meksyku ale musi uważać bo nie chce aby Jon Jones złamał warunki wyroku w zawieszeniu

Cała ta sytuacja, nie ma oczywiście nic wspólnego z wczorajszą wizytą Daniela Cormiera w biurze UFC.

27 KOMENTARZE

  1. walałbym obejrzeć  tą walkę niż kswno ale cóż z braku laku z miłą chęcią obejrzę  ksw

  2. Jones powinien być taki cały czas i nie udawać aniołka. Wtedy będzie miał fanów, bo będzie sobą. Pojebanych też lubią:lol:

  3. dizel77

    Jones powinien być taki cały czas i nie udawać aniołka. Wtedy będzie miał fanów, bo będzie sobą. Pojebanych też lubią:lol:

    Otoz to, otoz to :boss:

  4. dizel77

    Jones powinien być taki cały czas i nie udawać aniołka. Wtedy będzie miał fanów, bo będzie sobą. Pojebanych też lubią:lol:

    pisałem to już dawno, wiele osób to mówiło. Jon zaczyna chyba słuchać. 🙂

    DC jak na ten moment nie widać w ABQ.

  5. No mówię przecież. Jones uwierzył że DC poleci do niego, zaczął wyzywać go od cipek w sieci, pewnie szukał go cały dzień na mieście a DC sobie ciastka wpierdalał na kanapie 😀 Cała akcja mega

  6. To co robi DC to mistrzostwo, pewnie siedzi sobie w chałupie i się chichocze, a Jones chodzi wqrwiony z jontem w łapie i numer do prostytutki.

  7. Dziwne, myślałem, że do tej maskarady podłączy się pewien rudy Irlandczyk. Niestety nic takiego się nie stało, pewnie wiązadła nie wyleczone ;(

  8. PIR

    Dziwne, myślałem, że do tej maskarady podłączy się pewien rudy Irlandczyk. Niestety nic takiego się nie stało, pewnie wiązadła nie wyleczone ;(

    Podobno Rudi ma już w 67,34% wiązadło naprawione.

  9. ScoTT

    Podobno Rudi ma już w 67,34% wiązadło naprawione.

    I więcej mu ponoć na Jonesa/Cormiera nie potrzeba

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.