Wygląda na to, że Johny Hendricks, który w swoim ostatnim starciu w karierze został znokautowany przez Paulo Costę na gali UFC 217, nie wytrzymał długo na sportowej emeryturze, którą ogłosił po tej przegranej.

Jak poinformował serwis MMAFighting, Hendricks planuje powrót do walczenia, ale już nie w MMA. Ma bowiem zmierzyć się w starciu na gołe pięści, podczas gali World Bare Knuckle Fighting Federation, która odbędzie się 9 listopada. Rywalem Hendricksa ma być Brennan Ward, który toczył swoje ostatnie boje w organizacji Bellator.

Johny Hendricks zadebiutował w MMA w 2007 roku. Po 2 latach i 5 wygranych walkach dołączył do UFC. „Big Rigg” największe sukcesy święcił w latach 2011-2014. Podczas gali UFC 167 Hendricks zawalczył po raz pierwszy o pas mistrzowski wagi półśredniej UFC, ale poległ po kontrowersyjnej, niejednogłośnej decyzji z Georgesem St-Pierrem. Po tym pojedynku Kanadyjczyk przeszedł na emeryturę, a Hendricks zawalczył z Robbiem Lawlerem o zwakowany pas. Tym razem Johny dopiął swego i został mistrzem UFC, ale już w pierwszej obronie stracił tytuł w rewanżu z Lawlerem. Od tego momentu kariera Hendricks nie układała się już po jego myśli i kolejne porażki doprowadziły do podjęcia decyzji o odejściu z MMA.

31 KOMENTARZE

 1. Myślę, że ambitnie wróci do walki z otyłością i obżarstwem, a ten jakieś napierdalanki na gołe knykcie.

 2. Tyle razy wałkowane… :śmiech:

  Myślę, że dalej będzie do momentu aż to truchło nie skończy kariery:lol:

 3. Myślę, że dalej będzie do momentu aż to truchło nie skończy kariery:lol:

  Nie chodzi o to…

 4. Kończ waść, wstydu oszczędź…

  Kurwa, 2018 a ludzie dalej nie ogarniają :brainoverload::jarolaugh::rowerek:

 5. Kurwa, 2018 a ludzie dalej nie ogarniają :brainoverload::jarolaugh::rowerek:

  Spoko. Tylko się nie zesraj:coffeepc:

 6. Kurwa, 2018 a ludzie dalej nie ogarniają :brainoverload::jarolaugh::rowerek:

  A wiesz, że z samego siebie nie dowiesz się o błędzie w interpretacji tego cytatu? Trzeba się tego doszukać, doczytać, obejrzeć fragment(chyba najłatwiej) "Potopu". Dalej 90%, a może i więcej społeczeństwa stosuje ten cytat błędnie. Dobrze, że Cohones takie pomocne, ale i tak co chwilę ktoś taki błąd strzeli. Problem jest w podstawowej wiedzy, którą niestety trzeba samemu wyszukać, albo inaczej liczyć się z wyśmianiem.

  Swoją drogą, tytuł "…wraca do walczenia" też mi się nie podoba, ale może i jest poprawny.

 7. Spoko, niech się jeszcze trochę napierdala na gole pieści. Zabije ostatnie szare komorki, które mu zostały…

 8. Jakim trzeba być matołem żeby skończyć z MMA i iść nakurwiać sie na gołe pięści po ryju w wieku powyżej 30 lat… Ja lubie mma , sporty walki, ale tamto gówno to nie jest sport, nie ma ze sportem nic wspólnego, równie dobrze zróbmy organizacje "STEEL FC" , zawodnicy z dwoma rurami , walka do zgonu żadne tam rundy itp…

  Koleś ma dzieci a taki matoł

 9. Jakim trzeba być matołem żeby skończyć z MMA i iść nakurwiać sie na gołe pięści po ryju w wieku powyżej 30 lat… Ja lubie mma , sporty walki, ale tamto gówno to nie jest sport, nie ma ze sportem nic wspólnego, równie dobrze zróbmy organizacje "STEEL FC" , zawodnicy z dwoma rurami , walka do zgonu żadne tam rundy itp…

  Koleś ma dzieci a taki matoł

  No cóż, mam podobne zdanie. W UK dosc popularna sprawa, mam  nawet w swojej silowni 2 matolow regularnie wystepujacych w tego typu "zawodach". Oczywiscie jeden to cygan, a drugi pakol, do tego ciężka patologia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.