Woodley

Oprócz walki mistrzowskiej w kategorii półśredniej, UFC ogłosiło także pojedynek dwóch pretendentów w tej kategorii. Johny Hendricks zawalczy z Tyronem Woodleyem na UFC 192 w Houston. 

Tyron Woodley (MMA 15-3, 4. w rankingu MMARocks) wejdzie do oktagonu w październiku po dwóch wygranych z rzędu. Amerykanin odprawił w zeszłym roku Donga Hyuna Kima ciosami w pierwszej rundzie, a w tym zwyciężył przez niejednogłośną decyzję z Kelvinem Gastelumem. Wcześniej „Wybraniec” uległ po trzech rundach niedawnemu pretendentowi, Rory’emu MacDonaldowi.

Johny Hendricks (MMA 17-3, 2. w rankingu MMARocks) w ostatnich dwóch latach zmierzył się tylko z dwoma przeciwnikami. Po dwóch pojedynkach z Robbiem Lawlerem „Bigg Rigg” najpierw zdobył pas UFC, a następnie go stracił. W tym roku 31-latek walczył z Mattem Brownem w marcu i wygrał przez jednogłośną decyzję.

UFC 192 odbędzie się 3 października w Houston w Teksasie.

4 KOMENTARZE

  1. Typowy przykład zestawienia broniącego się sportowo, drabinkowo i… kibicowsko 🙂 Będzie dobra bitka.

  2. Aktualnie po odejściu gsp kategoria półśrednia jest najbardziej wyrównaną kategorią wagową w ufc Zestawienie super. Ja będę kibicował Woodleyowi. Wie ktoś kiedy kończy się zawieszenie Lombardowi?

  3. Zestawienie zajebiste jednak myślę że Hendricks wygra zamulawczo jak to ostatnio robi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.