demetrious johnson

Demetrious Johnson, były mistrz UFC wagi muszej, jest zdania, że jego rekord obron pasa ma szansę pobić trójka aktualnych mistrzów amerykańskiej organizacji.

Demetrious Johnson jest rekordzistą pod względem udanych obron pasa w organizacji UFC – zanotował ich 11. Na drugim miejscu tego zestawienia jest Anderson Silva (10 obron), a na trzecim Georges St-Pierre (9 obron).

Będąc gościem audycji The MMA Hour Demetrious Johnson wskazał trójkę aktualnych mistrzów, którzy jego zdaniem mogą pobić rekord 11 obron pasa.

Myślę, że jedną z osób, która jest bliska tego osiągnięcia, jest Velantina Shevchenko. Ona zawsze robi na mnie duże wrażenie, gdy wchodzi do klatki. Jest też Kamaru Usman i Israel Adesanya. Kamaru ma chyba 4 obrony, a Izzy 3 albo 4. Myślę, że ta trójka ma szansę na to, aby ustanowić nowy rekord. Zajmie im to jednak sporo czasu.

Velantina Shevchenko ma na swoim koncie 6 obron, Kamaru Usman 5, a Israel Adesanya 4.

Valentina Shevchenko do kolejnej obrony ma podejście 11 czerwca. Podczas gali UFC 275 zmierzy się z Tailą Santos.

Kamaru Usman nie ma jeszcze zaplanowanej dokładnie kolejnej walki, ale najpewniej w wakacje zmierzy się z Leonem Edwardsem.

Israel Adesanya  po swojej ostatniej obronie pasa i pokonaniu w niej Roberta Whittakera, chciałby szybko wrócić do klatki. Jego kolejnym rywalem najpewniej będzie Jared Cannonier, który na gali UFC 271 pokonał Dereka Brunsona.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,134 komentarzy 13,131 polubień

Johnson miał takiego pecha, że pomimo bycia absolutnym topem sportowym nie przyciągał aż takiego zainteresowania ze względu na mało popularną dywizję oraz brak robienia z siebie debila. Szkoda, że UFC wymieniło go na Askrena.

Odpowiedz 15 polubień

m
mamer

BAMMA
Light Heavyweight

1,006 komentarzy 3,069 polubień

Johnson miał takiego pecha, że pomimo bycia absolutnym topem sportowym nie przyciągał aż takiego zainteresowania ze względu na mało popularną dywizję oraz brak robienia z siebie debila. Szkoda, że UFC wymieniło go na Askrena.

No to jedna z gorszych wymian w historii UFC

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Flyweight

7,940 komentarzy 17,737 polubień

11 obron to bardzo dużo, zwłaszcza w takim UFC. Johnson jeszcze przynajmniej parę lat może dzierżyć ten rekord. Moim zdaniem, z tej trójki to największe szanse ma Valentina, chociaż nie wiem, jak długo oni chcą wogóle bronić tytułu

Odpowiedz 1 Like

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,426 komentarzy 45,851 polubień

Ja tam myślę, że jeszcze Volkanovski może długo bronić jak mu Max pasa nie odbierze, ale nie widzę by on czy któreś z tej trójki ten rekord pobiło.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

EFC Africa
Heavyweight

3,036 komentarzy 9,478 polubień

Nikt go nie pobije przez lata moim zdaniem.
Shevczenko nie licze bo to inna sprawa, wiele tych zawodniczke w wyższych kategoriach wagowych zwyczajnie nie umie się bic, więc te obrony gówno tam znaczą.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Middleweight

5,676 komentarzy 22,039 polubień

Szkoda Myszowatego. Stanowi on najlepszy przykład na to, że w UFC skillsy chuja znaczą jeżeli nie podlisz się w Internetach jak Rudi, Bumerang, czy cała rzesza debili pokroju Stricklanda :matt:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,721 komentarzy 21,057 polubień

Mysza, typ co jest jednym z najlepszych w historii tego sportu jak i jednym z najbardziej pechowych zawodników. :siara:

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,050 komentarzy 35,637 polubień

Kamaru zaraz emeryturka, Izzy też nie widzę żeby walczył w średniej na tyle długo

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of seth1126
seth1126

Brutaal
Light Heavyweight

590 komentarzy 680 polubień

Jeśli by się zatrzymać na tej trójce, to fakt Szewczenko może i ma szanse ale tylko dlatego ze tam nie ma z kim przegrać, a dodatkowo póki co jest maszynką do napierdalania.
Kamaru wątpię moze jeszcze raz dwa razy i spierdoli na emeryturę albo żeby mu sagan obijali tacy np: Canello czy cuś! A Stylista, to jestem pewien, że już nie długo zostanie odpalony przez kogoś! Reasumując Jesteś Mysza Wielki i nie doceniony ale rekord jeszcze długo twój!!!
Nie zrobiłeś z siebie zjeba jak tweeterowe dziwki i przez to nie błyszczałeś na firmamencie UFC, ale za to ,że tego nie zrobiłeś -Szacun!!

Odpowiedz 3 polubień