Klasyfikowany na dwunastym miejscu w rankingu kategorii półciężkiej UFC Johnny Walker (MMA 17-3), podał prawdopodobną datę swojego najbliższego pojedynku. Brazylijczyk, który w zeszłym roku zadebiutował w UFC, bardzo szybko zyskał ogromną popularność wśród fanów na całym świecie. W swojej pierwszej walce bardzo szybko odprawił Khalila Rountree (MMA 8-3, 1NC). Zaledwie trzy miesiące później – 2 lutego 2019 roku – Walker w piętnaście sekund odprawił ciosami Justina Ledeta (MMA 9-2, 1NC), by równy miesiąc później odnieść trzecie zwycięstwo przed czasem. Po niespełna 40 sekundach walki z Mishą Cirkunovem (MMA 14-5), Łotysz został posłany na deski. Od tego czasu Johnny Walker nie zawalczył, co spowodowane było kontuzją barku.

Chcę zawalczyć 8 września na UFC w Abu Dhabi. Niedługo będę wiedział czy na pewno będę tam walczył i z kim. Nie mogę potwierdzić tego na 100 procent, ale bardzo możliwe, że będzie to walka z Coreyem Andersonem.

Corey Anderson (MMA 12-4) jest po trzech zwycięstwach z rzędu. Wszystkie trzy pojedynki wygrał jednogłośnymi decyzjami sędziowskimi. Najpierw pokonał Patricka Cumminsa (MMA 10-7), później Glovera Teixeirę (MMA 29-7), a w ostatniej walce zdominował Ilira Latifiego (MMA 14-6, 1NC).

Walker zapytany o to czy będzie nadal celebrował swoje zwycięstwa w sposób, jaki nabawił się ostatniej kontuzji odpowiedział:

Nie chcę i nie muszę tego zmieniać. Lekarze naprawili mi bark i teraz będę znów mógł świętować w odpowiedni sposób. Dana White kazał mi przestać, jednak bez obaw – tym razem nic sobie nie zrobię.

 

27 KOMENTARZE

 1. Szczepionka.

  Pamiętam, że jak inni mieli coś takiego, to coś tam oznaczało, jakiegoś wirusa, czy cos w tym stylu.

 2. Uważam, że Walker ujebie Andersona i będę mu kibicować, ale zwycięstwo Coreya też nie będzie zaskoczeniem. Anderson to już dość doświadczony zawodnik na niezłym poziomie i z dobrą passą, a Walker jest piekielnie groźny, ale zupełnie nieprzewidywalny. W każdym razie jeśli Walker wygra, to wsiadam do pociągu. Z innej beczki: wygrany będzie miał bardzo duże szanse na walkę o pas.

 3. W skali od 1 do Lukea Rockholda, jak bardzo przejebane ma Corey Anderson?

  Solidny test dla brazola. Co bedzie jak nie odjebie Coreya w 2 min i ten bedzie go cisnal zapasami? W chuj ciekawe starcie.

 4. Walker rozwali Coreya, powinien przynajmniej chociaż wlaśnie nie wiem jak łiskacz sobie z zapasami radzi. Ciekawa walka. Eliminator do walki z Jano :bleed:

 5. Tak będzie:

  1. #JanVsJon

  2. Reyes vs Smith (o następnego pretendenta)

  3. Corey vs Walker (Corey o to, ze wcale nie zamula, a Walker ze umie konczyc zamulaczy z top10).

 6. Tak będzie:

  1. #JanVsJon

  2. Reyes vs Smith (o następnego pretendenta)

  3. Corey vs Walker (Corey o to, ze wcale nie zamula, a Walker ze umie konczyc zamulaczy z top10).

  :gdzie:

 7. Tak będzie:

  1. #JanVsJon

  2. Reyes vs Smith (o następnego pretendenta)

  3. Corey vs Walker (Corey o to, ze wcale nie zamula, a Walker ze umie konczyc zamulaczy z top10).

 8. A niech się biją, jestem zdecydowanie za panem Walkierem. Mogą być różne snucia czy coś ale jestem w chuj ciekawy starcia Oleksiejczuk vs Walker.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.