Podczas gali UFC 241 w Anaheim, w Kalifornii, doszło do niesamowitej walki pomiędzy Yoelem Romero (MMA 13-4) z Paulo Costą (MMA 13-0).  Po trzech rundach wyniszczającej wojny w klatce, sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Paulo Costy. Decyzja ta podzieliła jednak zawodników i społeczność MMA na całym świecie.

Podobnie na wynik starcia patrzy Joe Rogan, komentator UFC, który w mediach społecznościowych napisał:

To była szalona i wyrównana walka, która mogła być wypunktowana zarówno dla jednego, jak i drugiego zawodnika. Wiele osób uważa, że Yoel wygrał. Będę musiał jeszcze raz na spokojnie zobaczyć to starcie i je wypunktować. To był niesamowity bój.

Rogan przedstawił również swoje spojrzenie na samego Romero, który przyjął sporo potężnych ciosów od Paulo Costy.

Walka Romero z Costą zasłużył na wielkie brawa. To było absolutnie szalone starcie. Ciosy jakie potrafi przyciąć Romer zaprzeczają jakiejkolwiek logice. Ten człowiek jest zbudowany z jakiegoś nieznanego materiału.

26 KOMENTARZE

 1. Fakt faktem mało kto umie tyle przyjąć

  Nie wspominając o jego wieku jest to straszny Skurwesyn

  Sztanga po górach chodzi a romero walczy w ufc

 2. Ciosy jakie potrafi przyciąć Romer zaprzeczają jakiejkolwiek logice. Ten człowiek jest zbudowany z jakiegoś nieznanego materiału.

  Lepiej jednak ciosów unikać, jak je zjadać. Jest w tym coś niesamowitego, ale jednak to wszystko musi się gdzie odkładać.

 3. Z Juranium ? :awesome:

  Juranium to materiał zaprzeczajacy prawom fizyki – jest bardzo sztywny, a jednocześnie giętki w chuj. Pozornie twardy jak weteran powstania, a jednocześnie gumowy i rozciągliwy.

 4. Juranium to materiał zaprzeczajacy prawom fizyki – jest bardzo sztywny, a jednocześnie giętki w chuj. Pozornie twardy jak weteran powstania, a jednocześnie gumowy i rozciągliwy.

  To ten legendarny polski grafen? :jjsmile: Wiedziałem, ze gdzieś zastosowanie znajdźie.

 5. Tez nie wiem, kto wygrał, ale przegranego nie było! To walka była „ultimate”. Jestem pewien, że gdyby było więcej rund,  to Costa by padł

 6. Leb jak leb ale zebra kurwa tez ma betonowe. Toc Costa mu tam takie midle sadzil ze gosciu powinien byc przepolowiony na pol a on kurwa jezyk tylko wystawial:lol:

 7. Juranium to materiał zaprzeczajacy prawom fizyki – jest bardzo sztywny, a jednocześnie giętki w chuj. Pozornie twardy jak weteran powstania, a jednocześnie gumowy i rozciągliwy.

  o kurwa ale skisłem, prawie kawę wyplułem na monitory 😀

  Na wytrzymałości materiałów na polibudzie tego nie uczą, pomyśl nad karierą naukową, ktoś to musi opublikować 🙂

  Nikt już nie pamięta, jak to szczękę Yoela przed USADA skruszył nieznany dziś prawie nikomu Feijao Cavalcante…

  Tak było, ale Yoel wyciągnął z tego nauczkę.

  Przestał małpować w klatce jak popierdoleniec

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.