
Joe Rogan liczy na to, że Conor McGregor wróci do klatki UFC. Zdaniem amerykańskiego komentatora McGregor jest największą osobowością, jaka pojawiła się w świecie MMA.
Conor McGregor jest w trakcie rozmów z UFC, które mają doprowadzić do jego powrotu do klatki. W przestrzeni medialnej mówi się, że do walki Irlandczyka mogłoby dojść podczas planowanego na lipiec Międzynarodowego Tygodnia Walk. Na razie jednak nic w temacie nie zostało potwierdzone ani ogłoszone.
Joe Rogan w swoim programie przyznał, że powrót McGregora byłby świetnym ruchem dla organizacji UFC.
To jest najwspanialsza osobowość, jaką ten sport kiedykolwiek miał. Nikt nawet nie zbliża się do jego poziomu. To po prostu najbardziej emocjonująca osobowość, jaką ten sport kiedykolwiek widział.
Rogan przypomniał również, że McGregor jest nie tylko osobowością medialną, ale też bardzo dobrym sportowcem, który w czasie swojej świetności wywalczył dwa mistrzowskie pasy UFC.
Conor McGregor nie rywalizował od czerwca 2021 roku, kiedy to przegrał pojedynek z Dustinem Poirierem. Po długiej przerwie od startów przez ponad rok planowano jego powrót i walkę z Michaelem Chandlerem, ale ostatecznie do starcia nigdy nie doszło.

























5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
ONE FC Middleweight
PRIDE FC Welterweight
Brutaal Featherweight
Bellator Heavyweight
Roshi
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/83794/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>