gamrot jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk wspiera Mateusza Gamrota od początku jego drogi przez organizację UFC. Była mistrzyni jest przekonana, że „Gamer” w przyszłości zasiądzie na tronie wagi lekkiej amerykańskiej organizacji.

Podczas gali UFC Vegas 79: Fiziev vs Gamrot, do której doszło 23 września w Las Vegas, Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva przez techniczny nokaut. Na początku drugiej rundy rywal Polaka doznał kontuzji nogi i walka została przerwana. Po starciu Mateusz zapowiedział, że chciałby zmierzyć się z Charlesem Oliveirą, który w październiku w Abu Zabi stoczy walkę o pas z Islamem Makhachevem. Być może Mateusz pojawi się na tej gali jako gość. Po walce „Gamera” Joanna Jędrzejczyk w rozmowie dla Polsatu Sport powiedziała:

Jesteśmy już po pierwszej rozmowie, żeby Mateusz Gamrot poleciał jako gość do Abu Zabi. Zobaczymy.

Joanna dodała również, że bardzo wierzy w Mateusza i to, że w przyszłości będzie on mistrzem UFC.

Mateusz się wspina. Ja go od wielu lat widzę jako przyszłego mistrza UFC. To się dzieje na naszych oczach.

Mateusz Gamrot ma za sobą osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których sześć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Joanna Jędrzejczyk wspiera Mateusza Gamrota od początku jego drogi przez organizację UFC. Była mistrzyni jest przekonana, że „Gamer” w przyszłości zasiądzie na tronie wagi lekkiej amerykańskiej organizacji. Podczas gali UFC Vegas 79: Fiziev vs Gamrot, do której doszło 23 września w Las Vegas, Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva przez techniczny nokaut. Na początku drugiej rundy […]

Odpowiedz polub

click to expand...