źródło: mmajunkie.com

Wieloletni komentator Bellatora, Jimmy Smith, poinformował dziś na swoich social mediach, że zaledwie dwa tygodnie opuszczeniu drugiej największej organizacji MMA w Stanach, podpisał kontrakt z UFC.

Jak podaje MMAFighting.com, Smith będzie w składzie komentatorów na gale on FOX oraz na wydarzenia numerowane. 

Jestem bardzo podekscytowany faktem, że Jimmy smith dołączył do teamu produkcyjnego gale UFC – mówi wiceprezydent organizacji, Craig Borsari. – ogromne doświadczenie Jimmy’ego w MMA dało mu wyjątkowy głos i świetną intuicję w pogmatwanym świecie tego sportu. Z radością witamy go w rodzinie.

Smith jest uważany za jednego z najbardziej wnikliwych i przenikliwych komentatorów w MMA. Dla organizacji Bellator MMA pracował przez 9 lat. Pierwszym zadaniem Jimmy’ego w nowym miejscu pracy będzie UFC 220, które odbędzie się 20 stycznia w Bostonie. Będzie on gościł w studiu FOX. 

O szczegółach rozstania z Bellatorem pisaliśmy tutaj. 

17 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobrze, chociaż jak będzie w składzie z Roganem to pewnie będą się wzajemnie nakręcać aż do przesady (wnioskuję po niedawnym podcascie, gdzie widać było chemię między nimi)

 2. Ciekawe czy Rogan przyczynil sie, jakos do angazu Jimmiego przez UFC. W JRE byla o tym mowa, Joe twierdzil, ze bedzie go polecal. Czyzby dotrzymal slowa i poskutkowalo?

  P.S. Jimmy spoko gosc, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

 3. Bardzo dobrze, chociaż jak będzie w składzie z Roganem to pewnie będą się wzajemnie nakręcać aż do przesady (wnioskuję po niedawnym podcascie, gdzie widać było chemię między nimi)

  Wolę to niż Cruza z Roganem, którzy wzajemnie się wykluczają.

  PODKREŚLĘ DUŻYMI LITERAMI ŻE NIE MAM NIC DO KOMENTOWANIA CRUZA. Ale nie chcę go z Roganem :<

 4. O proszę. Podobno nikt tu Bellatora nie ogląda, a wszyscy pieją z zachwytu nad Jimmym. Pewnie puszczacie sobie balasy jego komentarze w formie pseudo audiobooków.

 5. Zajebista wiadomość. Spoko gość. Swoją drogą jakby ktoś nie wiedział Jimmy kiedyś był też zawodnikiem mma.

  http://www.sherdog.com/fighter/Jimmy-Smith-9052

  ja go pamietam z programu Fight Quest. W sumie przez ten show go poznalem. Tam byla mowa, ze byl zawodnikiem.

  Miałem pisać właśnie czy ktoś kojarzy jeszcze Fight Quest  .:lol::lol::lol:

  Ciekawostka:  W swojej ostatnie walce Jimmy zmierzył się z Jasonem Chambersem znanym z innego programu o sztukach walki – Human Weapon.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.