Podczas niedawnej konferencji prasowej Alexander Gustafsson miał okazję ponownie stanąć twarzą w twarz z Jonem Jonesem, z którym już niedługo zawalczy po raz drugi w karierze. Po tym jak zawodnicy spojrzeli sobie w oczy, Jones odepchnął Gustafssona, co Szwed skomentował w programie The MMA Hour.

Nie wiem czemu on mnie odepchnął, ale to zrobił. Wiem natomiast, że nie byłem pod wrażeniem jego siły. Podczas konferencji było zabawnie, ale 29 grudnia damy fanom prawdziwe show. To będzie lepsza walka niż nasze pierwsze starcie, mogę wam to obiecać.

Gustafsson odniósł się również do słów Jonesa, który powiedział, że nie przygotowywał się specjalnie do pierwszego pojedynku ze Szwedem.

Jestem podekscytowany tym starciem i nie mogę się go doczekać. Jeszcze nigdy nie byłem tak zmotywowany. On powiedział, że nie trenował do pierwszej walki ze mną. Nie dbam o to i liczę, że wyjdzie przygotowany. Liczę, że wniesie do klatki to, co ma najlepszego, bo ja właśnie na to się szykuję. Nie chcę słyszeć żadnych wymówek po tym jak go pokonam.

Do pojedynku Jonesa z Gustafssonem dojdzie 29 grudnia, podczas gali UFC 232. W pierwszym starciu obu zawodników, które odbyło się w 2013 roku, to Jones okazał się lepszy i wygrał na punkty.

14 KOMENTARZE

 1. Junior dos Santos przed rewanżem z Miocicem powiedział że jest w życiowej formie i nigdy nie był tka zmotywowany. Rudy przed walka z Khabibem powiedział że jeszcze nigdy nie był tka mocny zmotywowany czy jak on tam to ujął.

  Nie wierzę że znowu to widzę. Nie ma nic smieszniejszego niż zapowiedział fightera o życiowej formie a potem danie najgorszej walki w karierze.

 2. Obaj mają równe szanse w tej walce, ale ja kibicuje dla Szweda, Jones zasluzyl zeby ktoś mu wreszcie spuscił srogi wpierdziel, spodziewam się jego kompromitacji, drewniany się z wiekiem robi, pzdr

 3. Bo sie przed niego wpychales?

  Przecież on się przed niego wepchał, bo najpierw Jones się przed niego wepchał.

  Ogólnie przedszkole.

 4. Bo sie przed niego wpychales?

  A Ty to widziałeś czy że słyszenia opowiadasz?

  Gustafsson w formie go rozjedzie drugi raz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.