mateusz gamrot

Mateusz Gamrot szykuje się do kolejnej walki w UFC i w razie sytuacji awaryjnej jest też gotów na wejście w zastępstwie do pojedynku Islama Makhacheva z Charlesem Oliveirą.

Podczas gali UFC 280, która odbędzie się 22 października w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dojdzie do walki Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem. Przed nadchodzącym bojem Mateusz odpowiedział na pytania fanów na Instagramie, wśród których znalazło się to dotyczące jego rywala.

Wszechstronny i niebezpieczny w każdej płaszczyźnie. Jeden z najlepszych i najbardziej niebezpiecznych. Twarda, mocna bitka się szykuje.

Mateusz przygotowuje się do walki trenując na macie klubu American Top Team i jak zapewnia:

Wszystko idzie zgodnie z planem. Jeszcze dwa tygodnie ogień i później już świeżość.

„Gamer” dodał też, że w razie sytuacji awaryjnej jest gotowy na wejście do walki w zastępstwie za Charlesa Oliveirę lub Islam Makhacheva, którzy podczas UFC 280 zmierzą się w boju o pas wagi lekkiej.

Mateusz został zapytany również o aklimatyzację przed nadchodzącą walką i odpowiedział, że do Abu Zabi wybiera się na 12 dni przed galą. Jest też przekonany, że wygrana nad Dariushem da mu walkę z kimś z pierwszej piątki rankingu najlepszy zawodników wagi lekkiej.

Mateusz Gamrot znajduje się dziś na dziewiątym miejscu rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej organizacji UFC. W ostatnim pojedynku dla UFC Mateusz Gamrot pokonał Armana Tsarukyana. Polak nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i zapowiada, że za jakiś czas zasiądzie na tronie wagi lekkiej UFC.

Beneil Dariush w zestawieniu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC zajmuje pozycję szóstą i od siedmiu walk pozostaje niepokonany w oktagonie. W ostatnim pojedynku jego umiejętnościom uległ Tony Ferguson, a wcześniej Diego Ferreira.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

16 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

GAMER WJEŻDŻA ROZJEŻDŻA

Odpowiedz 19 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Light Heavyweight

16,111 komentarzy 122,576 polubień

Gamer nie spierdol tego

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

7,066 komentarzy 54,444 polubień

@Jacek Łosak zdjęcie dobrane tak żeby znów rozpętała się gównoburza o golenie pach :deniro: :DC:

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Misanthropist
Misanthropist

WSOF
Middleweight

3,301 komentarzy 3,660 polubień

@Jacek Łosak zdjęcie dobrane tak żeby znów rozpętała się gównoburza o golenie pach :deniro: :DC:

Tez mi sie tak wydaje:roberteyeblinking:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Zieja
Zieja

Shark Fights
Welterweight

1,201 komentarzy 4,715 polubień

Dariusz ruro, będziesz bity, będziesz leżał, będziesz płakał:chuck:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Jeff
Jeff

UFC
Featherweight

8,771 komentarzy 37,322 polubień

Dawaj mnie już UFC 280!!!! :bleed::bleed:

Odpowiedz polub

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Middleweight

6,750 komentarzy 24,522 polubień
Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,130 komentarzy 55,752 polubień
Avatar of Misanthropist
Misanthropist

WSOF
Middleweight

3,301 komentarzy 3,660 polubień

@Navio2.0 ty świnio

::jondance::

Odpowiedz 1 Like

G
Guest

Czuję, że Mateusz to ogarnie. Oby się tylko nie okazało, że Darek jako rezerwowy zawalczy z Charlesem, bo Makchaev dostanie powołanie na front.
:mjsmile:

Odpowiedz polub

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

WSOF
Middleweight

3,349 komentarzy 11,631 polubień

Jazda Mati, lejesz ich wszystkich i prosto do celu. Siłaaaa!!! Kocham tego dzieciaka :bleed:

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,538 komentarzy 75,216 polubień

Jestem dobrej myśli.

Moim zdaniem Dariusz, chociaż to najwyższa półka i mimo niewątpliwych umiejętności w każdej płaszczyźnie powinien być nieco łatwiejszym przeciwnikiem niż Arman.

Powodzenia!

:bleed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

PRIDE FC
Heavyweight

7,284 komentarzy 16,748 polubień

Szykuje się mega ciężka walka. Po walce z Tsarukyanem Gamer jednak zasłużył na kredyt zaufania. Jest obok Janka zdecydowanie najlepszym polskim zawodnikiem, ma naprawdę mocny charakter i o ile rozumiem, że nie każdy musi go lubić to każdy powinien docenić jego etykę pracy. Jeszcze jakby nie wypowiadał się o klubowych kolegach to byłoby git :jjsmile: .

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of szczurza_warga
szczurza_warga

Legacy FC
Featherweight

1,928 komentarzy 8,945 polubień
Avatar of Baasteek
Baasteek

UFC
Welterweight

9,785 komentarzy 22,516 polubień

uuu już tylko 2 tygodnie do walki ?

Odpowiedz polub