brunson adesanya

Derek Brunson, który podczas gali UFC Vegas 36 pokonał Darrena Tilla, chciałby w kolejnym boju zawalczyć o pas mistrzowski i zrewanżować się Israelowi Adesanyi za przegraną sprzed lat.

Derek Brunson podczas gali UFC Vegas 36 poddał Darrena Tilla w trzeciej rundzie starcia i zaraz po wygranej rzucił wyzwanie Israelowi Adesanyi, mistrzowi wagi średniej.

Israel Adesanya! Nie robiłem tego wszystkiego na marne, chłopcze. Jesteś następny, chłopcze. Jesteś następny.

Derek Brunson miał już okazję walczyć z Israelem. Zmierzył się z nim w roku 2018 i przegrał przez TKO w pierwszej rundzie. Od tamtego starcia Brunson nie przegrał żadnej walki i jest dziś na fali pięciu wygranych z rzędu.

Brunson podczas konferencji prasowej po gali potwierdził, że może poczekać na to, aż zostanie rozstrzygnięty bój mistrzowski pomiędzy Israelem Adesanyą i Robertem Whittakerem, do którego ma dojść na początku przyszłego roku. Nie wykluczył jednak ostatecznie, że być może zawalczy wcześniej jeszcze z kimś innym, np. z Jaredem Cannonierm.

Derek Brunson znajduje się aktualnie na piątym miejscu rankingu wagi średniej UFC, a Cannonier jest na pozycji trzeciej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight

7,117 komentarzy 8,078 polubień

Jak nie lubię żyda, tak Brunson w potencjalnym rewanżu jest bez szans. Koleś po strzale w cymbał sypie się szybciej od Conora. A wyjątkowo niskie fight-IQ nie pomaga.

Odpowiedz polub

F
Faryzejusz

ONE FC
Lightweight

2,362 komentarzy 4,741 polubień

Nie ma opcji. Brunson nie będzie sobie tak łatwo poczynał w zapasach z Izzym jak wczoraj z Tillem to raz a dwa stójka Derecka jest warta przemilczenia. Tutaj nie może być innego wyniku jak kolejne TKO w pierwszej rundzie.

Odpowiedz polub

Navio

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,435 polubień

Brunsonowi zycze jak najlepiej ale nie ma szczęki.

Odpowiedz polub

Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,617 komentarzy 16,443 polubień

Do jednej bramki. Żydek nie da się przeleżeć przez 5 rund, a Brunsonowi nie wystarczy jedno obalenie żeby go skończyć. Wysoko zadzierana broda Dereka + snajperskie umiejętności Cyca, mogą się równać wyłącznie pogrzebowi pretendenta.

Odpowiedz polub

Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,039 polubień