Karolina Kowalkiewicz odniosła kolejne zwycięstwo w oktagonie UFC. Komentując tą wygraną Maciej Kawulski, jeden z szefów organizacji KSW, napisał, że Karolina jest inspiracją.

Podczas gali UFC, która odbyła się 7 października w Las Vegas, Karolina Kowalkiewicz pokonała Dianę Belbitę i wygrała czwartą walkę w rzędu w oktagonie. Po walce Maciej Kawulski napisał w mediach społecznościowych:

Można być silnym nie tracąc przy tym klasy i nie chowając wrażliwości. Można być zawziętym potrafiąc czekać w ciszy na swoją kolej. Można wygrywać nie raniąc innych bardziej niż zmuszają nas do tego zasady gry, w którą akurat przyszło nam grać. Można się uśmiechać do wroga i wcale wtedy nie grać. Można zadawać mocne ciosy nie mając złych zamiarów. Można je przyjmować nie wierząc, że ktoś chce nas skrzywdzić.

Można ….

Można też uprawiać najbardziej brutalny i wymagający sport na świecie pozostając kobietą na zewnątrz i wewnątrz.

Karolino Kowalkiewicz, ty jesteś inspiracją i zmierzasz na szczyt, a ja tu na dole jestem bardzo z ciebie dumny.

Karolina Kowalkiewicz od lat rywalizuje w organizacji UFC. Wcześniej jednak walczyła dla KSW. Była pierwszą mistrzynią polskiej organizacji. Dla KSW stoczyła pięć pojedynków i wszystkie wygrała. Ostatni raz walczył dla polskiej marki w roku 2015 i podczas gali KSW 30 pokonała Kalindrę Farię.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,870 komentarzy 2,867 polubień

Karolina Kowalkiewicz odniosła kolejne zwycięstwo w oktagonie UFC. Komentując tą wygraną Maciej Kawulski, jeden z szefów organizacji KSW, napisał, że Karolina jest inspiracją. Podczas gali UFC, która odbyła się 7 października w Las Vegas, Karolina Kowalkiewicz pokonała Dianę Belbitę i wygrała czwartą walkę w rzędu w oktagonie. Po walce Maciej Kawulski napisał w mediach społecznościowych: […]

Odpowiedz polub

click to expand...