rodriguez holloway

Po tym jak Max Holloway napisał, że wierzy, iż Yair Rodriguez w przyszłości będzie mistrzem UFC, Yair postanowił odpowiedzieć i przyznał, że postawa i osiągnięcia Hollowaya w klatce są dla niego inspiracją.

Podczas niedawnej gali UFC Fight Night 197 Max Holloway i Yair Rodriguez dali świetną walkę, z której jako zwycięzca wyszedł Max Holloway.

Po tym starciu Holloway napisał w mediach społecznościowych, że Yair ma szanse na to, aby w przyszłości zostać mistrzem UFC i dodał, że bardzo docenia jego umiejętności.

Rodriguez nie pozostawił tych słów bez odpowiedzi i napisał:

Masz rację. Dla niektórych walka w oktagonie jest najłatwiejszą częścią życia. Jesteś dla mnie prawdziwą inspiracją i liczę, że w przyszłości chociaż nieco zbliżę się do twoich osiągnięć. Będę dalej pracował i stawał się coraz lepszy. I oczywiście, że jesteśmy amigos.

Rodriguez walczy dla UFC od roku 2014 i w tym czasie przegrał tylko dwa razy. W roku 2017 pokonał go Frankie Edgar, a teraz Holloway. Rodriguez ma na swoim koncie zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak: Jeremy Stephens, Chan Sung Jung czy B.J. Penn

Max Holloway to były mistrz UFC. Na swoim koncie ma 24 walki w oktagonie organizacji UFC. Dla amerykańskiej marki bije się od roku 2012 i w tym czasie zainkasował 10 bonusów za swoje występy w klatce. 5 bonusów Holloway zdobył w walkach mistrzowskich. Za starcie z Brianem Ortegą z roku 2018 otrzymał dwa wyróżnienia: za starcie i występ wieczoru.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.