Już w grudniu Paweł Pawlak i Michał Materla zetrą się w klatce KSW. Panowie przed walką o pas mistrzowski podchodzą do siebie z dużą dozą szacunku.

Podczas grudniowej gali XTB KSW 89 Michał Materla stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi średniej. Rywalem jednego z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce będzie dzierżący tytuł Paweł Pawlak. Obaj zawodnicy spotkali się twarzą w twarz podczas gali XTB KSW 88 w Radomiu. Po tym wydarzeniu Michał Materla opublikował zdjęcie ze spotkania i napisał:

Szacunek należy się tym, którzy na niego zasługują, a nie tym którzy się go domagają!

Na wpis zareagował Paweł Pawlak, który skomentował go w następujący sposób:

Jestem zaszczycony tym że będziemy razem dzielić klatkę, do zobaczenia mistrzu w Gliwicach. Zdrówka!

Paweł Pawlak wydaje się nie do zatrzymania. Od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał osiem pojedynków, a raz zremisował. W ostatniej walce, do której doszło podczas XTB KSW Colosseum 2 popularny „Plastinho” rozbił Tomasza Romanowskiego i wywalczył mistrzowski tytuł wagi średniej.

Michał Materla jest po dwóch wygranych z rzędu. Szczeciński Berserker w ostatniej walce dla KSW szybko posłał na deski Radosława Paczuskiego, a wcześniej znokautował Kendalla Grove’a.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,908 komentarzy 2,934 polubień

Już w grudniu Paweł Pawlak i Michał Materla zetrą się w klatce KSW. Panowie przed walką o pas mistrzowski podchodzą do siebie z dużą dozą szacunku. Podczas grudniowej gali XTB KSW 89 Michał Materla stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi średniej. Rywalem jednego z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce będzie dzierżący tytuł Paweł […]

Odpowiedz polub

click to expand...