ngannou rogan jones

Joe Rogan, komentator UFC, nie kryje swojego niezadowolenia związanego z tym, że Francis Ngannou rozstał się z najlepszą organizacją MMA na świecie i nie zawalczy z Jonem Jonesem.

O walce Jona Jonesa, byłego mistrza wagi półciężkiej UFC, z Francisem Ngannou mówiło się od dawna. Do starcia miało dojść na początku tego roku, ale Ngannou nie porozumiał się z UFC w sprawie kontraktu i rozstał się z organizacją. Taki rozwój wypadków nie podoba się Joe Roganowi, który w swojej audycji powiedział:

Jestem przybity tą sprawą. Nie lubię kiedy mistrz odchodzi. Nie podoba mi się to, że najlepszy zawodnik na świecie nie jest mistrzem. Jeśli Francis chciałby zakończyć karierę, to ok., ale wydaje mi się, że tu chodziło o chęć walki w boksie. Jestem wściekły, bo czuje, że zostaliśmy pozbawieni możliwości zobaczenia jednej z najlepszych walk w MMA. Jednego z najbardziej fascynujących zestawień. To nie oznacza, że nie interesuje mnie walka Gane z Jonesem, bo interesuje mnie bardzo.

Zamiast Francisa Ngannou Jon Jones zmierzy się w najbliższym boju z Cirylem Gane. Będzie to pojedynek o pas mistrzowski wagi ciężkiej odebrany Francisowi Ngannou.

Po rozstaniu z UFC Francis Ngannou powiedział otwarcie o swoich planach związanych z boksem, w którym chciałby stoczyć dwie walki w tym roku. Były mistrz nie zamknął jednak też drzwi do powrotu do organizacji UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Kar0l

Maximum FC
Light Heavyweight

1,692 komentarzy 5,642 polubień

Uciekał przed Coco Bonesem

Odpowiedz 1 Like

BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,721 komentarzy 35,844 polubień

Kolega w szatni przybije jakiegoś sterydiana i Ci przejdzie

Odpowiedz 1 Like

Warszawski Antek

EFC Africa
Middleweight

2,915 komentarzy 15,458 polubień
Risky

WSOF
Heavyweight

3,514 komentarzy 12,163 polubień

Co on taki nerwowy? Rzucił palenie?

Odpowiedz polub

dssport

PRIDE FC
Lightweight

6,438 komentarzy 7,388 polubień

A ja to w sumie zareagowałem ziewem na informacje, że mukumbu jest po za UFC.

Odpowiedz 1 Like