Corey Anderson

Kolejka zawodników, którzy chcieliby wejść do klatki z Jonem Jonesem jest całkiem długa. Teraz dołączył do niej Corey Anderson, który aktualnie znajduje się na pozycji 8. rankingu wagi półciężkiej organizacji UFC. Amerykanin w trakcie audycji Slip n Dip Podcast przekazał swoja wiadomość do aktualnego mistrza.

Zdecydowanie chcę zdobyć pas. Jon, jeśli to oglądasz, wiesz kim jestem. Pytałeś mnie po moim pojedynku z Latifim czy chcę z tobą walczyć? Jestem tu! Nie chowam się, czekam.

Anderson zdaje sobie jednak zapewne sprawę, że nie ma dużych szans teraz na starcie z Jonesem, ale liczy, iż zmierzy się z kimś z pierwszej piątki rankingu.

Mogę walczyć z każdym z pierwszej piątki rankingu. Chcecie mnie? Znacie moje nazwisko. Będę jak Candy Man, jeśli wypowiecie moje imię trzy razy, pojawię się i podpiszę kontrakt.

Aktualnie pierwsza piątka rankingu UFC wagi półciężkiej prezentuje się w następujący sposób:

  1. Daniel Cormier
  2. Thiago Santos
  3. Anthony Smith
  4. Dominick Reyes
  5. Jan Błachowicz

3 KOMENTARZE

  1. To se czakaj nudziarzu. Z Cumminsem powalcz w dywizji nudząco-drażniącej.

  2. Oglądałem fragmenty jego posiadówy z Roganem i wydawał się spoko typem z ciekawą przeszłością. Taki jest problem z poznawaniem historii i prawdziwego "ja" zawodników, ciężko ich później nie lubić. Przyznaję, że jego kreacja medialna + styl walki nie są przekonujące, ale po cichu sympatyzuję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.