
Conor McGregor nie kryje, że jest podekscytowany powrotem do klatki UFC. Irlandczyk jest przekonany, iż nie jest to jednorazowa sprawa, a początek nowej drogi przez świat sportów walki.
Po pięciu latach przerwy od startów Conor McGregor zawalczy ponownie w klatce UFC. Już w najbliższy weekend stanie do rywalizacji z Maxem Hollowayem.
Przed zbliżającą się walką Irlandczyk w rozmowie dla The Mac Life przyznał, że z optymizmem patrzy w swoją sportową przyszłość.
Czuję, że w tej grze jest jeszcze tak wiele do zdobycia. Jeszcze tyle wyróżnień. Więcej pasów, więcej nokautów, więcej rekordów, więcej pieniędzy. Biorę wszystko, co sam zbudowałem. Świat sportów walki to świat McGregora. Jestem teraz w szczytowej formie. Teraz na mnie spoczywa obowiązek, żeby to pokazać. I właśnie to zrobię.
Conor McGregor nie rywalizował od roku 2021, kiedy to został pokonany przez Dustina Poiriera. Potem wielokrotnie mówiło się o powrocie do klatki Irlandczyka, ale ostatecznie dopiero teraz zmierzy się z Hollowayem.
























15 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Maximum FC Bantamweight
UFC Light Heavyweight
Vale Tudo Open
UFC Heavyweight
WSOF Light Heavyweight
Vale Tudo Championship
WSOF Lightweight
BAMMA Light Heavyweight
Shark Fights Welterweight
Shark Fights Welterweight
Shark Fights Heavyweight
PRIDE FC Middleweight
Vale Tudo Championship
UFC Heavyweight
Vale Tudo Championship
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/84952/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>