karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz, która ma za sobą operację związaną ze złamaniem kość oczodołu, cały czas myśli o powrocie do klatki UFC. Niedawno również jej trener Łukasz Zaborowski potwierdził w rozmowie dla Polsatu Sport, że istnieje możliwość, aby Karolina pojawiła się raz jeszcze w oktagonie UFC.

Wygląda jednak na to, że Polka chciałaby stoczyć jeszcze przynajmniej dwie walki w oktagonie, o czym powiedziała w programie „Oktagon Live”.

Chce wrócić i na pewno bym chciała stoczyć jeszcze dwie walki, a co dalej to zobaczymy.

Karolina powiedziała również jak zapatruje się na moment, w którym chciałaby ostatecznie zakończyć karierę.

Ja jestem realistką. Moje ambicje są takie, że bardzo bym chciała stoczyć chociaż dwa pojedynki. Mam nadzieję, że może udałoby się stoczyć cztery, ale bardzo bym chciała stoczyć dwie walki i je wygrać. Dać dobrą walkę i przejść na sportową emeryturę nie z czterema przegranymi, ale np. z czterema wygranymi na koncie.

Polka ma za sobą 11 walk w organizacji UFC, w tym starcie o pas mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk. W ostatnim czasie Karolina nie ma dobrej passy, przegrała bowiem swoje cztery ostatnie walki.

Zobacz również: „Nie mogę się doczekać powrotu UFC do Polski” – Szef UFC o gali nad Wisłą

27 KOMENTARZE

 1. najnudniejszy odcinek ze wszystkich oktagonow live, juz flaki z olejem maja od kowalkiewicz wieksza charyzme:sleepy:

 2. Chyba w krs1. Karola to wrak. Przegra kolejne stsrcie, nie ma innej opcji. Myslicie, że będzie w ufc z 5 porażkami z rzędu? Nie sondze.

 3. Szkoda tej buźki.. Zajmij się czymś innym słońce, nie wchodź już do klatki, chyba że do największej organizacji na wszystkim planetach kstfu. WETERANKA UFC przywita w klatce kstfu wschodzącą gwiazdę z Chorwacji , let's  get ready to rumble!!!

 4. Po tak długiej przerwie obstawiam tylko regres u Karoli. Niestety ale blokowanie ciosów twarzą zrobiło swoje. Jeśli wróci to myślę że na 1 walkę i zależnie z kim ja zestawiam z topu to w plecy… Parę fajnych złotych może zarobić w ksw

 5. Zabor chce wycisnąć cytrynę do końca? Kurcze aż cztery walki w takim stylu jak ostatnie… to Karola z tego zdrowa nie wyjdzie, niestety.

 6. Powinna stoczyć minimum 2 walki w UFC i jeszcze kilka w KSW, bez przesady nie jest jeszcze stara, a Zabor musi za coś żyć.

  Nie po to się ożenił, żeby do roboty iść. 😉

 7. najnudniejszy odcinek ze wszystkich oktagonow live, juz flaki z olejem maja od kowalkiewicz wieksza charyzme:sleepy:

  Masz rację, to był kurwa dramat.

  Turski tez sie nadaje… Borek jest jaki jest, ale jednak dobrze sie go słucha i potrafi poruszyc ciekawe tematy. Maglowal temat slubu, gdzie kazdy ma to w dupie. Karolina z Zaborem tez, ale hiena tego bie uszanowała. Potem klasyczne "nie chce mieszac sie do polityki, ale…".

  Ten program mocno obniżył loty.

 8. Dać dobrą walkę i przejść na sportową emeryturę nie z czterema przegranymi, ale np. z czterema wygranymi na koncie.

  Albo dać chujowe walki i przejść na sportową rentę.

 9. Zajmij się czymś innym słońce, nie wchodź już do klatki

  A ona umie coś innego od walki? Nawet tego jakoś wybitnie nie potrafi.

 10. Sama spierdoliła sobie karierę. Trenowanie z Wrzoskiem, Owczarz i Bekus a przeciwniczki trenują w ATT. Świat i mma poszło do przodu a ona trenuje i ćwiczy jak 5 lat temu.

  Powinna zmienic najgorszy duży klub w Polsce na jakiś inny.

 11. Gdyby Zabor Cię kochał to by nie pozwolił Ci na kolejne walki w UFC 🙂 Super kariera, ale w UFC z nikim już nie wygra. Szkoda zdrowia. Przy takim stylu walki i jego efektach ubocznych niedługo będzie w stanie dogadać się tylko z Wrzoskiem

 12. Sama spierdoliła sobie karierę. Trenowanie z Wrzoskiem, Owczarz i Bekus a przeciwniczki trenują w ATT. Świat i mma poszło do przodu a ona trenuje i ćwiczy jak 5 lat temu.

  Powinna zmienic najgorszy duży klub w Polsce na jakiś inny.

  Jak JJ poszła do att to były głosy że regres że gorzej itp. Jak Karolina nie poszła to że sama sobie krzywdę zrobiła :crazy:

 13. Jak JJ poszła do att to były głosy że regres że gorzej itp. Jak Karolina nie poszła to że sama sobie krzywdę zrobiła :crazy:

  Aśka pokazuje się w ostatnich walkach całkiem dobrze, po prostu poziom wzrósł w dywizji i nie zwalałbym to na ATT.

 14. Jak JJ poszła do att to były głosy że regres że gorzej itp. Jak Karolina nie poszła to że sama sobie krzywdę zrobiła :crazy:

  No i JJ wybrała ATT i jest w topie mimo hejtów, ze powinien być Olsztyn. A Kowalkiewicz jest na wylocie.

 15. Jak chce jeszcze wygrywać to tylko poza UFC. Karola jest na mega regresie, jej styl walk właśnie się na niej mści, a organizacja nie oszczędza jej tylko szuka kolejnych perspektywicznych przeciwniczek by dopisały ją sobie do rekordu

 16. A ona umie coś innego od walki? Nawet tego jakoś wybitnie nie potrafi.

  Co oznacza wybitnie? Potrafi walczyć na tyle, że dostała się do największej organizacji mma na świecie i doszła do walki o pas, zarabiając przy tym spore pieniądze.

 17. A może Karolina by załatwiła walki w ufc Zaborowi? I wtedy by hajsik się pięknie zgadzał :DC:

 18. A może Karolina by załatwiła walki w ufc Zaborowi? I wtedy by hajsik się pięknie zgadzał :DC:

  Myślisz, że dałby radę ciąć do ciężkiej?

 19. Myślisz, że dałby radę ciąć do ciężkiej?

  Tydzień wyrzeczeń i powinien się zmieścić w limicie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.