Tyson Fury pokonał na punkty Francisa Ngannou. Werdykt pięściarskiej konfrontacji wzbudził jednak sporo kontrowersji. Frank Warren, promotor Fury’ego, jest przekonany, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

28 października Francis Ngannou zadebiutował w pięściarskim ringu. Rywalem Ngannou był bokserski czempion wagi ciężkiej Tyson Fury. Walka rozegrała się na pełnym dystansie i zakończyła niejednogłośną decyzją sędziów na stronę Fury’ego, chociaż pojawiło się wiele głosów mówiących, że to Ngannou zwyciężył. Frank Warren w programie The MMA Hour odniósł się do sprawy potencjalnego rewanżu Ngannou z Furym.

Myślę, że jest spora szansa, aby do tego doszło. Nie wiem kiedy, ale zobaczymy, jak to wszystko się poukłada. Tyson powiedział mi, że chce rewanżu, wiem, że Ngannou również tego chce. Ngannou to miły gość. Ma fajną ekipę wokół siebie. Jestem przekonany, że zrobimy tę walkę.

Przed ostatnią walką Francis Ngannou zdradził w programie The MMA Hour, że jeśli wygra, Fury ma w kontrakcie zagwarantowany natychmiastowy rewanż.

Jest w umowie klauzula dotyczące rewanżu. Nie wiem jak to wygląda w sytuacji, w której on by mnie pokonał. Zobaczymy. Dlatego też muszę wygrać tę walkę. Muszę zrobić wszystko, aby stoczyć z nim rewanż.

Na razie Francis Ngannou jeszcze nie wiem kiedy i z kim zmierzy się w kolejnym pojedynku. Wiadomo natomiast, że w roku 2024 zawalczy dla organizacji PFL, z którą ma podpisany kontrakt.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,912 komentarzy 2,951 polubień

Tyson Fury pokonał na punkty Francisa Ngannou. Werdykt pięściarskiej konfrontacji wzbudził jednak sporo kontrowersji. Frank Warren, promotor Fury’ego, jest przekonany, że w przyszłości dojdzie do rewanżu. 28 października Francis Ngannou zadebiutował w pięściarskim ringu. Rywalem Ngannou był bokserski czempion wagi ciężkiej Tyson Fury. Walka rozegrała się na pełnym dystansie i zakończyła niejednogłośną decyzją sędziów na […]

Odpowiedz polub

click to expand...