Świetne starcie Calvina Kattara z Maxem Hollowayem podczas weekendowej gali UFC wprawiło w zachwyt wiele osób, w tym wieloletniego komentatora organizacji, Joe Rogana.

Walka obu zawodników została wybrana starciem wieczoru gali, a Joe Rogan postanowił podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami na temat postawy fighterów w klatce i napisał na Instagramie.

Nadludzki występ w wykonaniu Hollowaya. Jestem naprawdę zdumiony. On już wcześniej był jednym z najlepszych zawodników w tym sporcie, a teraz wspiął się jeszcze wyższy poziom.

Rogan zwrócił uwagę również na fighterskie IQ Hollowaya, sposób w jaki – pod różnymi kątami – wyprowadzała ciosy i na to, że nie sparował w trakcie przygotowań. Dodał też, że to był jeden z najbardziej imponujących występów jakie widział.

Rogan pochwalił również Kattara i jego wytrzymałość.

Czapki z głów dla Calvina Kattara za bycie jednym z najtwardszych żyjących skur**eli. Prawdziwy dzikus. Niewielu ludzi byłoby w stanie znieść to co on.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Do walki obu zawodników doszło  sobotę podczas gali UFC Fight Island 7: Holloway vs Kattar. Zwycięstwo Hollowaya najpewniej zapewniło mu kolejną możliwość walki o pas mistrzowski, co potwierdził szef UFC, Dana White.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.