Robert Whittaker zwyciężył kolejną walkę w oktagonie UFC. Po wygranej powiedział, że jest najlepszym zawodnikiem wagi średniej na świecie i że jest otwarty na byciem fighterem rezerwowym w zbliżającej się walce o pas.

22 czerwca podczas gali w Rijadzie do klatki UFC powrócił Robert Whittaker. Były mistrz miał zmierzyć się z Khamzatem Chimaevem, ale ten wypadł z walki z powodów zdrowotnych. W jego miejsce wszedł Ikram Aliskerov, którego Whittaker znokautował. W rozmowie z dziennikarzami po walce Whittaker powiedział:

Szykuję się zawsze na najgorsze. Byłem gotów na 25 minut rzeźni. Mam jednak mentalność łowcy. Wchodzę do klatki i chcę być drapieżnikiem. Czuję, że tym razem udało mi się to osiągnąć. (…) Jestem najlepszy na świecie i jestem najtrudniejszym rywalem dla każdego w tej wadze.

Whittaker w wywiadzie po walce został zapytany również o to, czy byłby zainteresowany byciem zawodnikiem rezerwowym w walce o pas, do której dojdzie podczas gali UFC 305, w trakcie której Dricus du Plessis zmierzy się z Israelem Adesanyą.

Jestem zdrowy, jestem gotów, zróbmy to!

W przedostatniej walce Robert Whittaker pokonał Paulo Costę. Dziś jest po dwóch wygranych z rzędu i zajmuje trzecie miejsce w rankingu wagi średniej. Whittaker jest byłym mistrzem tej kategorii wagowej i mówi otwarcie o tym, że chce wrócić na tron.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,710 komentarzy 80,584 polubień

To Robert albo Strickland powinni walczyć o pas a nie pajac który już jeden natychmiastowy rewanż miał po czym znowu dostał wpierdol

Odpowiedz 10 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,364 komentarzy 114,220 polubień

To Robert albo Strickland powinni walczyć o pas a nie pajac który już jeden natychmiastowy rewanż miał po czym znowu dostał wpierdol

KURWA! niech oni wreszcie zestawia Roba z Seanem ... :pray:

Odpowiedz 2 polubień