conor mcgregor quinton jackson

Conor McGregor jest postacią wzbudzającą wiele kontrowersji, szczególnie tym co mówi i tym jak zachowuje się poza klatką UFC. Quinton Jackson, były mistrz UFC, lubi jednak Irlandczyka, chociaż nie odpowiada mu wszystko, co robi Conor.

Po tym jak w ostatnim czasie Conor McGregor w niewybredny sposób mówił o żonie swojego rywala Dustina Poiriera i groził jego rodzinie, przez media przelała się fala komentarzy dotyczących tego co robi i co mówi Irlandczyk. Quinton Jackson podchodzi do sprawy na spokojnie i nie przeszkadza mu to co mówi Conor. W rozmowie z dziennikarzem Arielem Helwanim Jackson powiedział:

Nie zgadzam się ze wszystkim co mówi Conor, ale myślę, że on jest świetną postacią dla tego sportu. Ostatecznie to jest rozrywka, więc nie biorą na poważnie wszystkie obraźliwego co wygaduje.

Quinton odniósł się jednak też do sytuacji sprzeda kilku lat kiedy to Conor uderzył w twarz starszego człowieka w barze.

Moim zdaniem Conor może sobie mówić co chce, ale czasami wpada w kłopoty w życiu prywatnym. Nigdy go nie spotkałem, ale jestem jego fanem za to, co zrobił dla tego sportu. Chciałbym tylko, żeby nieco odpuścił sobie np. z biciem starszych ludzi. To nie jest ok. Za to go krytykuję. Nie bije się starszych ludzi. Co z tobą nie tak?

Quinton Jackson ma za sobą bogatą karierę w świecie MMA. Przygodę z tą dyscypliną rozpoczął w roku 1999. Ma na swoim koncie 52 stoczone walki. Bił się dla legendarnej organizacji Pride, a gdy trafił do UFC wywalczył pas mistrzowski w starciu z Chuckiem Liddellem. W swojej karierze pokonywał również takich zawodników jak: Lyoto Machida, Wanderlei Silva czy Dan Henderson. W ostatnich latach Quinton bił się dla organizacji Bellator, w której stoczył 5 pojedynków, ale tylko 2 z nich wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of bassline9
bassline9

Legacy FC
Bantamweight

1,868 komentarzy 4,065 polubień

Czekam jak rampage zakończy karierę i będzie malował palcami te ptaszki o których kiedyś wspominał.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,001 komentarzy 23,602 polubień

Ciekaw jestem, czy Ramp - przy tym całym jego pierdoleniu - zachowałby choć w połowie tak chłodną głowę jak Dustin, jakby mu Rudi pocisnął po rodzinie i zaproponował żonie ruchańsko... Sądzę, że jego zdanie na temat "fajności" Conora mogłoby ulec diametralnej zmianie.

Odpowiedz 1 Like