Organizacja UFC cały czas nie ogłosiła jeszcze walki wieczoru gali UFC 300. Tom Aspinall, tymczasowy mistrz wagi ciężkiej, jest otwarty na to, aby być jednym z zawodników walczących podczas tego wydarzenia.

11 listopada 2023 w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w pierwszej rundzie pojedynku. Teraz Tom czeka na kolejną walkę. Sam chciałby bić się z Jonem Jonesem, ale ten ma rywalizować ze Stipe Miocicem. Anglik nie kryje jednak, że dostał propozycję pojedynku na gali UFC 300, która odbędzie się 13 kwietnia. W programie The MMA Hour Aspinall powiedział:

Powiedziałem UFC, że jeśli chcą, to będę gotowy na tę galę. Zaoferowali mi walkę ze Stipe i się zgodziłem, ale okazało się, że Stipe chce bić się tylko z Jonesem. Potem pojawiły się pomysły walki z Alexem Pereirą, który miał przejść do wagi ciężkiej. Ja nigdy nie odrzucałem i nigdy nie będę odrzucał walk. Okazało się jednak, że mamy z Alexem kilku wspólnych znajomych i dowiedziałem się, że on na razie nie planuje przechodzić do wagi ciężkiej, więc nie będę na niego naciskał.

Aspinall cały czas jest jednak otwarty na to, aby bić się podczas UFC 300.

Zobaczymy, co się wydarzy. Ostatnią walkę wziąłem z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Jestem gotów. Mogę działać.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Anglik szedł przez amerykański oktagon jak burza i szybko wygrał pięć walk z rzędu. W lipcu roku 2022 starł się z Curtisem Blaydesem, ale walka zakończył się przez kontuzję nogi Aspinalla. Po rekonwalescencji Tom zmierzył się z Marcinem Tyburą i szybko posłał go na deski, a w ostatnim starciu zdobył tymczasowy tytuł. Przed wejściem do amerykańskiej organizacji Aspinall walczył dla Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Organizacja UFC cały czas nie ogłosiła jeszcze walki wieczoru gali UFC 300. Tom Aspinall, tymczasowy mistrz wagi ciężkiej, jest otwarty na to, aby być jednym z zawodników walczących podczas tego wydarzenia. 11 listopada 2023 w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na […]

Odpowiedz polub

click to expand...