mike tyson roy jones jr

Dziś już oficjalnie wiadomo, że Mike Tysona, legenda boksu, zmierzy się z innym weteranem ringu, Royem Jonesem Jr. Walka obu panów ma być starciem pokazowym, odbędzie się na dystansie 8 rund i nie będzie podczas niej sędziów punktowych. Pojedynek może zakończyć się tylko nokautem albo remisem i właśnie na skończenie starcia przed czasem liczy Tyson.

Jeśli tylko nadarzy się taka okazja. Zawsze na nie poluję. […] Będę szukał skończenia w ringu. Wiadomo o co chodzi w walce, chodzi o robienie krzywdy ludziom. Chodzi o namierzenie i zniszczenie. Zamierzam odzyskać moją chwałę.

Przed ogłoszeniem walki i teraz pojawiają się jednak głosy mówiąc o obawach związanych ze zdrowiem dwóch, emerytowanych już zawodników. Tyson w rozmowie dla TMZ Sports odpiera jednak te zarzuty.

Jestem całkowicie skupiony na przygotowaniach. Jestem gotów by walczyć całe osiem rund i zamierzam to pokazać światu. Nie obawiam się o nas. Obaj jesteśmy zawodowcami i wiem jak należy sobie radzić niezależnie od tego co się stanie.

Walka Mike’a Tysona z Royem Jonesem Jr. odbędzie się 12 września i będzie można ją obejrzeć w usłudze pay-per-view.

https://www.instagram.com/p/CDZuM4xh3DO/

Zobacz również: (WIDEO) 54-letni Mike Tyson sparuje, jest gotowy na powrót

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.