Chociaż walka Rafaela dos Anjosa z Colbym Covingtonem początkowo miała odbyć się w Brazylii, ostatecznie do pojedynku dojdzie w USA. Organizacja UFC ogłosiła, iż starcie to odbędzie się podczas gali UFC 225 w Chicago. Stawką walki ma być tymczasowy pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC.

Podczas niedawnej konferencji telefonicznej dos Anjos miał okazję powiedzieć co myśli o swoim rywalu i jego tzw. trash talk.

Wychowałem się w brazylijskich fawelach, więc głupie gadanie na mnie nie działa. Uważam, że Colby próbuje być jak Conor. Conor jednak robi to dobrze. Jest bogatym człowiekiem, który zarabia ogromne pieniądze. Jest biznesmenem i potrafię to uszanować.

Dos Anjos dodał, że mimo chęci, Colby to tylko gorsza wersja Conora i że próbuje tylko udawać złego zawodnika, ale cały jego wizerunek to oszustwo.

Colby to tylko gorsza wersja Conora McGregora. On próbuje być jak Conor, ale kiedy ze mną przegra, jego kariera będzie skończona. Gadanie jest wszystkim czym on dysponuje. On nie jest prawdziwy. Jest tylko małą cipką. Oto kim naprawdę jest.

2 KOMENTARZE

  1. RDA kurwa dziku musisz. Konfigton ma tylko zapasy do zaoferowania i nic więcej.

  2. torpedo co Ty pieprzysz. RDA ma wyborną kondycje na 5 pełnych rund.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.