Walczący w kategorii lekkiej UFC, Bobby Green, nie pozostawił suchej nitki na Armanie Tsarukyanie. Amerykanin uważa 27-latka za zawodnika, który może zanudzić oglądających swoim stylem walki.

Obydwaj zawodnicy kategorii lekkiej zawalczą na najbliższej gali UFC w Austin, która odbędzie się 2 grudnia. Tsarukyan w walce wieczoru zmierzy się z Beneilem Dariushem. Przed tym starciem dojdzie do rywalizacji Greena z Danem Hookerem. Sam „King” nie jest entuzjastą stylu walki Armana. Amerykanin, w rozmowie z dziennikarzem „The Schmo”, zarzucił 27-latkowi, że jest nudnym do oglądania zawodnikiem, do tego stopnia, że ten usypiał podczas jego pojedynków.

Dostałem propozycje walki z wieloma gośćmi, którzy byli chętni. Czy ja bym chciał z nimi zawalczyć? Taki Arman jest ku****ko nudny. Nie wytrzymuję oglądając jego pojedynki. Za każdym razem, gdy oglądałem jego walki, szedłem spać. Potem krzyczy do Dany White’a, że chce bonus 50 tysięcy dolarów. Za co? To było okropne. Nie lubię walczyć z nudnymi gośćmi, tacy są do bani. Oni są ku****ko dziwni. Szanuję Beneila i pracę jaką wykonuje, ale Arman to po prostu ku****ko okropny zawodnik.

Green (MMA 31–14–1, 1 NC) wygrał dwie ostatnie walki przed czasem. Amerykanin skończył w lipcu Tony’ego Fergusona, a w październiku Granta Dawsona. Za obydwa występy otrzymał bonus od amerykańskiej organizacji. Green w UFC rywalizuje od 2013 roku. W tym czasie rywalizował z takimi nazwiskami jak m.in. Islam Makhachev, Dustin Poirier, Rafael Fiziev czy Al Iaquinta. 20 z 31 zwycięstw zdobywał kończąc swoje walki przed czasem. Green zajmuje 13. miejsce w rankingu wagi lekkiej UFC.

Tsarukyan (MMA 20-3) również jest na fali dwóch zwycięstw. Ormianin w czerwcu skończył Joaquima Silvę ciosami w trzeciej rundzie. 27-latek w UFC rywalizuje od kwietnia 2019 roku. Po przegranym debiucie z obecnym mistrzem wagi lekkiej UFC, Islamem Makhachevem, wygrał 7 z 8 pojedynków. Jedynej porażki w tym czasie doznał w starciu w Mateuszem Gamrotem w czerwcu ubiegłego roku. 13 z 20 zwycięstw kończył przed czasem. Tsarukyan zajmuje 8. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,333 komentarzy 114,070 polubień
Avatar of Dijaz
Dijaz

Bellator
Bantamweight

3,944 komentarzy 8,278 polubień

Ech ten Boby Sixkiller!

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

Bellator
Welterweight

4,331 komentarzy 22,393 polubień

Jak Arman jest nudny to polecam zacząć oglądać mongolski balet.
Chłop co odklejony.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Featherweight

2,766 komentarzy 5,537 polubień

Tak się właśnie załatwia walki :lol:
W tym przypadku team Bobby

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Lightweight

1,964 komentarzy 4,226 polubień
Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Light Heavyweight

2,125 komentarzy 4,589 polubień

Zgasił jak peta :waldeklaugh: Team Bobby :conorsalute:::snoopd::

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bassline9
bassline9

Legacy FC
Bantamweight

1,868 komentarzy 4,067 polubień

Hehe, skąd moze wiedzieć że Arman nudny jak zasypiał na jego walkach? Swoją drogą tez zdarzyło mi się zasnąć na jego walce.

Odpowiedz polub