Walczący w kategorii lekkiej UFC, Bobby Green, nie pozostawił suchej nitki na Armanie Tsarukyanie. Amerykanin uważa 27-latka za zawodnika, który może zanudzić oglądających swoim stylem walki.

Obydwaj zawodnicy kategorii lekkiej zawalczą na najbliższej gali UFC w Austin, która odbędzie się 2 grudnia. Tsarukyan w walce wieczoru zmierzy się z Beneilem Dariushem. Przed tym starciem dojdzie do rywalizacji Greena z Danem Hookerem. Sam „King” nie jest entuzjastą stylu walki Armana. Amerykanin, w rozmowie z dziennikarzem „The Schmo”, zarzucił 27-latkowi, że jest nudnym do oglądania zawodnikiem, do tego stopnia, że ten usypiał podczas jego pojedynków.

Dostałem propozycje walki z wieloma gośćmi, którzy byli chętni. Czy ja bym chciał z nimi zawalczyć? Taki Arman jest ku****ko nudny. Nie wytrzymuję oglądając jego pojedynki. Za każdym razem, gdy oglądałem jego walki, szedłem spać. Potem krzyczy do Dany White’a, że chce bonus 50 tysięcy dolarów. Za co? To było okropne. Nie lubię walczyć z nudnymi gośćmi, tacy są do bani. Oni są ku****ko dziwni. Szanuję Beneila i pracę jaką wykonuje, ale Arman to po prostu ku****ko okropny zawodnik.

Green (MMA 31–14–1, 1 NC) wygrał dwie ostatnie walki przed czasem. Amerykanin skończył w lipcu Tony’ego Fergusona, a w październiku Granta Dawsona. Za obydwa występy otrzymał bonus od amerykańskiej organizacji. Green w UFC rywalizuje od 2013 roku. W tym czasie rywalizował z takimi nazwiskami jak m.in. Islam Makhachev, Dustin Poirier, Rafael Fiziev czy Al Iaquinta. 20 z 31 zwycięstw zdobywał kończąc swoje walki przed czasem. Green zajmuje 13. miejsce w rankingu wagi lekkiej UFC.

Tsarukyan (MMA 20-3) również jest na fali dwóch zwycięstw. Ormianin w czerwcu skończył Joaquima Silvę ciosami w trzeciej rundzie. 27-latek w UFC rywalizuje od kwietnia 2019 roku. Po przegranym debiucie z obecnym mistrzem wagi lekkiej UFC, Islamem Makhachevem, wygrał 7 z 8 pojedynków. Jedynej porażki w tym czasie doznał w starciu w Mateuszem Gamrotem w czerwcu ubiegłego roku. 13 z 20 zwycięstw kończył przed czasem. Tsarukyan zajmuje 8. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,912 komentarzy 2,947 polubień

Walczący w kategorii lekkiej UFC, Bobby Green, nie pozostawił suchej nitki na Armanie Tsarukyanie. Amerykanin uważa 27-latka za zawodnika, który może zanudził oglądających swoim stylem. Obydwaj zawodnicy kategorii lekkiej zawalczą na najbliższej gali UFC w Austin, która odbędzie się 2 grudnia. Tsarukyan w walce wieczoru zmierzy się z Beneilem Dariushem. Przed tym starciem dojdzie do rywalizacji Greena […]

Odpowiedz polub

click to expand...