Belal Muhammad jest zdania, że to, iż Colby Covington dostał szansę walki o pas, spowodowało, że fani zwrócili większą uwagę na Muhammada i jego historię.

Belal Muhammad nie krył swojego rozgoryczenia po tym jak Dana White, szef UFC, ogłosił, że to Colby Covington będzie kolejnym pretendentem do walki o pas. Będąc gościem programu Thiccc Boy Belal powiedział jednak, że dostrzega w tym też pewien pozytywny aspekt.

Jest jeden plus tej całej sytuacji. Gdy oni dali walkę o pas Colby’emu, to zadziałało nieco na moją korzyść. Fani zaczęli pisać, że to przecież nie ma sensu, zaczęli zwracać uwagę na to, że jestem na fali ośmiu wygranych z rzędu i że mam już napisaną historię z Leonem. Pytali o to, co jeszcze muszę zrobić, żeby dostać walkę o pas? Mówili to nawet ci ludzi, którzy mnie nie lubią. Dostałem wiele wiadomości, w których ludzi pisali, że mnie nie cierpią, ale że zasłużyłem na walkę o pas.

Oficjalnie walka Colby’ego Covingtona z Leonem Edwardsem nie została jeszcze ogłoszona. UFC cały czas pracuje nad tym zestawieniem. Nie jest znany też termin potencjalnego pojedynku o pas.

Belal Muhammad pozostaje niepokonany od roku 2019. W tym czasie wygrał osiem pojedynków, a jedno starcie zostało uznane za nieodbyte ze względu na przypadkowe trafienie w oko. W ostatnim pojedynku Muhammad pokonał przez TKO Seana Brady.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,739 komentarzy 35,891 polubień

Typowa matka p0lka. Dej bo mi sie należy :siara:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

Legacy FC
Heavyweight

2,178 komentarzy 4,074 polubień

Jacy fani? Chyba Twoja rodzina

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Kraver
Kraver

KSW
Middleweight

5,580 komentarzy 15,735 polubień

Typowa matka p0lka. Dej bo mi sie należy :siara:

1682678826877.png
Za czasów GSP, Dan Hardy dostał tsa po 3 walkach w organizacji, ale wiem że czasy się zmieniają :fjedzia:

Odpowiedz 2 polubień